هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل عدم ارسال ایمیل تأیید ثبت نام
(۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۰:۵۰:۵۹ صبح)Farhoodi نوشته است: ایمیل های ارسالی از سوی سایت از دو روز قبل بدون اینکه به چیزی دست بزنیم ارسال نمیشه .

تست های که گفتید هم انجام شد مشکلی نبود

وقتی به چیزی دست نمیزنیم خود بخود قطع میشه یعنی سرور . به هاست میگم مشکل از شماست میگه خیر لطفاً با پشتیبانی mybb تماس بگیرید، اگه گفتند مشکل از سرور هست بفرمایید دقیق و فنی بگن از کدوم تنظیمات سرور !!

حالا این دقیق و فنی از کدام قسمت سرور میشه که بهشون ثابت شه مشکل از خودشون هست ؟ Huh

سلام برای من ایمیل را می فرسته ولی با فونت نا مشخص و لینک فعالسازی هم داخلش نیست .
مشکل
پاسخ
واسه من ایمیل قبلا ارسال می کرد ولی الان ارسال نمی کنه و در قسمت ادمین هم نگاه کردم قسمت ایمیل های ثبت شده سیستم تمامی ایمیلهایی که برای فعالسازی ارسال شده رو می بینم ولی نمی دونم چرا ارسال نمی شوند!

نکته جالب اینجاس که من یه ایمیلی با هاستم ساختم دیدم با تاخیر حدود 15 دقیقه برام ایمیل ارسال کرد ولی با Gmail , Yahoo جواب نمیده!
پاسخ
کسی نیست ما را یاری کند؟Confused
پاسخ
چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خطایی که واسه من میاد به اینصورته:
نقل‌قول: Warning: mail() [function.mail]: SMTP server response: 503 This mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail address. Please check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server. in C:\inetpub\vhosts\httpdocs\mailtest.php on line 6
PHP could not send the mail
پاسخ
(۱۳۹۲/۱/۷، ۰۹:۰۷:۳۸ صبح)tcp نوشته است: چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خطایی که واسه من میاد به اینصورته:
نقل‌قول: Warning: mail() [function.mail]: SMTP server response: 503 This mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail address. Please check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server. in C:\inetpub\vhosts\httpdocs\mailtest.php on line 6
دوست گرامی! سرور شما، تنها اجازه‌ی ارسال ایمیل به آدرسی می‌دهد که آن آدرس، از خود سرور باشد و به آدرس‌هایی از سایر وب‌سایت‌ها، ایمیل ارسال نمی‌کند.
باید مدیر سرور در تنظیمات SMTP این گزینه را غیرفعال کند و این ربطی به MyBB ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطtcp (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۶:۰۹:۱۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۰۸:۴۶:۱۴ صبح)
درود

من VDS دارم . موقع تست با فایلی که گفتید این پیغام هست:

با توجه به دسترسی کامل من به whm و ... از کجا باید این مشکل رو رفع کنم ؟

در ضمن وقتی از طریق webmail موجود در سی پنل میرم ایمیل میفرستم ارسال میشه
پاسخ
موقع اجرا این خطارو میده لطف میکنید راهنمایی کنید

Warning: mail() [function.mail]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'UTC' for '4.5/DST' instead in D:\HostingSpaces\darmankhr.ir\darmankhr.ir\wwwroot\mailtest.php on line 6

Warning: mail() [function.mail]: "sendmail_from" not set in php.ini or custom "From:" header missing in D:\HostingSpaces\darmankhr.ir\darmankhr.ir\wwwroot\mailtest.php on line 6
پاسخ
از هاست خود بخواهید تابع میل(mail()) و تابع زمان (date()) رو فعال کنند.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
توابع mail و date فعال هستند چون توی انجمن دیگه ای که با vbulltein هست مشکلی با ارسال ایمیل ندارم
پاسخ
منم انجمنم ایمیل نمیفرستهه
میشه شماره تماااس بدین؟؟؟خیلیییی ضروریههه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان