هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB به صورت پیشرفته
با سلام
خوب همان طور که می دانید vbulletin ایران رو تحریم کرد و این بیشتر باعث به چشم آمدن مای بی بی در ایران میشه هر چند اکثر فروم های vbulletin در ایران از هاست وارز استفاده می کنند
به نظر من مای بی بی رو میشه به شکل vbulletin در آورد و مطمئنا این کار فقط با نصب تعداد زیادی مد و پلاگین امکان پذیر است بنابراین تصمیم گرفتم به صورت پیش فرض روی مای بی بی پلاگین ها و مد های مورد نیاز برای پیشرفته تر شدنش را نصب کنم و یک پک جدید از مای بی بی جمع کنم که وقتی نصب میشه کامل باشه و به فروم ساز vbulletin بیشتر نزدیک باشه تا دیگه مدیران فروم ها نیازی به نصب 10 ها جور پلاگین نداشته باشند

البته نمی دونم این کار درسته یا نه ؟ ما هیچ گونه کپی رایتی حذف نمی کنیم و فقط یک پک پیشرفته از مای بی بی ارائه می دهیم
اگر کسی هست که بتونه ما رو کمک کنه خوشحال میشم که اعلام آمادگی کنه
امید است مدیران مای بی بی فارسی با ما همکاری کنند BlushWink
danagig, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۱۸:۳۹ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۱:۰۰:۰۷ عصر)
به نظرم خوب میاد ولی میترسم کد هایی که به صورت یکجا نصب می شود از کیفیت خود مای بی بی بکاهد !
پاسخ
 سپاس شده توسطdanagig (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۴۳:۵۱ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۴۳:۵۳ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۱:۰۰:۰۵ عصر)
ممنون از پیشنهادتون Wink

اما :

اینجا مای بی بی فارسی نیست برای مای بی بی فارسی باید به ادرس دیگری مراجعه کنید
اینجا مای بی بی ایران هست

در مورد پک هم به نظر شما آیا مای بی بی مگر خودش اینجوریه ( ! ) که بخواد شبیه وی بی بشود ؟

مای بی بی هیچ چیزی از وی بی کم ندارد که هیچ بلکه از لحاظ امنیتی خیلی هم برتر از وی بی هست

هیچ وقت بحث هزینه نیست اما مای بی بی هم امکانش هست روزی پولی بشه و اون موقع دیگه واقعا وی بی چیزی جز کم آوردن چیزی نداره Big Grin

همینجوریش هم مای بی بی انقدر پلاگین داره و دیگه انقدر پیشرفته شده که با بازی با کد ها زیبا تر از اونی که در وی بی میبینید رو میتونید در مای بی بی مشاهده کنید و تمامی پلاگین ها هم در دسترسن اما خب شما هم نظری دارید و قطعا ارزوی موفقیت و تلاش مناسب برای این کار کفایت میکنه اما نظر بنده این هست که مای بی بی انقدر پیشرفت کرده که وی بی باید کم کم خجالت بکشه که داره به شکل غیر رایگان لایسنس عرضه میکنه Smile
وپلاگین های مای بی بی انقدر زیادن که خیلی چیزایی که وی بی داره رو هم راحت مای بی بی داره و مشکلی هم بابتش نیست مگر چیزهای عجیب که اون هم ساختنش پیچیده نیست.

اما ممنونRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۴۹:۰۹ عصر) ، danagig (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۵۰:۲۴ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۵۹:۵۵ عصر) ، XAXI (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۲:۱۵:۱۴ عصر) ، aminxa (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۰۱:۳۷:۰۳ صبح)
خوب برای حفظ کیفیت سعی می کنیم اول نسخه آزمایشی تهیه کنیم
نقل‌قول: اینجا مای بی بی فارسی نیست برای مای بی بی فارسی باید به ادرس دیگری مراجعه کنید
اینجا مای بی بی ایران هست

ببخشید منظور من همون مای بی بی ایران بود !

اما در مورد پلاگین ها من گفتم پک بدیم بیرون که دیگه مدیران سایت ها کارشون راحت تر باشه الان پک اورجینال مای بی بی حداقل نیاز به 10 الی 15 تا پلاگین داره تا شبیه به وی بی بشه خوب من می گم یک پک جمع کنیم که کلیه پلاگین ها آماده باشه و فعال که مدیران فروم ها دیگه زحمت جمع کردن و نصب کردنه یکی یکی پلاگین ها رو نشکند !
danagig, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۴۹:۱۷ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۲۰:۵۹:۴۰ عصر)
درود
من یک نسخه PLUS یا Ultra تهیه می کنم و همراه با آموزش کامل در اختیار شما قرار می دهم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۰۱:۱۷:۰۲ صبح) ، Webmaster (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۰۱:۵۲:۵۷ صبح) ، danagig (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۱۱:۲۵:۵۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۱۱:۳۳:۱۹ صبح) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۰۳:۴۴:۳۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان