هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک
سلام به همگی نمیدونم کار درستی کردم یانه ولی مجبور شدم اینطور درخواستم رو بیان کنم!

چطور میتونم عکس یه هدر درست کنم که در سمت راستش یه سری عکس با مضامین ( جستجو ، ارسال های جدید ، تقویم و یا هر چیزی که دلم بخواد بنویسم و قابلیت لینک دهی داشته باشه رو به انجمنم اضافه کنم؟

اصلاً از کدوم قسمت میتونم عکس هدر رو تغییر بدم ؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۰:۲۰:۳۱ عصر)Srbija نوشته است: از کدوم قسمت میتونم عکس هدر رو تغییر بدم ؟

سلام

اول هدر رو طراحی کن بعد با فرمت gifذخیره کن البته با حروف کوچیک

بعد در هاست خود در قسمتimag آپلود کن و تنظیماتش رو هم از قسمت کنترل پنل مدیرکل >>قالب ها و پوسته ها >>قالب مورد نظر >>global.css میتونی تغییرات مربوط به هدر رو انجام بدی

وبرای تبليغات در گوشه فلش از این پلا گین استفاده کن

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   toppage.zip (اندازه: 274.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۱:۲۲:۲۳ عصر)
ممنونم بابت پاسخگویی
دوتا سوال برام پیش اومده

اول اینکه منوظرتون از هاست دقیقا چیه؟ اگه میشه مسیرش رو برام بنویسنین آقا حسین
دوم اینکه من اگه هدر طراحی کنم و مثلاً اگه قسمت سمت راستش چند تا عکس گزینه مثل ارسالهای اخیر یا مثلاً جستجو رو بزنم خودش اتوماتیک لینک میشه روی همون قسمتی که بالای انجمن چند تا لینک به همین نام هست؟
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۲:۳۰:۰۸ عصر)Srbija نوشته است: ممنونم بابت پاسخگویی
دوتا سوال برام پیش اومده

دوم اینکه من اگه هدر طراحی کنم و مثلاً اگه قسمت سمت راستش چند تا عکس گزینه مثل ارسالهای اخیر یا مثلاً جستجو رو بزنم خودش اتوماتیک لینک میشه روی همون قسمتی که بالای انجمن چند تا لینک به همین نام هست؟

منظورم از هاست همو ن جایی یه که قالب رو آپلود کردی Smile

ودر مورد سوال دوم متاسفانه چیز زیادی نمیدونمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۲۸:۰۳ عصر)
نقل‌قول: دوم اینکه من اگه هدر طراحی کنم و مثلاً اگه قسمت سمت راستش چند تا عکس گزینه مثل ارسالهای اخیر یا مثلاً جستجو رو بزنم خودش اتوماتیک لینک میشه روی همون قسمتی که بالای انجمن چند تا لینک به همین نام هست؟

دوست من اصلا اين چيزي كه شما مي گيد با عقل جور در مياد ؟‌ Wink

براي اين كار بايد تغيراتي در هدرتون بديد كلا . (منظور در كدهاي هدر است )‌ ، ميتونيد براي نمونه از قالب Mi Blue استفاده كنيد كه به اين سبك است .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۲۴:۱۵ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۲۸:۱۳ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۱۱:۰۲ عصر)hossein72 نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۲:۳۰:۰۸ عصر)Srbija نوشته است: ممنونم بابت پاسخگویی
دوتا سوال برام پیش اومده

منظورم از هاست همو ن جایی یه که قالب رو آپلود کردی Smile

ودر مورد سوال دوم متاسفانه چیز زیادی نمیدونمBlush
دوست عزیز ممنونم که کمک میکنی ولی باید یه چیزی رو به شما بگم
من قالبی آپلود نکردم به همین خاطره که نمیدونم هاست چیه.
من از سایت ایران پنل که ساپورتر جدید مای بی بی هست یه فروم ساختم که این قالب روش بود.
من حتی بلد نیستم هدر سایت رو تغییر بدم.
فقط کمی فتوشاپ بلدم که یه هدر بسازم.
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۱۹:۱۰ عصر)Moh@mm@d نوشته است:
نقل‌قول: دوم اینکه من اگه هدر طراحی کنم و مثلاً اگه قسمت سمت راستش چند تا عکس گزینه مثل ارسالهای اخیر یا مثلاً جستجو رو بزنم خودش اتوماتیک لینک میشه روی همون قسمتی که بالای انجمن چند تا لینک به همین نام هست؟

دوست من اصلا اين چيزي كه شما مي گيد با عقل جور در مياد ؟‌ Wink

براي اين كار بايد تغيراتي در هدرتون بديد كلا . (منظور در كدهاي هدر است )‌ ، ميتونيد براي نمونه از قالب Mi Blue استفاده كنيد كه به اين سبك است .
سلام عرض میکنم خدمت شما مدیر محترم
والا من احساس میکنم که سوالم رو خوب بیان نکردم در واقع منظورم رو خوب نرسوندم الان یه عکس میزارم تا متوجه بشید.
قبلش اینو بگم که گزینه هایی که مد نظر من هست متاسفانه در حال حاضر سمت چپ فروم من هست ولی میخوام به سمت راست منتقل بشن مثل این گزینه های بالای سایت خودتون منظورم اینهاست....

# سردر
# جستجو
# لیست اعضا
# تقویم
# راهنما
# حامیان

عکسی که رو میخوام برای هدر بسازم هم منظورم همین بود مثلاً به این عکس نگاه کنید.

[تصویر:  6d9zd4g8c4b16m6v8cpy_thumb.png]

این عکس هدر یکی از سایت هایی هست که من به شخصه از قالبش خیلی خوشم اومده و میخوام قالبم رو به این صورت در بیارم ، به هدرش نگاه کنید منظورم این نوشته های سمت راست هست مثل جستجو ، لیست کاربران ، راهنما ،و غیره
یادم هست که وقتی روشون کلیک میکردی به مسیر مورد نظر میرفتی ، حالا میشه از شما آقایون بسیار محترم درخواست کنم که مشکل من رو حل کنید در واقع منظورم این هست که آیا میشه راهکاری ارائه کنید تا من هم بتونم ابتداً یک هدر مثل این طراحی کنم و سپس به همون صورت که گفتم لینک دارشون کنم تا وقتی کاربر روشون کلیک کرد به مسیر مورد نظر رهنمون بشه .

We Are Basketball
پاسخ
درسته براي تغييرات در هدر حتما بايد كدهاي مسير قالب ها و پوسته ها / قالب ها / قالب مورد نظر Header رو ويرايش كنيد تا به هر صورتي كه مي خواهيد در بياوردي ، يك قالب هست با نام Me Blue كه دقيقا با همين مشخصات هدري كه شما مي خواهيد است ، از اون استفاده كنيد و فقط بخش گرافيكي هدرش رو از قسمت img ويرايش كنيد . عينا با همون فورمت آپ كنيد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۴۹:۲۶ عصر)
احتمالا منظورشون چيزي شبيه به هدر قالب MIBlue هست.
براي اينكار هدرتون رو بسازيد و بعد با كمك Microsoft office front page مختصات رو پيدا كنيد و براشون كد بنويسيد.

ساختنش كار راحتيه
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۵۳:۰۸ عصر)
خیلی ممنونم آقای مدیر محترم.
من تازه کار هستم و ناشی.
الان خیلی چیزهاست که باید یاد بگیرم.
همونظور که گفتم من فقط یکم فتوشاپ بلد هستم برای ساختن هدر.
شما فرمودید که اون قالب مورد نظر خصوصیاتی که من میخوام رو داره.
آیا رنگش هم همونطور که من دوست دارم هستش جناب مدیر؟
من چیزی در مورد کدها و ویرایش قالب نمیدونم میشه یک لینکی بهم معرفی کنید تا ابتدا کمی آموزشهای لازم رو ببینم و سپس کاری که گفتید رو بکنم.
راستی من هنوز نمیدونم که منظورتون از آپلود کردن قالب چیه؟ چون همونطور که گفتم قالبی که من استفاده میکنم پیش فرض هست و هنوز ناشی ِ ناشی هستم.

بازم از شما تشکر میکنم آقای محترمAngel
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۵۱:۳۳ عصر)Leila.Ahmadi نوشته است: احتمالا منظورشون چيزي شبيه به هدر قالب MIBlue هست.
براي اينكار هدرتون رو بسازيد و بعد با كمك Microsoft office front page مختصات رو پيدا كنيد و براشون كد بنويسيد.

ساختنش كار راحتيه

سلام به شما دوست گرامی
چشم من هدرم رو میسازم و خدمتتون ارائه خواهم کرد.
برای اون کاری که شما گفتید با مایکروسافت آفیس فرانت پیج باید چه برنامه ای رو نصب کنم؟
همونطور که گفتم کد نویسی بلد نیستم. من حسابی باید آموزش ببینم برای این کار دوستانِ عزیز.

با تشر قبلی از همه دوستان

دوستان عزیزم الان نگاه کردم ، بله دقیقاً خودِ خودشه، کسی که اون قالب رو برای اون سایت درست کرده بود که من هدرش رو گذاشتم براتون دقیقاً عین همین بود.

یعنی فکر کنم رنگش رو فقط عوض کرده بود و یک هدر براش گذاشته بود.
نمیدونید که چقدر خوشحالم.
فقط میشه بگید که چیکار باید بکنم الان؟
اول باید قالب رو دانلود بکنم؟
We Are Basketball
پاسخ
دوست عزیز درود و سپاس

با اجازتون من یکم از طرف شما وضعیتتون رو شرح میدم تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنند

دوست به خاطر اینکه از iranpanel استفاده می کنند هاست و ... ندارند و نمی تونند قالب جدید نصب کنند و پلاگین بزارند و ... و فقط نهایتا به پنل ادمین دسرسی دارند

ولی جواب من به شما اینه که با توجه به اینکه پیشرفت زیادی نکردید این انجمن رو پاک کنید و برید توی گیفا اکانت بگیرد و درست حسابی و حرفه ای کار کنید

با این حال اگه شما نمی خواید این کار رو کنید باید و با کد نویسی هم آشنایی ندارید باید یه لوگو (با هدر فقر می کنه عین همون آرم ایرانپنل در بالا سمت راست انجمنتون) و اون رو در یه جا آپ کنید بعد برید به پنل ادمین > قالب ها و پوسته > ویرایش پوسته ی مورد نظر > نشانی لوگو رو ویرایش کنید

ولی دوست عزیز باز هم می گم ایرانپنل و ... زیاد عاقبت نداره از گیگفا استفاده کنید خیلی بهتره
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۰:۲۷:۵۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان