هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمك به ماي بي بي ايران
دوستان ماي بي بي ايراني سلام
ماي بي بي ايران واقعا دين بزرگي به گردن ما داره و خودم در ابتداي كار و اول آشنايي با MyBB هم ماي بي بي هلپ رو ديدم و هم ماي بي بي ايران.
ولي جو اين سايت رو بهتر ديدم و اومدم اينجا و واقعا تا الان كه فكر ميكنم ميبينم درست انتخاب كرده بودم.

اما الان احساس ميكنم كه لطف مكرر تبديل به حق مسلم شده، و احترام نگذاشتن بعضي از نادوستان و رعايت نكردن كپي رايت و ... پارس و ديگر دوستان رو كمي دلسرد كرده...

ميخوام اينو بگم كه شما خودتون به عنوان مدير فروم هستيد و اگه يه هفته به سايتتون سر نزنيد مطمئنا كاربرهاي ديگه از سايت پراكنده ميشن و ترافيك سايت و امار ارسال مطلب پايين مي آد.

الان اگه به ماي بي بي ايران كمك نكنيم شايد بعداً‌ خيلي دير بشه.

اما چه كمك هايي ميشه كرد:
1- رتبه سايت در الكسا به شدت رو به كاهش هستش، اولين كاري كه پيشنهاد ميكنم تمامي كاربران انجمن انجام بدن نصب تولبار الكسا هستش. كه از طريق هر مرورگري كه داريد به آدرس www.alexa.com/toolbar مراجعه كنيد و پس از طي مراحل تولبار رو نصب كنيد.
2- محبوب كردن مطالب در گوگل.
3- حضور پر رنگ تر در سايت و شركت در بحث ها و همچنين كمك به تازه وارد ها با استفاده از اندوخته هايي كه تاكنون كسب نموده ايم.

و كارهاي بسيار ديگه كه دوستان ديگه هم ميتونند پيشنهاد بدن.

گرچه اينجا سايت مرجع و راهنما هستش، ولي پيشنهاد ميكنم آقاي نجفي پور بخش هاي ديگه رو هم به سايت اضافه كنن تا دوستان فروم باز مدت بيشتري در انجمن باشند.
بخش هايي همچون بازي آنلاين، گالري عكس و ديگر بخش ها ميتونه كمك بسياري به اوج گيري دوباره انجمن بكنه.

اين نظر من از روي دلسوزي بود چون نزديك يك ساله كه كم و بيش مي آم اينجا.
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۵۰:۲۹ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۱۱:۳۸:۵۸ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۳۰:۴۷ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۲۰:۳۴ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۹:۰۱:۴۱ صبح)
دادا من که خیلی اینجا میام و کمک دوستان میکنم امیدوارم دیگرانم بیان و به کمک بشتابندHeartSmile
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۵۸:۳۹ صبح) ، زاپاتا (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۱۱:۴۸:۵۷ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۳۰:۵۲ عصر)
بابا راست ميگه ديگه خدايش يه مقدرا بايد مشكلات كوچيك را كنار بگذاريم و در كنار هم ما بي بي را كمك
كنيم

فقط مصرف كننده نباشيم كمي هم به ديگران كمك كنيم ان شا الله اين ويبولتين را با اين همه ادعاش بگيريم SmileSmileSmile

من كه تولبار را هميشه دارم

و سعي كردم در مواردي كه بلدم جواب بدم

البته كم كار هستم كه يه مقدرا كارهام رو به راه بشه بيشتر آنلاين خواهم بود

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۰۴:۵۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۹:۱۹:۱۵ صبح)
مگه آدمی مثل من کوتاهی کرده!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۱:۳۵:۵۳ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۴۵:۱۸ عصر)M48D1 نوشته است: مگه آدمی مثل من کوتاهی کرده!
نه قربونت بشم شما كه انده پشتيباني هستي HeartHeartHeart

منظورمون كلي هست و خداي نكرده قصد نداريم كه بگيم كم كاري شده

ولي رنك سايت طي دو ماه اخير از 11 هزار به 17 هزار رسيده كه نشانه بدي هست

پاسخ
رنك امروز 18114 داره بالا ميره UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

پاسخ
من که چندوقت بیشتر نیست اومدم اینجا ولی اصلاً راضی نیستم تا حالا یه جواب درستو حسابی از پستها و مشکلاتی که داشتم نگرفتم .
سایتم با جوملا طراحی کردم تا حالا نشده یه بار مشکلی واسم پیش بیاد بی جواب بمونه واسه همین پشتیبانی های خوبش خیلیها میرن سراغش ولی مابی بی به نظرم افراد به صورت کوتاه مدت میرن سراغش بعد از مدتی به خاطر خیلی از کمبودهاش و شاید عدم پشتیبانی قوی توی ایران به VB مهاجرت می کنن.
من خودم مطمئن هستم با پیشرفت انجمن سریع به VB مهاجرت می کنم .

حالا شما چه انتظاری داری اینکه سایت آمارش افت نکنه معلومه که می کنه من معمولاً وقتی ON میشم سایتهای رو که بهشون نیاز دارم بالا نگه میدارم روزای اول مای بی بی هم همین حکم رو داشت ولی الان تو روز یه بار سر میزنم ببینم کسی جوابی داده یا نه .

در ضمن نیازی به گفتن نیست همه افرادی که اینجا فعالیت می کنن خودشون صاحب سایت هستن و مطمئناً غریب به اتفاق تولبار الکسا هم نصبه فکر نمی کنم نیازی به گفتنش باشه.

نقل‌قول: فقط مصرف كننده نباشيم كمي هم به ديگران كمك كنيم ان شا الله اين ويبولتين را با اين همه ادعاش بگيريم SmileSmileSmile
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان