هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کد های هدر و ایندکس
با سلام
در کنترل پنل مدیریت تمامی نوشته های هدر و ایندکس همه به شکل معمولی در آمده است؟
مشکل از کجاست؟

در بخش تنظیمات پوسته همه قسمتهای کنترل پنل به این شکل درامده است نمونه ای از بخش ویرایش پوسته را قرا میدهم
که کد هایش به این شکا دیده میشود و همه به سمت راست امده است.

کد php:
body {

background#9F9F95 none repeat;

widthauto !important;

color#000;

text-alignright

margin0;

line-height1.4;

font-familytahoma;

font-size12px;
}

a:link {

color#b43c01;

text-decorationnone;
}

a:visited {

color#b43c01;

text-decorationnone;
}

a:hovera:active {

text-decorationunderline;;
}

#container {

background#9F9F95;

widthauto !important;

color#000000;

marginauto auto;

text-alignright;
}

#content {

widthauto !important;
}

.
menu ul {

color#000000;

font-weightbold;

text-alignright;

padding4px;
}

.
menu ul a:link {

color#000000;

text-decorationnone;
}

.
menu ul a:visited {

color#000000;

text-decorationnone;

البته اینجا که وارد کردم درست نشان میدهد و رنگها مشخص است اما در کنترل پنل مدیریت همه کد ها مشکی هستند

اگر قرار است سرچ کنیم لطف کنید بگویید چه کلمه ای را باید بنویسیم و سرچ کنیم و اگر میدانید کجاست لینک بدهید. با تشکر
پاسخ
متاسفانه یا خوشبختانه باید عرض کنم که بسیاری از سوالات کاربران ، علی الخصوص بنده توسط دوستان دیگری در سایتهای مشابه با همین نام پاسخ داده میشود.
همین مشکل بنده نیز توسط دوستی حل گردید . که در سایتی مشابه با این سایت فعالیت میکنند.

سعی نمایید کاربران را حتی با یک کلمه نمیدانیم ، یا مشکل شما در حال بررسی است ، یا این مشکل جدیدی است و تا کنون با ان مواجه نشده ایم ، و ... راضی نمایید .
البته پیشنهاد بود ، الان رقابت بین انجمنها و سایتها خیلی زیاد است و دیگر مثل قبل نیست که کسی اطلاعاتی نداشته باشد الان همه اهل فن هستند.
در هر حال این مشکل ما هم توسط .... حل گردید.
پاسخ
درود

بالن حدود 20 کاربر و مدیر سعی در کمک کردن به بقیه کاربران مای بی بی دارن !

شما تصور کن یک تاپیک ایجاد میشه اما هیچ کدومشون جواب سوال رو نمیدونه اما همه تاپیکو میبینن !

حالا تصور کنین همه بگن نمیدونیم !!!! انجمنو اسپم بر میداره !!!!

نظم به کل نابود میشه ! شما از تعداد بازدید از پست میتونید تشخیص بدید چند نفر به فکر هستن !!!!

تاپیکتون در کمتر از 2 ساعت بیشتر از 50 بازدید داشته این خودش دلیلی بر تلاش دوستان در جهت رفع مشکل شماست !

همه همه فن حریف نیستند

پیروز باشید Heart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۰۱:۰۹:۲۶ صبح)
با تشکر از شما دوست عزیز و توضیح خوبتان
اما یک مسئله میماند ، بازدید شاید ارتباط زیادی به فکر بودن در حل مشکل نداشته باشد چون خود بنده و شما نیز از خیلی تاپیکها بازدید میکنیم ، که شاید نکته جدیدی ببینیم یا شاید مشکل خودمان هم باشد و شاید هم به قول شما بتوانیم مشکل را حل نماییم.

اما اگر پاسخی نیست حتما نمیدانیم و صفحه را میبندیم و این از نظر کاربران امریست طبیعی
ولی مدیر و یک مسئول نباید بی تفاوت از کنار سوالات و مشکلات یاد شده بگذرد و همانطور که اشاره کردم ، برای اینکه به قول شما اسپم نیز از طرف کاربران ایجاد نشود میتواند اشاره کند که در حال پیگیری و رفع مشکل شما هستیم . ( به نظر شما این جمله زیبا و کاربر پسندی نیست؟) و این خود کمک میکند که کاربران پست های بیهوده ایجاد نکنند و سوال کننده نیز امید وار به پاسخ باشد.

اما میدانید با توجه به تعداد پستها و گذشت زمان ، فراموش میشود و اکثرا به ارسالهای جدید توجه میکنن تا ارسالهای چند روز پیش.

البته هر کسی مدیریت خودش را داد و سلیقه ها متفاوت است . ولی اشاره بنده بیشتر به مدیران بود نه اینکه هر کاربری اعلام کند نمیدانم. بله این خودش مشکل ساز میشود.

در هر حال بنده قصد بحث کردن و به چالش کشیدن انجمن را ندارم ، مطالب مفیدی هم از این سایت نیز دریافت کرده ام و...

این در حد پیشنهاد بود که به نظرم برای رقابت با رقبا بد نیست خیلی از مسائل عالیست ، عالی تر شود.

با تشکر از شما و سایر دوستان و مدیران محترم.

پاسخ
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان

مشکلی که من دارم در تاپیکها پست اول هدر دارد ولی پست اول به بعد هدر ندارند پستها.

چطوری میشه اینو درست کنم

این هدر پست اول:

و اینم هدر پستهای بعدی که نمایش داده نمیشوند:

ممنون از شما
انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران

ورود به انجمن قاریان
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۴، ۰۹:۴۲:۱۴ صبح)golforosh نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان

مشکلی که من دارم در تاپیکها پست اول هدر دارد ولی پست اول به بعد هدر ندارند پستها.

چطوری میشه اینو درست کنم

این هدر پست اول:

و اینم هدر پستهای بعدی که نمایش داده نمیشوند:

ممنون از شما

منتظر پاسختون هستم

حتی پوسته ی دیفالت هم بهمین صورت در اومده !

F1 Exclamation

ورود به انجمن قاریان
پاسخ
این مشکل نیست پوسته دیفالت اینطوریه و پوسته هایی که از روی دیفالت ساخته میشوند این هم که میبینی این جا داره چون توی این انجمن ویرایش هایی در قالب صورت گرفته
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۰۱:۱۰:۳۶ صبح)
همونطور که دوستمون گفتن این مشکل نیست و اگه به بیشتر سایتهایی که با مای بی بی ایجاد شده اند نگاه کنید مثل مال شما هستند و کسانی که این قسمت رو دارند اکثراً کسایی هستند که قالب انجمنشون اختصاصی مثل خودمBig Grin
اگه می خوای برطرفش کنی کافیه از یکی از طراحهای قالب بخوای این کار رو برات انجام بده .
یکیشون همین دوستمون M48D1
پاسخ
Star 
خب من دنبال نحوه تغییرات در کد قالب میگردم.اگر ممکنه راهنمایی کنید از کجا و چه کار باید کرد

با تشکر

ورود به انجمن قاریان
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۴، ۲۰:۲۸:۵۴ عصر)golforosh نوشته است: خب من دنبال نحوه تغییرات در کد قالب میگردم.اگر ممکنه راهنمایی کنید از کجا و چه کار باید کرد

با تشکر

منتظرم ... Exclamation

ورود به انجمن قاریان
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان