هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای در مورد مشخصات تاپیک
Shocked 
سلامممممم من میخوام قسمت که مشخصات کسی که تاپیک مینویسه به صورت عمودی باشه نه بالای تاپیک بنویسه نمیدونم چه طور منظورمو بگم راستش هر چی هم سرچ کردم چیزی ندیدم در مورد این کار میشه منو راهنمای کنید که میشه مشخصات فردی که تاپیک میزاره به صورت عمودی کنار تاپیک باشه در مای بی بی ممنون
پاسخ
منظورتون اینه که مشخصات ارسال کننده پست سمت راست نمایش داده بشه ؟ مثل انجمن من ( لینک تو امضا هست)

به این تاپیک مراجعه فرمایید :

http://community.mybbiran.com/thread-90.html

Heart
پاسخ
همین عبارت "عمودی" که چند بار گفتین رو سرچ میکردین به جواب میرسیدین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۱:۵۵:۰۴ عصر)scarce نوشته است: منظورتون اینه که مشخصات ارسال کننده پست سمت راست نمایش داده بشه ؟ مثل انجمن من ( لینک تو امضا هست)

به این تاپیک مراجعه فرمایید :

Heart

بله نمونه انجمن شما
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۲:۰۷:۱۹ عصر)Cancer9003 نوشته است: همین عبارت "عمودی" که چند بار گفتین رو سرچ میکردین به جواب میرسیدین

به جون دخترم فربد سرچ کردم ولی 10 تا صحفه برام اورد که اصلا ربطی نداشت اگه میتونید لینگ همون قسمت بزارین اینجا ممنون میشم

یک سوال دیگه چه طور میشه رنگ ادمین یا کاربر رو عوض کرد اصلا میشه
ممنون از همه عمودی کردن پست درست شد
پاسخ
درود

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
سلام

این 2 مورد را لطفا راهنمایی کنید :

1- این عدد صفر که بالای تاریخ عضویت هست چیه؟ چجوری میشه حذفش کرد ؟

2- اون مربعی که توی کادر هست کاربردش چی هست ؟

[تصویر:  13159231611.jpg]

پاسخ
1- کدهای پست بیت رو قرار بدین تا بشه فهمید اون عدد 0 مربوط به چیه

2- اون مربع واسه مارک کردن پسته . مثلا اون مربع رو کلیک میکنی یه تیک توش میفته . بعد از پایین صفحه حذف پست رو که بزنی ، پستهایی که تیک زدی حذف میشن .

3- آدرس انجمنت رو قرار بده
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۹:۵۷:۳۶ عصر)
0 مال خیلی چیزا میتونه باشه باید متغیرهای پست بیت کلاسیک رو چک کنید
اون مربع هم برای تیک زدنه. مثلاً میخواین تعدادی از ارسالهای یه تاپیک رو حذف کنید. ارسالهای مورد نظر رو تیک میزنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۹:۵۷:۳۲ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۹:۲۳:۵۲ عصر)arianik نوشته است: 1- کدهای پست بیت رو قرار بدین تا بشه فهمید اون عدد 0 مربوط به چیه

2- اون مربع واسه مارک کردن پسته . مثلا اون مربع رو کلیک میکنی یه تیک توش میفته . بعد از پایین صفحه حذف پست رو که بزنی ، پستهایی که تیک زدی حذف میشن .

3- آدرس انجمنت رو قرار بده

تشکر.

آدرس انجمن هم توی پروفایل گذاشته بودم ( هنوز تکمیل نشده )

(۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۹:۴۳:۴۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: 0 مال خیلی چیزا میتونه باشه باید متغیرهای پست بیت کلاسیک رو چک کنید
اون مربع هم برای تیک زدنه. مثلاً میخواین تعدادی از ارسالهای یه تاپیک رو حذف کنید. ارسالهای مورد نظر رو تیک میزنید

سلام

من نگاه کردم ولی چیز خاصی به ذهنم نرسید :

کد php:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
            {
$post['usertitle']}<br />
            {
$post['userstars']}
            {
$post['groupimage']}
            {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['country']}{$post['user_details']}
        </
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}{$post['edithistory']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="left">{$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>{$post['thxdsp_inline']}
</
table>{$post['thxdsp_outline']} 

ممنون میشم ، بررسی کنید.

Heart
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۸:۵۰:۰۴ عصر)geo نوشته است: سلام

این عدد صفر که بالای تاریخ عضویت هست را چجوری میشه حذفش کرد ؟

[تصویر:  13159231611.jpg]

سلام

این مورد هنوز حل نشده Huh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان