هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در مورد عملکرد مای بی بی ایران
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فعالیت 3 ماهه مای بی بی ایران فوق العاده بوده است
74.36%
29 74.36%
از عملکرد 3 ماهه مای بی بی ایران راضی هستم.
23.08%
9 23.08%
از عملکرد 3 ماه مای بی بی ایران راضی نیستم
2.56%
1 2.56%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره مای بی بی ایران
بنده مجددا" در اون سایت بن شدم!!!

فکر کنم بدلیل توضیحاتی که در پست شماره 8 در اینجا ارسال کردم باشد!!!
یا شاید نقل قولی که در آن پست از طرف مدیر آن سایت انجام دادم باشد!!!
پس بهتر است موارد فوق را بعنوان یک سایتی که به کاربران خود احترام نمی گذارد در اینجا بیان کنم:

همانطور که گفتم خیلی از سایت ها احترام و حقوق کاربران خود را نادیده می گیرند.

اینکه بنده بعنوان یک کاربر در سایتی عضو می شوم و سایت مذکور بدلیل نا معلوم!!! کاربر خود را بن می کند یک نمونه از بی احترامی به کاربران است و این کار مصداق همان نقل قول از مدیر آن سایت است:
نقل‌قول: امیدوارم که همه‌ی ما به راه راست هدایت شویم. مخصوصاً آنهایی که در قعر چاه گمراهی هستند اما دست یاری به سوی آنهایی دراز می‌کنند که در بالای چاه به نظاره‌شان نشسته‌اند!
این جمله اگر مصداق جاه طلبی نیست ، پس چه چیزی می تواند باشد؟!!!

یکی از ویژگی های خوبی که سایت مای بی بی ایران در این مدت داشته است رعایت کامل حقوق کاربران است.
مثال بالا را نیز به همین دلیل در اینجا ارائه کردم تا کاربران بدانند که وجود محیطی دوستانه به دور از پست و مقام های کاربری یکی از ویژگی هایی است که متاسفانه در خیلی از سایت ها رعایت نمی شود!!! و خوشبختانه این مورد در مای بی بی ایران بخوبی رعایت می شود و لازم است در اینجا از علیرضا (pars) و سایر دوستان نهایت تشکر را داشته باشم.

با سند و مدرک زیر می توانید به حرف بنده پی ببرید:
http://www.file.iacbook.com/images/eokaq...lz009g.zip

نمونه فوق نشان دهنده نادیده گرفتن حقوق کاربران است. و اینکه مدیر سایتی خود را در بالای بلندی می بیند و دیگران را خوار می کند و جوری نمایش می دهد که دیگران محتاج خدمات ایشان هستند.

با تشکر از تمام دوستان خوب مای بی بی ایران که علاوه بر ارائه خدمات ارزنده و کامل در این سایت ، محیطی دوستانه را برای کاربران خود فراهم نموده اند و هیچ کاربری خود را بالاتر از دیگران نمی بیند.

مرسی
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۰، ۱۴:۴۷:۰۴ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۴:۲۴:۳۰ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۱ صبح) ، jojo (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۲۳:۳۴:۵۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۸:۵۵ صبح) ، sparker (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۰۲:۲۱:۰۰ صبح)
مای بی بی ایران همیشه تک بوده هست و خواهد بود

همیشه موفق باشی علیرضا
[تصویر:  blue.jpg]

گروه آبی آی تی
گروه تخصصی اینترنت و شبکه
http://forum.blueitco.com
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۱۸:۰۴:۵۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۱۸:۱۲:۰۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۱۹:۱۸:۴۹ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۱ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۰۱ صبح)
فقط مای بی بی ایران
همیشه ایران
همیشه persian
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۱۸:۱۱:۵۹ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۱۹:۱۸:۴۳ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۲:۱۴:۱۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۰۶ صبح)
جز تشکر و تبریک چیز دیگه ای نمی تونم بگم
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۰:۴۴:۵۱ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۳:۱۴:۰۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۰۱:۰۵:۴۸ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۱۴ صبح)
با ارایه ی این فارسی ساز مای بی بی ایران تقریبا خودشو تکمیل کرد
امیدواریم موفق باشید
مخصوصا شما پارس عزیز که تلاشت بی وقفس
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۲:۲۸:۲۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۳:۱۳:۵۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۱۴:۲۸:۰۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۲۴، ۲۲:۵۵:۱۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۲۳:۲۴:۳۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۱۹ صبح)
دیگه Mybbiran بی رقیب شده
ممنون از پارس عزیز
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۰۱:۰۵:۵۴ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۰۱:۱۳:۳۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۱۴:۱۸:۲۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۲۶ صبح)
چي بگم چون هر چي بگم كمه يعني تو حرف نمي شه قرارش داد هر چقدر تشكر كنيم كمه واقعا پشتيباني كه ميشه عالي هست از همه تشكر كاملو دارم ديگه هر چقدر بگم ممنون مرسي و از دكمه تشكر استفاده كنيم كمه پس دوباره ميگم دستتون درد نكنهHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۲۲:۵۵:۱۳ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۳ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۲۱:۰۳:۴۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۷:۵۹:۳۱ صبح)
آقا یه اشکال در آمار انجمن در صفحه اصلی

نوشته شده

نقل‌قول: انجمن دارای 312 کاربر ثبت نام کرده می باشد و ما 77 کابر فعال داریم.
پاسخ
 سپاس شده توسطires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۳ صبح)
(۱۳۸۸/۱۰/۱، ۲۲:۴۸:۵۸ عصر)kavian نوشته است: آقا یه اشکال در آمار انجمن در صفحه اصلی

نوشته شده

نقل‌قول: انجمن دارای 312 کاربر ثبت نام کرده می باشد و ما 77 کابر فعال داریم.

درود
مشکلش چی هست؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۱۰/۲، ۰۱:۰۸:۰۶ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۳ صبح)
درود

علیرضا جان من که برجستش هم کردم Big Grin

به جای کاربر نوشته شده کابر Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۱۰/۲، ۰۱:۱۱:۱۷ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۴۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان