هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور جدید مای بی بی
Rainbow 
درود به دوستان
چند وقتی هست دنبال یک ادیتور برای مای بی بی هستم تا بالاخره این ادیتور سبک را پیدا کردم
البته اگه مدیران لطف کنند و ادیتور جوملا و یا مامبو را برای مای بی بی تبدیل کنند عالی میشه
بهترین ادیتوری که من باهاش کار کردم و واقعا عالی بود ادیتور مامبو بود چون قابلیت کپی کردن یک سایت را داره بدون کوچکترین تغییری و با تمام مرور گرها سازگاره و هیچ گونه کدی هم توی ارسال نمیدازه مثل ادیتورهای فعلی مای بی بی
اینم تست کردم خوب بود
ولی ادیتور مامبو ی چیزه دیگه
پس مدیران یک روز وقتتون را بذارید و ادیتور مامبو را برای مای بی بی تبدیل کنید ممنون
این ادیتور هم که پیوست میکنم ببینید میشه تبدیل کنید این در سایتش تست کردم عالی بود

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   wyzz0.65.zip (اندازه: 33.47 KB / تعداد دفعات دریافت: 112)
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۰:۱۹:۱۷ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۱:۳۱:۰۱ صبح) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۳:۴۵:۵۹ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۰:۱۹:۴۰ عصر) ، golforosh (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۱:۱۴:۵۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۲۱:۰۹:۰۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۲:۴۳:۵۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۹/۱۳، ۱۵:۴۱:۳۰ عصر)
چه جور نصبش کنیم
پاسخ
^

داره میگه دیگه . ادیتور مامبوئه . باید یکی بیاد وقت بذاره تبدیلش کنه به مای بی بی اگه شدنی باشه
پاسخ
ممنون
نمونه لطفاUndecided
پاسخ
[تصویر:  photos.png] نمونه:
اینج کلیک کنید و ادیتور را آنلاین تست کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۰۷:۳۷:۳۳ صبح) ، moohiol (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۰۷:۵۱:۵۶ صبح)
واقعا زيبا هست اگه بشه كه خيلي عالي ميشه . Big Grin
پاسخ
اقا محسن منظورم قشنگی ادیتور نبود کارایی ادیتور هستش اینم تستش من ارسال خودم را با کلیک راست کپی کردم و مستقیم در ادیتور paste کردم ببینید بدون کد انداختن بدون تغییر رنگ بدون هیچ مشکلی قسمتی سایت مای بی بی را کپی کردم و اریال را زدم این شد ببینید

[تصویر:  7v5ejnxsmgs6fip2zb.gif]
پاسخ
سلام
روش کار کردم و هماهنگ شد فقط نیاز به فعال کردن html داره !
دوست داشتین بگید تا آموزش بدم.
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۴:۰۰:۳۶ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۵:۳۲:۰۶ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۶:۳۲:۰۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۹:۳۸:۵۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۲۱:۱۱:۳۲ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۶:۱۷:۱۲ صبح)
اين قضيهhtmlچيه؟
خوبه يا بد؟
اگه ميشه بگيد
پاسخ
درود
سپاسگذارم
اینجاست که باید بگیم مای بی بی ایران و مدیرانش تک هستن
اراک استار گرامی ممنون میشم آموزش و پلاگینش را بذارید
منتظریم
Heart
پاسخ

پرش به انجمن: