هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور جدید مای بی بی
درود

دوستان من ادیتور TinyMCE رو نصب کردم و از کارش خیلی راضی هستم .

HTML هم فعاله و مشکلی تا الان پیش نیومده .

اما تنها مشکلی که دارم در هنگام ویرایش متن هست که کد های html رو هم نشون میده

نقل‌قول: <p dir="rtl"><span style="font-size: medium;"><br /></span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">برای تهیه<p dir="rtl"><span style="font-size: large;"></span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">به دلیل فیلتر شدن سایت در ایران</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">یکی از نرم افزارهای عبور از فیلتر با ساکس را به شما معرفی خواهم کرد</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">نرم افزار proxyfire یکی از محبوبترین نرم افزارها در ایران برای عبور از فیلتر هست&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">با قابلیت تغییر ای پی خود به هر کشور دنیا&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">این نرم افزار با Socks4 , Socks5 , HTTP , HTTPS کار میکنه&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">که در پیوست به صورت تصویری هم نرم افزار و هم آموزش اون رو قرار دادم&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">آموزش به صورت عکس می باشد ولی کامل است ،&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">اگر باز هم مشکلی داشتید ، بفرمایید تا به صورت تصویری قرار دهم .</span></p> ساکس به سایت : <a title="www.proxylists.net" href="http://www.proxylists.net" target="_blank">www.proxylists.net</a>&nbsp;&nbsp;</span><span style="font-size: large;">مراجعه کنید&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">با تشکر&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;"><br /></span></p>

نمیدونم چیکارش کنم ، دوستان هر کی میتونه کمک کنه ممنون میشم .

مشکل فقط در ویرایش متن هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان