هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراد در انجمن من
اول از همه امضا ادرس انجمنتو بزار
دوم اینکه اخرین موضوعی که رو انجمنت نصب کردی چی بود که بعدش اینطوری شد
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
انجمن هنوز معرفی نکردم ولی آخرین کاری که انجام دادم
1-کدزیر را توسبک نام کاربری برای گروههای کاربری گذاشتم
کد:
<span style="color: #996633;"><strong>{username}</strong></span>
2-توهیدر قالب چندتا کد html گذاشتم که یک منوبار تعریف کرده بودم
3-تو تنظیمات...کانفیک..توفیلد دومین کوکی آدرسی بود اونا حذفش کردم
4-گروههای کاربری تعریف کردم وپلاگین درجات کاربران نصب کردم(از طریق سی پنل همه پلاگینها خذف کردم مشکل حل نشدظاهر از پلاگینها نیست)
با همه اینکارها بعدش انجمن راتست کردم کار میکرد هیچ مشکلی نداشت.امروز صبح اینجوری شده!!!؟
اینهم آدرس انجمن
پاسخ
به احتمال 90 درصد مشکل از هدر کدی که گذاشتیو پاک کن
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
خوب من کد را ازطریق مدیریت گذاشتم اونجا هم که نمی تونم وارد بشم
مسیرفایل هیدر قالب تو سی پنل کجا هست؟؟؟پیداش نکردم
پاسخ
کاظم جان اون آدرسی که دادی برای سایت اصل هست , هاستی که من ساختم ساب دامین داره که این هست :

chat.doostaaneh.com
پاسخ
دوست عزیز این ارور و قتی پیش میاد که شما قبلا با یک یوزری وارد انجمن شدید و اون یوزر فغاله ودوباره می خواین با یه یوزر دیگه وارد شوید
برای اینکه مشکل حل شود ابتدا باید اون یوزری که فعال هست رو log out (خروج) کنین سپس با یوزر بعدی وارد شین دیگه اون مشکل پیش نمی آد
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۲:۱۷:۴۱ عصر)mmnp نوشته است: دوست عزیز این ارور و قتی پیش میاد که شما قبلا با یک یوزری وارد انجمن شدید و اون یوزر فغاله ودوباره می خواین با یه یوزر دیگه وارد شوید
برای اینکه مشکل حل شود ابتدا باید اون یوزری که فعال هست رو log out (خروج) کنین سپس با یوزر بعدی وارد شین دیگه اون مشکل پیش نمی آد

این جواب برای من هست یا کسی دیگه؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۲:۴۷:۲۷ عصر)moosa نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۲:۱۷:۴۱ عصر)mmnp نوشته است: دوست عزیز این ارور و قتی پیش میاد که شما قبلا با یک یوزری وارد انجمن شدید و اون یوزر فغاله ودوباره می خواین با یه یوزر دیگه وارد شوید

برا اون عزیزی هست که گفته بود وقتی ورود می کنم دوباره لینکهای ورود و ثبت نام هستش

پاسخ
 سپاس شده توسطmoosa (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۰۰:۲۹:۲۰ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۳:۰۴:۴۶ عصر)mmnp نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۲:۴۷:۲۷ عصر)moosa نوشته است:

برا اون عزیزی هست که گفته بود وقتی ورود می کنم دوباره لینکهای ورود و ثبت نام هستش

ببینید من اصلا گزینه خروج وکنترل پنل کاربر یا کنترل پنل ادمین برام نمایش نمیده!!!؟
درضمن من از طریق لینک زیر وارد پنل مدیریت میشم
کد:
http://www.mysite.com/forum/admin/index.php
ولی وقتی روی مثلا پیکربندی کلیک میکنم لینک آدرس بارم تبدیل میشه به
کد:
http://www.mysite.com/forum/admin/index.php?module=config
و دوباره درخواست یورز وپسورد میده ودیگه امکان ورود ندارم!!!
من گفتم دوستان مسیر فایل هیدرقالب در سی پنل بهم بدن تا اون کد html را از هیدر حذف کنم شاید مال اون کد باشه که کسی جواب من نداد!!!
یعنی این مشکل واقعا راهی نداره این همه مدیر باتجربه تو این انجمن هستند کسی نمیدونه جواب بده!!!!!!!!!!؟؟؟
پاسخ
کوکی هاتون تنظیم نیستن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان