هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب هاست برای انجمنfanbook
من که خودم تعریف نت افراز رو خیلی شنیدم ولی فعلا خودم دارم از نت سازان استفاده میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۳:۳۸:۱۳ عصر)
سلام دوستان
به دلیلی درخواست بعضی دوستان تا سه روز به تمامی کاربران مای بی بی هاست نامحدود رایگان میدم جهت تست
کسانی که میخواند dns های دامنه را به صورت زیر تنظیم کنند و نام دامنه و ایمل خود را به شماره زیر sms کنن

بعد از تغییر dns ها نام دامنه و ایمیل خود را به شماره زیر sms کنید تا اطلاعات ورود به ایمیل شما ارسال شود:

سایت پشتیبانی هنوز آماده نشده و به زودی آماده میشه :

تا اون موقع پشتیبانی از طریق sms بالا و یاهو آی دی

هست تا سایت کامل آماده بشه ( احتمالا تا فردا آماده هست)
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۹:۴۷:۳۱ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۲۹:۰۵ عصر)
نظر شخصي من اينه : چيزي كه واسه يك سايت خيلي مهمه اول پهناي باند هست . شما يك سايت مي سازين و بر حسب تلاشتون اون سايته ميگيره و معروف ميشين و بالاي 2000 تا بازديدكننده در روز وارد سايتتون ميشن . با اين روند ، داشتن فضاي بالاي هاست ديگه بدردتون نميخوره اينجا ديگه پهناي باند لازم داريد . معمولا كساني هم كه هاست دارن در قبال گرفتن هزينه اي ناقابل پهناي باند اضافه به شما ميدهن .

حالا واسه من اين سوال مطرح هست كه اين سايت ballance.ir چطور و چگونه ميخواد پهناي باند نامحدود بده . خب اخر نامحدود يعني چقدر ؟ نامحدوده نامحدود هم كه ديگه نميشه !! تا چقدر پهناي باند ميتونه بده ؟! 10 گيگابايت 50 گيگابايت 100 تا 500 تا چقدر ؟

يك ليست تهيه كن از افرادي كه از هاست شما استفاده ميكنند و توي سايت نمايش بده ، اين جوري هم مردم به وعده هاي تبليغاتي شما شك نمي كنند و از طرف ديگه هم شما صداقت خودتون رو نشان داديد . خيال همه هم راحت ميشه .

من هاست شما رو ميخوام با جايي كه خودم هاست گرفتم مقايسه كنم . مثلا براي پرداخت ساليانه 30 الي 35 هزار تومان

هاست شما :

* فضا : 20 گیگابایت
* پهنای باند : نامحدود
* سایر امکانات : نامحدود
* پشتیبانی : 24 ساعته
* دامنه رایگان : یک دامنه آی آر
* قيمت سالانه : 30 هزار تومان

حالا هاستي كه من خريدم از سايت پارس ديو

* فضا : 2 گیگابایت
* پهنای باند : 20 گيگابايت
* سایر امکانات : انتقال رايگان ، كنترل پنل دايركت ادمين ،SubDomain , Ftp , Email ,MySql به صورت نامحدود ، هزینه IP اختصاصی برای سایت شما 35000 تومان به صورت سالیانه ، هزینه هر 15 گیگا بایت پهنای باند اضافی 20000 تومان به صورت سالیانه ، هزینه DNS اختصاصی برای وب سایت شما 10000 تومان به صورت سالیانه ،
* قيمت سالانه : 35 هزار تومان

ببينيد اين هاست همه جزئيات رو مو به مو بيان كرده و اما شما توي هاست خودتون فقط يك كلمه نوشتين نامحدود ، بلي ، دارد ، ندارد ..8 سال هم تجربه كاري داره اين سايت ديگه نمياد دروغ بنويسه كه .... اگه واقعا شما اين پيشنهاد شايد بگين انتقاد منو بپذيرين و به اين پرسشها پاسخ بدهيد و مشخص بشه كه صداقت شما رو نشون ميده من با جان و دل سايتم رو ميارم توي هاست شما ...
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۴:۴۴:۰۷ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۱:۳۲ عصر)
با سلام پست های قبلو زیاد نخوندم اما به هر حال قیمیت هاست های منم به این صورت هست :
دو سه تا از بچه های مای بی بی هم پیش من هستن :Tongue
[تصویر:  Untitled-1.jpg]
[تصویر:  Untitled-5.jpg]
[تصویر:  Untitled-3.jpg]
[تصویر:  Untitled-4.jpg]
قالب سایت آماده نیست نهایتاٌ تا 2 ساعت دیگه کامل میشه
برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : 09370767017 تماس برقرار کنید
آپشن های دیگر هم میباشد
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۲:۰۲ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۵:۵۳:۳۷ صبح)salehkhan نوشته است: نظر شخصي من اينه : چيزي كه واسه يك سايت خيلي مهمه اول پهناي باند هست . شما يك سايت مي سازين و بر حسب تلاشتون اون سايته ميگيره و معروف ميشين و بالاي 2000 تا بازديدكننده در روز وارد سايتتون ميشن . با اين روند ، داشتن فضاي بالاي هاست ديگه بدردتون نميخوره اينجا ديگه پهناي باند لازم داريد . معمولا كساني هم كه هاست دارن در قبال گرفتن هزينه اي ناقابل پهناي باند اضافه به شما ميدهن .

حالا واسه من اين سوال مطرح هست كه اين سايت ballance.ir چطور و چگونه ميخواد پهناي باند نامحدود بده . خب اخر نامحدود يعني چقدر ؟ نامحدوده نامحدود هم كه ديگه نميشه !! تا چقدر پهناي باند ميتونه بده ؟! 10 گيگابايت 50 گيگابايت 100 تا 500 تا چقدر ؟

يك ليست تهيه كن از افرادي كه از هاست شما استفاده ميكنند و توي سايت نمايش بده ، اين جوري هم مردم به وعده هاي تبليغاتي شما شك نمي كنند و از طرف ديگه هم شما صداقت خودتون رو نشان داديد . خيال همه هم راحت ميشه .

من هاست شما رو ميخوام با جايي كه خودم هاست گرفتم مقايسه كنم . مثلا براي پرداخت ساليانه 30 الي 35 هزار تومان

هاست شما :

* فضا : 20 گیگابایت
* پهنای باند : نامحدود
* سایر امکانات : نامحدود
* دامنه رایگان : یک دامنه آی آر
* قيمت سالانه : 30 هزار تومان

حالا هاستي كه من خريدم از سايت پارس ديو

* فضا : 2 گیگابایت
* پهنای باند : 20 گيگابايت
* سایر امکانات : انتقال رايگان ، كنترل پنل دايركت ادمين ،SubDomain , Ftp , Email ,MySql به صورت نامحدود ، هزینه IP اختصاصی برای سایت شما 35000 تومان به صورت سالیانه ، هزینه هر 15 گیگا بایت پهنای باند اضافی 20000 تومان به صورت سالیانه ، هزینه DNS اختصاصی برای وب سایت شما 10000 تومان به صورت سالیانه ،
* قيمت سالانه : 35 هزار تومان

ببينيد اين هاست همه جزئيات رو مو به مو بيان كرده و اما شما توي هاست خودتون فقط يك كلمه نوشتين نامحدود ، بلي ، دارد ، ندارد ..8 سال هم تجربه كاري داره اين سايت ديگه نمياد دروغ بنويسه كه .... اگه واقعا شما اين پيشنهاد شايد بگين انتقاد منو بپذيرين و به اين پرسشها پاسخ بدهيد و مشخص بشه كه صداقت شما رو نشون ميده من با جان و دل سايتم رو ميارم توي هاست شما ...

درود
سایر امکانات به صورت نامحدود به شرح زیر می باشد:

Disk Space Quota
Bandwidth Limit
Max FTP Accounts
Max Email Accounts
Max Mailing Lists
Max SQL Databases
Max Sub Domains
Max Parked Domains
Max Addon Domains

کنترل پنل : سی پنل
انتقال رایگان سایت شما

این نکته را بگم :
اگه دقت کنین سایت هنوز آماده نشده و در حال بروزرسانی هست ( چون من قبلا سایت نداشتم و به دلایلی که خودتون هم میدونید سایت زدم و مشتری های خودم را داشتم و نیازی نبود که سایت بزنم ولی الان دوستان یک حرف هایی زدند که مجبور شدم سایت راه اندازی کنم ) برای همین عجله کنید شما قسمت اطلاعات بیشتر را در زیر هر پکیج مشاهده میکنید پس اطلاعات بیشتر و اضافی در اون قسمت قرار میگیره لطفا صبور باشید تا سایت به صورت کامل آماده بشه

باز هم برای دوستانی که شک دارند همانطور که قبلا گفتم 3 روز الی یک هفته هاست رایگان میدم برای تست

موفق باشید
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۳:۲۴ عصر)
آقا من عید از یه آشنا هاست گرفتم . 3 روز پیش سایت من ساسپند شده و بعد از اینکه باز شد علت رو جویا شدم میگه از سی پی یو زیادی استفاده شده .
من میخام سایتم رو از اون هاست قبلی جابجا کنم . ضمنا 7 ماه هم از اشتراکم باقی مونده . اون 7 ماه هم بیخیال میشم . پول هاست هم برام مهم نیست . فقط امکاناتش برام مهمه . لیمیت سی پی یو و پهنای باند نداشته باشه . دومین هم نمیخام . پولش هم برام مهم نیست . هاستی رو سراغ دارین این امکانات رو داشته باشه ؟ اگر دارین لطفا معرفی کنین . ضمنا تعهدی وجود داره مثل این قبلیه وسط کار شوهر نکنه ؟ این ضمانت رو چطوری میشه تائید کرد ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۴:۲۳ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۵:۲۰:۳۶ عصر)arianik نوشته است: آقا من عید از یه آشنا هاست گرفتم . 3 روز پیش سایت من ساسپند شده و بعد از اینکه باز شد علت رو جویا شدم میگه از سی پی یو زیادی استفاده شده .
من میخام سایتم رو از اون هاست قبلی جابجا کنم . ضمنا 7 ماه هم از اشتراکم باقی مونده . اون 7 ماه هم بیخیال میشم . پول هاست هم برام مهم نیست . فقط امکاناتش برام مهمه . لیمیت سی پی یو و پهنای باند نداشته باشه . دومین هم نمیخام . پولش هم برام مهم نیست . هاستی رو سراغ دارین این امکانات رو داشته باشه ؟ اگر دارین لطفا معرفی کنین . ضمنا تعهدی وجود داره مثل این قبلیه وسط کار شوهر نکنه ؟ این ضمانت رو چطوری میشه تائید کرد ؟

نوين هاست در خدمت شما هست

....
پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۴:۳۳ عصر)
متشکرم . به طور مختصر پنل هاتونو معرفی کنید .

نگفتی . چه ضمانتیه چند صباح دیگه مثل این قبلیه نشه ؟
انجمن آریانیک

پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۴:۴۸ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۵:۵۷:۵۳ عصر)arianik نوشته است: متشکرم . به طور مختصر پنل هاتونو معرفی کنید .

نگفتی . چه ضمانتیه چند صباح دیگه مثل این قبلیه نشه ؟

پنل ها به طور كامل و اطلاعات لازم در سايت هست - تا پايان ماه رمضان تمامي پلن ها 10 درصد تخفيف دارند - براي اعضاي MyBBIran انتقال - نصب به صورت رايگان صورت گرفته و تخفيفات بيشتري را نيز شامل خواهد شد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۵:۰۷ عصر)
همه رو مطالعه خواهم کرد و در صورت نیاز تماس خواهم گرفت . اما برای بار سوم میپرسم . ضمانت این آپشن ها چیه ؟
انجمن آریانیک

پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۳۵:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان