هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB
(۱۳۹۰/۵/۷، ۲۰:۰۰:۵۵ عصر)goldten نوشته است: ورژن مای بی بی من 1.6.0 هست میشه مستقیما به 1.6.4 ارتقا بدم؟

بله . می توانید.
پاسخ
با سپاس از مطالبتون
من اون دو قالب رو پیدا نکردم بی زحمت مسیرشو بفرمایید کجاست
ضمنا من ورژن جدید روکه نصب کردم انجمن راست چین نیست و فونتش هم تغییر کرده لطفا راهنمایی کنید
آدرس انجمن
www.clickcart.us/forum
پاسخ
سلام آقا اگه ما همین نسخه نگه داریم مشکلی داره؟
چون من هر چی میخونم هیچی سردر نمیارم و به غیر از سردرد برام هیچی نداره روزیم که خریدم همکارتون همه کارهارو کرده بودند هم نصب نسخه 1/6 و هم فارسی ساز کرده بودند
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۵:۰۵:۵۰ عصر)
واسه اپگرید از 1.6.3 به 1.64 فایلهای تغییر یافته می خواهد؟ یا باید کامل پکیچ دانلود و آپدیت شود؟
لینک فایلهای تغییر یافته که بدون مشکل است دوستان لطف کنند.
ممنون Smile
rayman1366, از Oct 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
تو ارسال اول هست
بله کل فایلها باید تغییر کنن
کاش یکم متن رو میخوندین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
اقا برادر من عزیز من خوندم ولی من مثل شما نه برنامه نویسم نه طراحم نه بنر ساز و غیره من اگه بتونم تو سایتم عکس بزارم هنر کردم برای شما اسان است که میگید برید فلا قسمت این کارو کنید عزیز به خدا امروز هر چی میخونم چیزی یاد نمیگیرم اگه اسان است خوب مال منم لطف کنید به 1.6.4 ارتقا بدید و فارسی ساز کنید نمیگم هم بیکارید یا اگر با نسخه قبلی بشه کار کرد همون بمونه چون من تا 1 سالم نمیتونم نسخه 1.6.4 بزارم با تشکر
پاسخ
دوست گرامی برای اینکه از نسخه 1.6.X ، فایل پارسی موجود در این تاپیک را دریافت کنید و بر اساس آموزش همان تاپیک به روز رسانی کنید.

من نمیدانم از این ساده تر می توان توضیح داد؟!

نقل‌قول: به روزرسانی از نسخه 1.6.3 و سایر نسخه ها
با توجه با اندازه این نسخه و با توجه به خطاهای موجود در نسخه های قبلی در نسخه 1.6 ، همه ی فایل ها باید تغییر کنند که اطمینان حاصل شود نسخه ی جدید نصب شده است.

عملیات به روز رسانی این نسخه دقیقاً مانند عملیات به روز رسانی در سایر نسخه ها می باشد. لطفاً توجه کنید که پیش از هرگونه به روزرسانی ، از فایل ها و دیتابیس انجمن خود پشتیبان گیری کنید. اگر فایل های هسته را تغییر داده اید، لطفاً آن ها را ثبت کنید سپس بعد از به روز رسانی می توانید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.
اگر پلاگینی نصب کرده اید که برای عمل کردن نیازمند تغییرات در فایل های هسته است ، پس از به روزرسانی باید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.

برای این به روزرسانی، اجرای به روزرسان الزامی است. همچنین در این نسخه تغییراتی در فایل های زبان و قالب ها به وجود آمده است.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۹:۱۹:۲۲ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۲۱:۰۳:۳۷ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۲:۴۷:۳۳ عصر)clickcart نوشته است: با سپاس از مطالبتون
من اون دو قالب رو پیدا نکردم بی زحمت مسیرشو بفرمایید کجاست
ضمنا من ورژن جدید روکه نصب کردم انجمن راست چین نیست و فونتش هم تغییر کرده لطفا راهنمایی کنید
آدرس انجمن
www.clickcart.us/forum

1-قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> Who's Online Templates
2-قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> Member Templates

در مورد پوسته پیش فرض پس از نصب ، باید بگویم این امکان در نسخه 1.6.4 به دلیل تغییر برخی از قالب ها وجود ندارد.

(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۵:۵۷:۵۶ عصر)rayman1366 نوشته است: واسه اپگرید از 1.6.3 به 1.64 فایلهای تغییر یافته می خواهد؟ یا باید کامل پکیچ دانلود و آپدیت شود؟
لینک فایلهای تغییر یافته که بدون مشکل است دوستان لطف کنند.
ممنون Smile

شما که هنوز اصلاً به روز رسانی نکرده اید . احتیاج ندارد این تاپیک را بخوانید.
باید به تاپیک انتشار نسخه 1.6.4 مراجعه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطdavaran (۱۳۹۰/۵/۹، ۲۳:۴۶:۳۷ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۲۱:۰۴:۱۵ عصر)
واسه ما تو صفحه Data Cache Building وای میسه و جلو نمیره مشکل از چیه؟؟؟؟؟
پاسخ
هیچ خطایی نمی دهد؟
انجمن باز می شود؟ در صورتی که باز می شود ، در کنترل پنل مدیر کل کنار نسخه چه عددی نشان داده است؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [ویژه] وصله به روزرسانی برای نسخه 1.۸.7 MyBB HOssE!N-B 1 4,440 ۱۳۹۶/۳/۲۸، ۱۵:۳۳:۵۳ عصر
آخرین ارسال: nedass141

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان