هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین قسمت های کناری Side Boxes!
ارسال شد

....
الان فقط یه بخش اضافی داره که میشه بصورت دلخواه بهش کد داد.چجوری میشه دوتاش کرد؟
من یه کادر دیگه هم میخوام داشته باشم زیر اون کادر بصورت دلخواه.باید پلاگین رو تغییر داد؟
آقا گرفتم.فقط نیار هست کدها رو کپی کنمBlush
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۱:۲۵:۴۲ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۲/۲۶، ۰۱:۱۶:۰۸ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۵۹:۴۹ عصر)Kevin نوشته است: بله امکانش هست!
برای مثال در کد های index:
کد :
کد:
<td width="75%" valign="top">{$forums}</td>
<td width="25%" valign="top">{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats}{$sb_latestthreads}{$sb_additional}</td>

را بدین شکل تغییر دهید:
کد:
<td width="25%" valign="top">{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats}{$sb_latestthreads}{$sb_additional}</td>
    <td width="75%" valign="top">{$forums}</td>

kevin جان ، اینی که شما گفتید ، فقط توی صفحه اصلی تغییر ایجاد میکنه ،توی زیر انجمن ها چی؟
اون مربوط به کدوم قالبه؟
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۱:۲۵:۳۶ صبح) ، sinasun (۱۳۹۰/۸/۴، ۲۲:۱۱:۲۰ عصر)
یعنی چی ؟

خوب این پلاگین مخصوص صفحه اصلی هست Huh

....
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۱:۱۵:۴۹ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۲/۲۶، ۰۱:۱۶:۴۲ صبح)
به زیر انجمن ها مراجعه کنیدومثلا به زیر انجمن شماره یک.توی انجمن های داخلی هم نمایش داده میشه
ورژن دوم قالب لیان پرتال

سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۰۱:۴۰ عصر)
برای من که اینطور نیست دوست عزیز ، و فقط در صفحه اصلی نمایش داده میشه ،،،

ماخواهید آدرس انجمن در امضا هست یک نگاهی بیندازید .Huh

....
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۱:۱۴:۵۹ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۲/۲۶، ۰۱:۱۶:۵۱ صبح)
سایتتون لود نشد دوست من.
اما اگه اینطوریه که واسه شما فقط صفحه اصلیه...

کسی نمیتونه راهنمایی کنه که صفحات داخلی رو از کدوم قالب ویرایش کنم؟؟؟
ورژن دوم قالب لیان پرتال

سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۱:۲۴:۳۶ صبح)
آقا خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!!!
ورژن دوم قالب لیان پرتال

سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۰۱:۳۳ عصر)
پیداش کردم.forumdisplay باید ویرایش میشد.

حالا یه سوال دیگه.اینو دیگه جواب بدید لطفا!!

چطوری میتونم قونتش رو کوچیک کنم؟ بدون اینکه روی فونت سایر قسمت ها تاثیری گ ذاشته بشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ورژن دوم قالب لیان پرتال

سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۰۴:۴۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۲/۲۶، ۰۱:۲۵:۵۱ صبح)
بنده هم همین مشکل رو دارم که این پلاگین در زیر انجمن ها نمایش داده نمیشه ، من و این دوست عزیزمون رو راهنمایی کنید ممنون می شم .
به ما هم یاد بدی ممنونت میشیم ، تو انجمن من که فقط تو صفحه اصلی میاد .

....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان