هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین خاموش کردن کلیک راست برای مهمان Disable right click for guests
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: خاموش کردن کلیک راست برای مهمان Disable right click for guests
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین کلیک راست را برای مهمان غیر فعال می کند.

[تصویر:  user.png] نویسنده: babjusi
[تصویر:  d.png] معرفی: 14th June 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  1302041606.jpg]

دانلود مجموعه فارسی:

.zip   disablerightclickforguests.zip (اندازه: 2.93 KB / تعداد دفعات دریافت: 316)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/disable-ri...for-guests

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطپسرک (۱۳۸۸/۷/۶، ۰۰:۱۲:۵۰ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۷/۱۷، ۱۷:۳۵:۱۴ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۶، ۱۵:۳۹:۲۵ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۱/۱۳، ۱۴:۲۹:۲۰ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۹:۵۱:۰۴ عصر) ، mnc (۱۳۸۹/۳/۹، ۲۲:۴۸:۳۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۴/۲۷، ۱۴:۰۲:۵۳ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۵۸:۳۰ صبح) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۰۱:۱۳:۱۵ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۹، ۱۶:۵۵:۳۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۳:۰۷:۳۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۵:۴۰:۵۲ عصر) ، Clasic (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۹:۵۷:۱۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳، ۰۰:۳۴:۳۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۳، ۱۲:۴۳:۱۶ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۶:۱۷:۰۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۵:۰۵:۲۱ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۷:۲۰:۴۰ صبح) ، bojnord87 (۱۳۹۳/۱/۱۳، ۲۲:۰۷:۴۲ عصر)
این کار نمیکنه
برای من که کار کرد
برای منم کار نمیکنه
مشکل کجاست؟
چرا کسی جواب نمیده برای منم کار نمیکنه نسخه 1.6
نقل‌قول: این کار نمیکنه
برای من که کار کرد
برای منم کار نمیکنه
مشکل کجاست؟
چرا کسی جواب نمیده برای منم کار نمیکنه نسخه 1.6
با سلام خدمت همگی عزیزان
باید عرض کنم این پلاگین کاملا درسته و کار میکنه همین الان برروی انجمن من نصب هست
اول پلاگین رو با استفاده از روش هماهنگ سازی با 1.6 هماهنگ کنید بعد هم وقتی که آپ کردید فعالش کنید
و حالا برای تست کردن قابلیت [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:
از یوزرتون خارچ بشید و وقتی که خروج هستید یک راست کلیک کنید در انجمنتون میبینید که میگه :
مهمان اجازه راست کلیک ندارد لطفا عضو شوید
موفق باشید...[تصویر:  139fs108574.gif]
برای اینکه به 1.6 بخوره باید روی ANSI
SAVE As شه بعد اینطوری زبان همه علامت سوال میشه

اگه به همین صورت تبدیل کنیم به 1.6 بعد نصب کینم بالاش ارور میاد

من بازی انلاین رو گفتن برای مای بی بی 1.6 میخوای ارور نیاد رو ANSI برو save as کن
من همین کارو کردم پلاگین بازی آنلاین بخوبی داره کار میکنه همه چیشم تو بازی فارسی و علامت سوال نشده ولی توی پنل ادمین تو پلاگینا همه چیش علامت سواله فقط اسمه پلاگین اینطوری شده که موردی نیست

اینم خواستم به همین روش برم که اروراش نیاد درستم شد کارم کرد ولی کیلیک راست میکنی بجای پیام علامت سوال جاش که هیچیش مشخص نیست این هم تو پلاگینا علامت سوال شد هم تو خود پنل ادمین
نقل‌قول: برای اینکه به 1.6 بخوره باید روی ANSI
SAVE As شه بعد اینطوری زبان همه علامت سوال میشه

اگه به همین صورت تبدیل کنیم به 1.6 بعد نصب کینم بالاش ارور میاد

من بازی انلاین رو گفتن برای مای بی بی 1.6 میخوای ارور نیاد رو ANSI برو save as کن
من همین کارو کردم پلاگین بازی آنلاین بخوبی داره کار میکنه همه چیشم تو بازی فارسی و علامت سوال نشده ولی توی پنل ادمین تو پلاگینا همه چیش علامت سواله فقط اسمه پلاگین اینطوری شده که موردی نیست

اینم خواستم به همین روش برم که اروراش نیاد درستم شد کارم کرد ولی کیلیک راست میکنی بجای پیام علامت سوال جاش که هیچیش مشخص نیست این هم تو پلاگینا علامت سوال شد هم تو خود پنل ادمین
از آموزش utf8 کردن استفاده کنید(باید به phpmyadmin برید و ازونجا زبان دیتابس مورد نظر رو به زبان فارسی تبدیل کنیدWink
ازین آموزش استفاده کنید:
آموزش UTF-8 کردن از طریق phpMyAdmin

این پلاگین به نظرم کامل نیست ، وقتی مهمان میتونه بوسیله کیبرد خودش مطلب مورد نیازش را کپی کند.

لطف کنید پلاگینی معرفی کنید که به وسیله کیبرد نشود از انجمن کپی برداشت. ( فقط برای مهمان ها )
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان