هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش حساسیت در برابر نام کاربری تکراری در هنگام ثبت نام
با سلام

چگونه می توان حساسیت سیستم ثبت نام را بالا برد بنحوی که از ثبت نام با یک نام کاربری تکراری جلوگیری به عمل آید؟

مثلا یک نفر با نام زیر عضو شد است:

sajadomran

حالا اگر یک نفر دیگه با :

Sajad omran

عضو شود، سیستم جلوی ثبت نام آن را نمی گیرد.

آیا این مورد یک باگ نمی تواند باشد؟ راهی برای جلوگیری از این کار وجود دارد؟

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۱۷:۳۰:۰۸ عصر) ، mahdi14 (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۱۸:۵۳:۴۲ عصر)
دوستان منم یه مشکلی تقریبا در این زمینه دارم
تو انجمن من یوزرهای فارسی بعضا قاطی میکنن...ینی مثلا یه کاربری با نام امیر چند ماه پیش ثبت نام کرده و میبینم دقیقا تازگی ی نفر دوباره با نام امیر ثبت نام کرده Huh عجیبه
البته فقط برای یوزرهای فارسی این جوریه انگلیسیا مشکلی ندارن
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۲، ۱۹:۳۸:۵۶ عصر)mahpishoni نوشته است: دوستان منم یه مشکلی تقریبا در این زمینه دارم
تو انجمن من یوزرهای پارسی بعضا قاطی میکنن...ینی مثلا یه کاربری با نام امیر چند ماه پیش ثبت نام کرده و میبینم دقیقا تازگی ی نفر دوباره با نام امیر ثبت نام کرده Huh عجیبه
البته فقط برای یوزرهای پارسی این جوریه انگلیسیا مشکلی ندارن

دلیل وجود این مشکل نوع "ی" به کار رفته تو نام کاربری هست!
مثلا "ی" پیشفرض ویندوزهای مایکروسافت با "ی" به کار رفته تو فارسی سازهای ایرانی که بعضا برای اصلاح کیبورد و ... استفاده میشند تفاوت داره و تو اینترنت به عنوان دو تا کاراکتر مجزا شناخته میشند!
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۲۲:۰۸:۲۷ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۱۲، ۲۰:۳۹:۵۱ عصر)Mohsen.M نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۱۲، ۱۹:۳۸:۵۶ عصر)mahpishoni نوشته است: دوستان منم یه مشکلی تقریبا در این زمینه دارم
تو انجمن من یوزرهای پارسی بعضا قاطی میکنن...ینی مثلا یه کاربری با نام امیر چند ماه پیش ثبت نام کرده و میبینم دقیقا تازگی ی نفر دوباره با نام امیر ثبت نام کرده Huh عجیبه
البته فقط برای یوزرهای پارسی این جوریه انگلیسیا مشکلی ندارن

دلیل وجود این مشکل نوع "ی" به کار رفته تو نام کاربری هست!
مثلا "ی" پیشفرض ویندوزهای مایکروسافت با "ی" به کار رفته تو پارسی سازهای ایرانی که بعضا برای اصلاح کیبورد و ... استفاده میشند تفاوت داره و تو اینترنت به عنوان دو تا کاراکتر مجزا شناخته میشند!
ممنون بابت راهنمایی ولی من مثلا دیدم کامران هم دوبار عضو شده؟
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان