هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] نهایی شدن میتینگ
من تصور ذهنیم از علی (Pars) اصلا این نبود Big Grin
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
 سپاس شده توسطsaeid.n (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۷:۰۹:۴۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۲:۵۸ عصر)
واقعا خوشحال شدم دیدمتون Heart
برام خیلی جالب بود Blush
شاید میتینگ بعدی بیام ! راه کمی دوره ولی دفعه بعد سعی می کنم بیام ماه بعد یکی بندازید Big Grin فکر کنم اون موقع تهران باشم Shy
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
حال کــردیم

ان شاالله دفه بعد ما هم بیایم Big Grin
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۴:۰۱:۲۶ عصر)alireza013 نوشته است: من تصور ذهنیم از علی (Pars) اصلا این نبود Big Grin

منم همینطور

یجورایی زیادی گندش کرده بودمBig Grin

[تصویر:  o3v8dqt43ni5se55r0tx.jpg]

ولی به نطر بچه خوبیهHeart
منم فکر می کردم یه آقای 35 ، 36 ساله میاد با یه ریش ولی نه بچه باحالی از آب در اومد
 سپاس شده توسطsaeid.n (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۷:۳۳:۴۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۳:۳۹ عصر)
جای ما خالی. بعدی رو بوشهر بذارینBig Grin
پروفایل پارس رو ندیدین؟ زده 22 سال
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۴:۰۶ عصر)
بیبین ، گفتم فکر کردم ، شبیه ، مثل ، مانند یه پسر فلان ساله هست

عکس ها واقعا خیلی عالی بود.
من اصلا فکر نمی کردم بچه ها این شکلی و این تیپی باشند . Undecided

تصویری که من از آقای نجفی پور توی ذهنم داشتم فردی با شمایل غربی با موهای فشن که روی یک چشمش رو می پوشونه با یک شلوار چین و یک تی شرت بود. HuhTongueSmileBig GrinWink

وقتی عکس ها رو دیدم واقعا شوکه شدم.
دست مریزاد. زنده باشید. جلسه بعد اگر زنده باشیم ما هم شرکت می کنیم.
گذاشتن عکس ها انقدر تحریک آمیز بود که مطمئنا جمعیت افراد شرکت کننده رو در میتینگهای بعد 10 برابر می کنه Blush
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۴:۳۸ عصر)
سلام دوستان
ممنون بابت نظرات خوبتون
اینو بگم که بجای تعجب باید افتخار کنیم که مدیر همچنی سایتی اینقدر جوون، تیپ ساده، با شخصیت و از همه مهمتر با کاربراش دوست و صمیمه، بنده به شخصه به خودم تبریک میگم و خوشحالم... Heart
[تصویر:  1293436101.gif]
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۱:۳۵:۳۷ عصر) ، amira4 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۲۸:۳۶ صبح)
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۵۸:۲۶ عصر)Webmaster نوشته است: سلام دوستان
ممنون بابت نظرات خوبتون
اینو بگم که بجای تعجب باید افتخار کنیم که مدیر همچنی سایتی اینقدر جوون، تیپ ساده، با شخصیت و از همه مهمتر با کاربراش دوست و صمیمه، بنده به شخصه به خودم تبریک میگم و خوشحالم... Heart

در مورد جوونی بگم که اصولا نخبه های دنیای وب همگی پایین 30 سال سن دارن ، چون ظهور و گسترش اینترنت و کامپیوتر در یکی رو دهه اخیر بوده. Blush
تقریبا همگی افراد ماهر سایت mybb.com سنشون از 25 سال کمتره.
در بین گروه پشتیبانی سایت mybb.com فردی با سن 15 سال سن هم هست.مثلا: Joshua Mayer

ولی در مورد سایر موارد من هم موافقم. Heart
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۹:۴۷:۰۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۱:۳۵:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [اطلاعیه] میتینگ گروهی اعضای مای بی بی ایران در تهران و شهرستان ها Pars 51 35,793 ۱۳۹۰/۴/۲۴، ۱۲:۲۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: REZAFH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان