هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت فیلدهای انتخاب از طریق دیتابیس
Question 
من تو فیلدهای انتخابی هنگام ثبت نام در مورد جنسیت دو گزینه{زن و مرد}رو گذاشته بودم که تو پست بیت کاربران هم نمایش داده میشد.
حالا حالتش رو عوض کردم و بصورت تصویر گذاشتم یعنی دو گزینه male/female کردم که هر کدوم رو که انتخاب میکنی عکسش میاد.
ولی الان کاربران قدیمی عکسش رو نشون نمیده و می خوام طوری کنم که از دیتابیس کسایی که قبلا جنسیت رو {زن} انتخاب کردن عکس female بیفته و هم چنین برای مرد هم همینطور
چطوری حالا آپدیت کنم:Exclamation
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
کسی جواب سوالم رو نمی دونه؟؟؟
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
دوست من کاری نداره
توی آموزش ایجاد فیلد که خودم نوشتم کامل توضیح داده شده!
در ضمن سعی کن فارسی ساز انحمنتو به پارسی ساز اینجا تغییر بدی.
چون علاوه بر اینکه اون ترجمه برای نسخه جدید به روز و مناسب نیست مورد پشتیبانی ما هم نیست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۰۱:۳۳:۴۹ صبح)
ممنونم پارس عزیز
ولی اموزش شما رو خوندم!!!!!!!
مشکل تو ایجاد فیلد نیست ولی عکس جنسیت کاربران که الان عضو میشن درست کار می کنه ولی ماله کاربران قدیمی رو نمی دونم چطور آپدیت کنم؟؟؟؟
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
اگر کلا فیلد قبلی رو ویرایش کنید نباید مشکلی باشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۰۳:۰۱:۳۵ صبح)
(۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۲:۴۰:۲۷ عصر)Pars نوشته است: اگر کلا فیلد قبلی رو ویرایش کنید نباید مشکلی باشه.
متاسفانه مشکل داره.
من همون فیلد قبلی که مربوط به جنسیت بود(مرد و زن)ویرایش کردم و حالا آیکن زن و مرد رو به جای تکست گذاشتم.
کاربران جدید که عضو میشن و پست میدن براشون درسته و همچنین کسایی که ویرایش کنن پروفایل خودشون رو...
ولی کاربری که قبلا عضو شده براش آیکن رو نمیاره و عکس ضربدر تو پست بیت نشون میده.....
از طریق پی اچ پی آدمین هم فقط میشه جنسیت تمامی کاربران رو به یک شکل مرد یا زن درآورد!!!!!!
می خوام بدونم کدی هست تو اس کیو ال که بشه به کمک اون کسایی که قبلن "زن" رو انتخاب کردن آیکن زن براشون نشون بده و برای جنسیت مرد هم همین طور؟؟

Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۰:۵۷:۳۴ صبح)mahpishoni نوشته است: من تو فیلدهای انتخابی هنگام ثبت نام در مورد جنسیت دو گزینه{زن و مرد}رو گذاشته بودم که تو پست بیت کاربران هم نمایش داده میشد.
حالا حالتش رو عوض کردم و بصورت تصویر گذاشتم یعنی دو گزینه male/female کردم که هر کدوم رو که انتخاب میکنی عکسش میاد.
ولی الان کاربران قدیمی عکسش رو نشون نمیده و می خوام طوری کنم که از دیتابیس کسایی که قبلا جنسیت رو {زن} انتخاب کردن عکس female بیفته و هم چنین برای مرد هم همینطور
چطوری حالا آپدیت کنم:Exclamation

درصورتی که گزینه های فیلد را تغییر نداده اید و فقط از طریق ویرایش پوسته آن را به تصویر تبدیل کرده اید نباید مشکلی وجود داشته باشد.
گزینه های فارسی مرد و زن را به انگلیسی male / female تبدیل کرده اید؟

دستور زیر را در phpmyadmin اجرا کنید (ابتدا دیتابیس انجمن را در phpmyadmin انتخاب کنید):

کد php:
UPDATE `mybb_userfieldsSET `fidX` = 'male' WHERE `fidX` = 'مرد';
UPDATE `mybb_userfieldsSET `fidX` = 'female' WHERE `fidX` = 'زن'

در قسمت fidX به جای X شماره (آی دی) فیلد (fid) مورد نظر را وارد کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۱۹:۰۶:۵۵ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۲۱، ۱۳:۳۷:۲۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است: گزینه های فارسی مرد و زن را به انگلیسی male / female تبدیل کرده اید؟
بله این طوری ویرایش کرده بودم که درست شد.
این کدی که شما دادید درستش کرد.
خیلی ممنونم از پارس و به خصوص محمد عزیز
HeartHeartHeartHeartHeart

Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان