هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
دروغ جدید

درود

نمی دانیم از دست این آدم چه کنیم.
من بعد از تهیه قالب MI Blue نسخه انگلیسی آن را هم تهیه کردم و خواستم در سایت مادر قرار دهم اما چون دکمه های قالب استفاده شده برای ProBlue بود ابتدا در تاپیک زیر سوالی مطر کردم:
http://community.mybboard.net/thread-61282.html

حالا مدیر سایت mybbhelp آمده دروغ های تازه در پاسخ سوال من در سایت مادر می گوید:
1- شما که عضو سایت ما نیستید.
2- شما که قالب را در سایت خود قرار داده اید پس چه مشکلی دارید.
3- شما پلاگین های غیر رایگان من را در سایت خود منتشر کرده اید (دروغ تازه)
----------------------------------------------
پاسخ بنده:
از نظر دهی شما سپاس گزارم:
1- چه نیازی است؟
2- بله، من در سایت خود برای دانلود قرار دادم. چه مشکلی هست؟ من می توانم فایل قالب را در اختیار شما قرار دهم تا ببینید متفاوت هستند.
3- لطفا لینک پلاگین های غیر رایگان شما که در سایت ما قرار داده شده است را قرار دهید.
پاسخ ایشان:
MKGUL مدیر دوم سایت شما است. او پلاگین های من را به در 4share.com آپلود کرد و سپس از من خواست تا خواسته های غیر معقول او را قبول کنم در غیر این صورت آن ها را از طریق P.M. منتشر می کند.
پاسخ من:
شما می گویید که ما پلاگین های شما در سایت خود به طور رایگان منتشر کردیم و من از شما خواستم به من لینک آن ها را بدهید. ولی ندادید. شما باید برای من ثابت کنید.
حالا که MyBBIran.com محبوب ترین و فعال ترین سایت مای بی بی به زبان فارسی است شما غمگین شده اید؟

عنوان تاپیک من یک سوال بود و شما بحث های بی جا مطرح می کنید و موضوع را منحرف می کنید.

لطفا اگر موردی هست پیام خصوصی ارسال کنید.

قسمت های بالا خلاصه بود و شما می توانید بحث های کامل را در لینک داده شده پی گیری کنید:
http://community.mybboard.net/thread-61282.html

ایشان گفتند از این که MyBBIran.com بهترین شده است غمگین نیستند اما من ایشان را افسرده می بینم. ایشان به عنوان تاپیک بنده و سوال من توجهی نکرده و بحث های بی ربط خود را در سایت مادر شروع می کند.

گویا ایشان برای از بین بردن آبروی ایرانیان در سایت های خارجی برنامه خاصی دارند! کشیده شدن بحث بی ربط و دروغ های ایشان به سایت مادر، منحرف کردن تاپیک و گزافه گویی در سایت اصلی MyBB آیا باعث نمی شود آن ها نظر دیگری نسبت به ما پیدا کنند؟

من از نزدیکان این شخص خواهش می کنم در کنترل رفتار ایشان کمک کنند. اگر خسارات ایشان فقط به خود بود مشکلی نبود اما دارد ایرانیان را زیر سوال می برد.

آیا کاربران MyBBIran.com از طریق P.M. پلاگینی دریافت کرده اند که مربوط به ایشان باشد؟
بعد از اینکه من از ایشان خواستم لینک پلاگین های رایگان ایشان در سایت مارا با ذکر لینک معرفی کنند حرفشان عوض شد و گفتند ما از طریق P.M. منتشر می کنیم. آیا چنین بوده است؟

واقعا سوال من در سایت مادر با پلاگین های منتشر شده شما که دروغی تازه است ارتباطی دارد؟

حالا خوبه 30 درصد آمار بازدید از سایتت از ماست، با توجه به آمار الکسا

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۲:۵۴:۳۶ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۲:۵۶:۰۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۴:۱۶:۳۱ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۴:۳۸:۰۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۱۰:۱۰:۳۰ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۱:۲۴:۳۴ عصر) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۱۱:۳۲:۵۱ صبح)
سلام ....
شرمنده من دیر رسیدم و نتونستم نفر اول تشکر کنم چون یک آدم بی ناموس و بی خانواده داشت من رو دی داس میکرد ....

خب حالا بریم سراغ آقای سعید قــــــــــــــــو Big Grin
اینها رو که مینویسم به خاطر اینه که اسم من رو مستقیم توی سایت مادر نوشته ...

- آخه آدم ... !!! تو از خودت خجالت نمیکشی ؟
- تو دین نداری ؟ تو شرف نداری ؟ تو مسلمان نیستی ؟
- چرا داری به آدم های بی گناه تهمت کاری که نکردند میزنی ؟
- آیا تو میدونی که تهمت گناه کبیره است ؟؟؟
- چرا داری با آبروی ایران و ایرانی توی سایتهای خارجی بازی میکنی ؟
- فکر میکنی من هم مثل تو دزد هستم که پلاگین ها رو از طریق پیام خصوصی منتشر کنم ؟
- تویی که پلاگین های رایگان و قالب های رایگان رو دانلود میکنی و با فارسی سازیشون اونها رو به قیمت گزاف به مردم میفروشی ؟
- چرا نمیزاری جامعه مای بی بی از دست آدم های کثیف و هرزه پاک بشه ؟
- چرا نمیری توی خونتون بشینی خمیر بازی کنی و بزاری ما سرمون رو توی سایت مادر بالا بگیریم ؟
- چرا داری میسوزی از اینکه هر پلاگین که از سایت مادر دانلود میشه زیرشون فایل ترجمه به اسم Persian هست نه Farsi ?
- چرا داری آتیش میگیری که اولین فارسی ساز نسخه جدید با نام Persian ترجمه شده ؟

خدا رو شاهد می گیرم اگر این کارهات رو تموم نکنی عواقب سختی رو باید تحمل کنی و باید با ذلت تمام سایت مای بی بی پنگوئنی رو ببندی
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۳:۳۰:۰۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۳:۳۲:۵۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۴:۱۳:۵۸ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۴:۳۷:۵۵ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۵:۵۰:۲۰ عصر) ، yangom (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۱۸:۴۸:۰۸ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۱:۲۵:۵۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۶:۳۰:۴۷ صبح)
Wink 
من سایت خودم رو در جامعه mybbhelp.ir معرفی کردم بعد از گذشت 2 ساعت پیغام خصوصی از SaeedGH دریافت کردم با موضوع پوسته.
این هم کل متن نامه ایشون:
پوسته
به: yangom
سلام.

پوسته‌ای که از آن استفاده می‌کنید بدون اجازه‌ی ما کپی برداری شده است.

تاپیک معرفی تالار شما عدم تایید شد.
-----------------------------------------------------------------
معرفی سایت من رو از سایتش پاک کرد.
Big GrinBig GrinBig GrinAngelAngelAngelBig GrinBig GrinBig Grin
-----------------------------------------------------------------
www.p30delta.com || www.p30delta.com || www.p30delta.com || www.p30delta.com|| www.p30delta.com || www.p30delta.com
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۱۹:۴۷:۴۱ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۱:۲۷:۲۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۰۵:۵۳ عصر)
سلام بر دوستان
پس از گذشت کمتر از 2 ساعت حساب کاربری من در mybbhelp.ir مسدود شد.

دلیل مسدودیت غیر قانونی بودن کپی رایت قالب سایتم.
------------------------------------------------------------------------
حساب کاربری شما در تالار مسدود گردیده است. دلیل مسدودیت: -
موعد باز شدن حساب کاربری: هرگز
-----------------------------------------------------------------------
در پست قبل دلیل رو عرض کردم.
--------------------------------------
زنده باد mybbiran Angel
-----------------------------
www.p30delta.com
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۱:۲۷:۵۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۱۲:۴۳ عصر)
درود

جالب بود!
برای معرفی سایت خود هم باید قالب مورد تایید داشته باشید.Big Grin
دوست عزیز آقای سعیدق اگر شما این را می گویید که دست پیش بگیرید:
نقل‌قول: پوسته‌ای که از آن استفاده می‌کنید بدون اجازه‌ی ما کپی برداری شده است.
ما هم این را می گوییم:
مطالب آموزشی و ترجمه شده بنده و دوستم (Mazda) که توسط نام کاربری Pars که بنده هستم در سایت شما با داشتن لینک به سایت مترجم (یعنی MyBBIran.com) قرار گرفته بود ولی شما منبع را حذف کردید. شما که دزد نیستید من اشتباه گرفتم. Wink

شما که از مطالب آموزشی ما استفاده می کنید
شما که لینک منبع را حذف میکنید.
شما که به آواتار من تجاور می کنید و آن را حذف می کنید
شما که به امضای من تجاوز می کنید.
شما که حتی دلیلی برای بن کردن من ندارید و حساب من را بدون کشیدن خط می بندید.
شما انسان شریفی هستید
Tongue
چرا شریف هستید؟ چون برای هیچ یک از این موارد دلیل و قانونی ندارید.

سایتی که پس از 17 ماه فعالیت در هر 24 ساعت به طور میانگین 25 نفر از اعضای خود را آنلاین می بینید با سایتی که بعد از 4 ماه فعالیت به طور میانگلین 35 نفر از اعضای خود را در هر 24 ساعت آن لاین می بیند چه فرق هایی دارد؟

سایتی که در 17 ماه حیات خود 5 پلاگین نوشته و همه جا آن را مطرح می کند بیشتر زحمت کشیده است یا سایتی که بعد از 4 ماه فعالیت 150 پلاگین و 40 پوسته و چندین آموزش را با تهیه نمونه و توضیحات معرفی کرده است؟

چشم پوشی بر حقایق سخت نیست. Idea

مطمئنا اگر روزی سایت MyBBIran.com به خاطر رقابت نا سالم شما خسارتی ببینید همه مقصر را می شناسند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۰:۵۳:۳۳ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۲۹، ۲۱:۲۹:۵۶ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۰:۱۸:۲۳ صبح) ، yangom (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۹:۴۲:۵۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۰۷:۰۶ عصر)
زنده باد مای بی بی ایران...........
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۰:۱۸:۲۹ صبح) ، yangom (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۹:۴۲:۵۰ صبح)
متاسفانه جالبه علیرضا جان که بدون کشیده شدن خط بن میشیم Angel

بنده هم یک بار در مورد تبدیل مای بی بی به وی بی برای یه کاربر توضیحاتی دادم و بعدش گفت پستتون پاک شد ولی من دوباره پستمو گذاشتم Big Grin اما فرداش دیگه دیدم نمیتونم وارد سایتش بشم Smile

در یک سایت بزرگ مای بی بی پرشین را با نام فارسی معرفی میکنند Exclamation
ابروی ایرانیان رو با حرفهای خودشون در پیش چشم همه توی سایت مادر میبرند و متاسفانه اونها هم جز ظاهر چیزی رو نمیبینند و وقتی میبینند که ایشون داره جلوی این همه ادم داره با هموطن خودش بحث میکنه لابد همه ی ایرانیا اینطورن و سر یه قالب داد و هوار میکنن و تازه اگر هم کسی قالب انجمن ایشونو ساخته باشه مهم نیست کی هست مهم اینه که قالب رو از خود انجمنشون ندزدیه بلکه با فکر خودش نشسته و براش وقت گذاشته شب و نیمه شب

ولی جدا سیستم جالبیه که بدون کشیده شدن خط نمیشه وارد انجمنش شد البته زیاد هم غیر طبیعی نیست وقتی ایشون سیستم نون خشک بیار پلاگین ببر راه انداختن این چیزها هم ازشون بر میاد Tongue (محمد راست میگفت واقعا سیستمی با این نام وجود داره)
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۰۷:۵۳ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۹:۰۸:۰۱ عصر)
نقل‌قول: ولی جدا سیستم جالبیه که بدون کشیده شدن خط نمیشه وارد انجمنش شد

اینکه چیز فراتر از عادی نیست! در پنل مدیریت پسوردتون رو عوض می کنند که نتونین وارد شید.Tongue
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۹:۰۷:۵۸ عصر)
(۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۰۹:۰۰ عصر)Kevin نوشته است:
نقل‌قول: ولی جدا سیستم جالبیه که بدون کشیده شدن خط نمیشه وارد انجمنش شد

اینکه چیز فراتر از عادی نیست! در پنل مدیریت پسوردتون رو عوض می کنند که نتونین وارد شید.Tongue

اي بابا . اين كه خيلي راحت هست . يه گروه كاربري جديد ميسازه و توي اون تنظيمات جديد رو فعال ميكنه .
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۴:۴۴:۵۸ عصر) ، yangom (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۵:۱۶:۵۶ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۹:۰۷:۵۵ عصر)
اره خب البته سعید اقا عادت کرده دیگه راست کارش شده Big Grin
حالا چطور مای بی بی بورد با این وضعیت سایت مای بی بی پنگوئنی رو گذاشته توی پشتیبانان رسمی فارسی خدا میدونه Tongue
 سپاس شده توسطyangom (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۵:۱۶:۵۵ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۱۹:۰۷:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان