هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربران مزاحم
سلام عزیزان.
از پلاگین سؤال امنیتی استفاده کنید.مشکلتون حل میشه.
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۱:۵۸:۴۴ عصر)
سوال امنیتی که بدتر میکنه وضعیت رو !!

اینجا رو بخون :
http://community.mybbiran.com/thread-332...l#pid42983
آقا انجمن من داره بدون مشکل از پلاگین سوال امنیتی استفاده می کنه بعدش هم اگر ایمیل فعال سازی را روشن کنید دیگه مشکلی از طرف اسمپر ها ندارید
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۷:۰۳:۱۱ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۱:۵۹:۳۴ عصر)

دوست عزيز من پلگين سوال امنيتي رو در قالب هاي مختلف تست كردم ، مشكلي نداشته ، حالا دقيق نمي دونم مشكل شما از كجابود كه بايد بررسي شه ، اما در مورد ايميل ارسالي ، اگر كه از هاست رايگان استفاده نمي كنيد حتما فعال كنيد ، ديگه مساله اي از اسپمر براتون بوجود نمياد .

....
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۷:۰۳:۱۳ عصر)
با سلام خدمت دوستان من هم همین مشکل رو داشتم سوال امنیتی رو فعال کردم مشکل حل شد دیگه خبری از اسپمر نیست
با سلام خدمت دوستان امروز 1 نفر به یه اسم کاربری تو سایت من عضو شده بود و حدود 60 تا ارسالی داشت موقعی که ارسالها رو باز کردم یه سری تبلیغات چرت وپرت خارجی بود ..... من یه اشتباهی که کردم نام کاربریشو کلا حذف کردم حالا که می خوام پستهاشو حذف کنم این ارور به من می ده MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1062 - Duplicate entry '149' for key 1
Query:
INSERT INTO mybb_backup_threads (`tid`,`fid`,`subject`,`prefix`,`icon`,`poll`,`uid`,`username`,`dateline`,`firstpost`,`lastpost`,`lastposter`,`lastposteruid`,`views`,`replies`,`closed`,`sticky`,`numratings`,`totalratings`,`notes`,`visible`,`unapprovedposts`,`attachmentcount`,`deletetime`) VALUES ('149','232','Pepcid Discount Coupon . Pepcid Cheap No Membership','0','0','0','54','Isabella','1310993684','153','1310993684','Isabella','54','1','0','1','0','0','0','','1','0','0','0')

Please contact the MyBB Group for support.

اگه ممکنه بهم کمک کنید که این پستها رو حذف کنید

http://pc-mobile.ir/forumdisplay.php?fid=232#[/size][/color]
با تشکر از دوست عزیزم از php my admin حذفشون کردم ولی هنوز تو سایت نمایش داده می شن
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان