هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] تغییر نام سایت
درود بر شما
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۲:۰۸:۳۳ عصر)
چه عجب ی خبر خوشحال کننده شنیدیم
تمام واژه های عربی باید از این انجمن پاک بشن
پیروز باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۲:۰۸:۲۷ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۵، ۲۱:۱۴:۲۶ عصر)Pars نوشته است: درود،

به زودی نام مای بی بی ایران از "مرجع فارسی MyBB" به "مرجع پارسی MyBB" تغییر خواهد کرد.
این تصمیم در جهت حذف تمامی واژه های عربی و تبدیل آن ها به پارسی صورت می گیرد.

اقای نجفی شما که انقدر مخالف عرب و زبان عربی هستین بفرمایین یه اسم واسه خودتون انتخاب کنین که عربی نباشه

داداش اسم خودت هم عربیه -فامیلیت هم عربیه اونوقت میخوای این همه کلمه عربی رو از این انجمن ورداری

شما اگه تونستی یه خط تایپ کنی که توش عربی نباشه صد در صد موفق میشی ولی نمیشه همون یه خط هم غیر عربی نوشت

من نمیگم عرب خوبه خودمم از عربا خوشم نمیاد(البته منظورم عربای هموطن نیس)ولی زبان عربی یه چیزیه که شاید 98درصد زبان فارسی یا همون پارسی ریشه در زبان عربی داره پس به نظر من از این کار صرف نظر کن که موفق نمیشی

اینم بگم عرب با زبون عربی فرق داره مثه این میمونه که بگی امریکاییا بدن پس زبونشون هم نباس استفاده کرد ولی همه میدونن امروزه هرکی لاتین ندونه از دنیا عقبه

پاسخ
نقل‌قول: شما اگه تونستی یه خط تایپ کنی که توش عربی نباشه صد در صد موفق میشی ولی نمیشه همون یه خط هم غیر عربی نوشت
بسی رنج بردم در این سال سی عجم زنده کردم بدین پارسی
فردوسی یک شاهنامه نوشت پارسی...کجای کاری عزیز....Heart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۷، ۰۴:۰۴:۱۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۷، ۰۷:۴۸:۲۴ صبح) ، shahin20 (۱۳۹۰/۴/۸، ۰۳:۳۰:۰۳ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۸/۲۸، ۱۲:۲۸:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۷، ۰۳:۵۱:۲۶ صبح)mybb1 نوشته است: ولی زبان عربی یه چیزیه که شاید 98درصد زبان فارسی یا همون پارسی ریشه در زبان عربی داره
فکر کنم افرادی که اینطوری روی باد معده حرف می زنند زیاده که مملکت به این روز افتاده.
چهار تا بچه دبستانی که تازه فرق عربی و پارسی رو میدونه می فهمه چه قدر بین این دو زبان فرق هست.
فکر کنم برای شما خوب ظوری بوده که با یاد گرفتن پارسی، 98% عربی رو هم بلد شدید.

خطایی که پدر و مادر ماها برای گذاشتن اسم روی ماها کردن رو که دیگه ما نباید اشتباه کنیم. اگه من می تونستم اسممو انتخاب کن که این نمی زاشتم. حالا خوبه اسم هیچ عربی علیرضا نیست!
در ضمن نجف هم یکی از شهر های ایران بوده و همانند بغداده.شما برو ببین بغداد ریشه در پارسی داره یا عربی.

اگر قرار باشه از روی بی سوادی حرذف بزنیم بیا من چهار تا رمان تخیلی بهت معرفی کنم بخون که مغزت درگیر اینا نشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۰:۵۹:۲۱ صبح) ، stetar (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۱:۳۸:۴۱ صبح) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۲:۳۱:۰۵ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۲:۴۵:۰۷ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۳:۱۱:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۷، ۰۸:۴۵:۳۵ صبح)Pars نوشته است: فکر کنم افرادی که اینطوری روی باد معده حرف می زنند زیاده که مملکت به این روز افتاده.
چهار تا بچه دبستانی که تازه فرق عربی و پارسی رو میدونه می فهمه چه قدر بین این دو زبان فرق هست.

خطایی که پدر و مادر ماها برای گذاشتن اسم روی ماها کردن رو که دیگه ما نباید اشتباه کنیم. اگه من می تونستم اسممو انتخاب کن که این نمی زاشتم. حالا خوبه اسم هیچ عربی علیرضا نیست!
در ضمن نجف هم یکی از شهر های ایران بوده و همانند بغداده.شما برو ببین بغداد ریشه در پارسی داره یا عربی.

اگر قرار باشه از روی بی سوادی حرذف بزنیم بیا من چهار تا رمان تخیلی بهت معرفی کنم بخون که مغزت درگیر اینا نشه.

کلا ما آرزو به دل موندیم شما بدون توهین و تند برخورد کردن جواب کسیو که با شما مخالفه رو بدید Sleepy

من خودم موافق این حرکت پارسی شدن هستم و اگه کل تاریخ اعراب رو بخونید، میبیند که چه بلاهایی سر ما ایرانیا آوردن
اون از زمان پیامبر، اینم از زمان خودمون که جنگ ایرانو عراقو داشتیم و ... انوقت به قول دوستمون 98% (با اغراق فراوان) زبان ما عربیه

تمام اسمهایی که ایرانی ها میذارن به خاطر ارادتشون به ائمه و پیامبر اسلامه نه به خاطر عرب بودنشون. و چون سران کشور هم روحانی هستند و کلا با زبان عربی درگیرن نادانسته ( شاید هم دانسته) دارن این زبان شیرین پارسی رو از بین میبرن

شاید با یک گل بهار نشه ولی حداقل میشه بوی بهارو حس کردRolleyes

علیرضا خان امیدوارم توی این حرکت مثبت موفق باشی

پاسخ
درود بر شما آقای نجفی پور

پیروز باشید

[تصویر:  i434896_logoParsi.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۷، ۲۲:۱۲:۳۵ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۷، ۰۸:۴۵:۳۵ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۷، ۰۳:۵۱:۲۶ صبح)mybb1 نوشته است: ولی زبان عربی یه چیزیه که شاید 98درصد زبان فارسی یا همون پارسی ریشه در زبان عربی داره
فکر کنم افرادی که اینطوری روی باد معده حرف می زنند زیاده که مملکت به این روز افتاده.

اقا من هم بچم هم بی سواد

خوشحالم با اینکه هم بی سواد و هم بچم میتونم چیزی بگم که شاید یشتریا قبول دارن

دوستان توجه کنن زبان عربی با خوده عرب فرق میکنه اینو تو پست قبلیمم گفتم

شما هم جا اینکه بیای از را نرسیده بگی بچه و بی سواد و نمیدونم چی چی برو یه جواب منطقی پیدا کن

پاسخ
درود !

جنجال تا کجا ! ؟ شما هر چی بیشتر به فرهنگ و اصالتت برگردی بده ؟

بده افرادی مثه منو شما پایه ریز برگشتن به گذشته بشن ؟

بده که فرهنگ های درست رو جایگزین فرهنگ های غلط کنیم ؟

من خودم این اعتقادات رو خیلی ساله دارم ! اما از وقتی که با اینجا آشنا شدم واقعا به خودم افتخار می کنم که توی جمعی هستیم که قدمی در راه برگشت به فرهنگ خودشون برداشتن !

الان دلیل مخالفت شما چیه ؟

مثه فرهنگ آشغال ریختن تو خیابونه ! همه میریزن اما یکی که میخواد نریزه شما میگی بریز ؟

کمی تفکر HeartHeartHeart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
داداش اگه بخونی از اول میفهمی منم هیچ خوشم نمیاد از عربا

منتها یه چیزی که هست اینه که زبان فارسی و زبان عربی یه جوری با هم قاطی شدن چجوری بگم همونجوری که خودتو میبینین یعنی محاله یه جمله حرف بزنی عربی توش نباشه

قاطی نکنین عرب رو با زبان عربی برای هزارمین بار اینو گفتم
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۲۱:۲۷:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان