هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لینک شدن آدرس
مثل اینکه اینجا کسی نمیتونه کمکم کنه SadSad
پاسخ
بنده هم با ادیتور مشکل دارم ، پس از نوشتن مطلب وقتی میخواهیم از گزینه بالا لینک بدهیم ، ادرش لینک را میخواهد میدهیم ، اما پس از Ok کردن هیچ چیزی نمی اید اصلا انگار شکلک مربوط به لینک کار نمیکند.
ادیتور پیشرفته را یر فعال کردم باز هم درست نشد.

کسی میداند مشکل از چیست؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۶، ۱۲:۴۰:۲۵ عصر)sheikhlar13 نوشته است:
بنده هم با ادیتور مشکل دارم ، پس از نوشتن مطلب وقتی میخواهیم از گزینه بالا لینک بدهیم ، ادرش لینک را میخواهد میدهیم ، اما پس از Ok کردن هیچ چیزی نمی اید اصلا انگار شکلک مربوط به لینک کار نمیکند.
ادیتور پیشرفته را یر فعال کردم باز هم درست نشد.

کسی میداند مشکل از چیست؟

باید اول متنی که میخای رو بنویسی . بعد اونو مارک کنی . سپس روی اون گزینه افزودن لینک کلیک کنی و آدرس سایت رو بزنی تا انجام بشه.
کلا ادیتور پیشرفته مای بی بی اینطوری عمل میکنه .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۲:۰۹:۰۶ عصر)
دوست عزیز مشکل بنده همین است که افزودن لینک رو میزنم و آدرس را میگذارم ، اما پس از OK کردن چیزی نمیاید ، و انگار غیر فعال است ، اما گزینه قرار دادن عکس کار میکند.
حتی در قرار دادن لینک که باید موضوعی برایش انتخاب کنیم هم نمی اید و بسته میشود. و در صفحه چیزی نیست.

حالا میدانید مشکل از چیست؟ آیا تنظیماتی را غیر فعال کرده ایم
پاسخ
نقل‌قول: باید اول متنی که میخای رو بنویسی . بعد اونو مارک کنی . سپس روی اون گزینه افزودن لینک کلیک کنی و آدرس سایت رو بزنی تا انجام بشه.
کلا ادیتور پیشرفته مای بی بی اینطوری عمل میکنه .

ا.ل راه حل ها را بخونین بعد دوباره پست مشابه بزنینHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل آدرس لینک فقق 1 1,331 ۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۲:۱۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  مشکل دایرکت نشدن لینک به آدرس مورد نظر Understand 16 7,466 ۱۳۹۱/۳/۵، ۱۶:۳۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Understand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان