هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ی زیبا m-zero با ترجمه ی funset 2
(۱۳۹۰/۵/۲، ۱۲:۴۹:۲۹ عصر)rizesh نوشته است: ضمن خوش آمد گویی به مای بی بی اما خوبه هنوز وارد نشده وارد بحث های هاشیه ای شدید !!

این اولین و آخرین پست من در این انجمن بود. من فقط برای دانلود پوسته ها ثبت نام کردم!
پاسخ
فایل جدید رو دانلود کردم و با آنتی ویروس شید که از موتورهای نود 32 و آویرا استفاده میکنه چک کردم ویروس نداشت.
من میخوام که بکگراند قسمت نقل قول رو یه رنگ دیگه انتخاب بکنم . باید کجا رو تغییر بدم .
البته آیا امکان داره که یک تصویر در بکگراند قرار بدم (به جای استفاده از کدهای رنگ از یک تصویر کوچک با قابلیت تکرار استفاده بکنم)
اگه میشه چطور این کار رو انجام بدم.
ممنون
پاسخ
ایا باید فایل demo رو هم بریزم چون بالا پایین نداره؟؟SadSad
پاسخ
امروز این استایل رو نصب کردم
واقعا عالی بود
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۵/۵، ۱۱:۰۰:۳۳ صبح)
خیلی خیلی جالبه

105 نفر دانلود کردن ببین چند تا تشکر زدن ؟!

حق با آقا مهدی هست / ایرانیا همه چی رو رایگان میخوان
پاسخ
 سپاس شده توسطcyborg276438 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۱۷:۱۰:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۴، ۰۰:۲۹:۳۴ صبح)elamto نوشته است: فایل جدید رو دانلود کردم و با آنتی ویروس شید که از موتورهای نود 32 و آویرا استفاده میکنه چک کردم ویروس نداشت.
من میخوام که بکگراند قسمت نقل قول رو یه رنگ دیگه انتخاب بکنم . باید کجا رو تغییر بدم .
البته آیا امکان داره که یک تصویر در بکگراند قرار بدم (به جای استفاده از کدهای رنگ از یک تصویر کوچک با قابلیت تکرار استفاده بکنم)
اگه میشه چطور این کار رو انجام بدم.
ممنون
کسی نبود جواب ما رو بده
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-444.html
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطelamto (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۳:۵۴:۵۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۵۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته ی Omina ترجمه ی Funset 2 funset 2 3 3,381 ۱۳۹۲/۹/۷، ۱۹:۳۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: funset 2
  پوسته ی زیبای E8 با ترجمه ی funset 2 funset 2 4 7,284 ۱۳۹۰/۶/۴، ۱۰:۱۰:۳۴ صبح
آخرین ارسال: funset 2
  پوسته ی جدید و زیبای peaceblue ترجمه ی funset 2 funset 2 8 9,158 ۱۳۹۰/۴/۳، ۰۷:۴۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: kavian

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان