هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعات انجمن مای بی بی کجا ذخیره میشوند
Rainbow 
درود به همه
میخواستم تمام اطلاعات روی هاستم را پاک کنم و از نو مای بی را نصب کنم ولی میخوام بدونم پوشه ای که اطلاعات ارسال و کاربران و موضوعات و... هست کجاست با نامش که پس از اینکه مای بی بی جدیدم را نصب کردم اطلاعات مورد نیاز را باز گردانی کنم
ایا این کار ممکنه یا نه
اگه میشه ی توضیح کوچولو
سرچ کردم 2 ساعت اگه هم بود پیدا نکردم پس خرده ایراد نگیریدBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۸/۵، ۲۳:۱۲:۵۵ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۰۶:۵۲:۴۵ صبح)
كاربرا كه mybb_users موضوعات mybb_threads (مطمئن نيستم) ارسالها هم فكر كنم mybb_posts باشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۴:۴۸:۱۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۱۸:۵۹ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۸/۵، ۲۳:۱۲:۵۴ عصر)
میشه یکی کامل راهنماییم کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۸/۵، ۲۳:۱۲:۵۰ عصر)
بر روی data base
کل فایل هارو هم پاک کنید به جز inc/config.php & inc/settings.php و بعد از نصب مجدد این دو فایل را جایگزین فایل های قبلی کنید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۱۶:۴۴ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۸/۵، ۲۳:۱۲:۴۷ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۰۶:۵۳:۱۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان