هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اول نصب تولبار بعد ثبت نام(اگه میدونی کمک کن)
(۱۳۹۰/۴/۳، ۱۱:۴۵:۰۹ صبح)iranshahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۳، ۱۱:۴۱:۱۷ صبح)Kevin نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۱، ۱۹:۱۱:۲۷ عصر)iranshahrsaz نوشته است: چه سکوتی مرسی

دوست عزیز من چند روز نبودم اگر هم بودم شب ها آمده ام و ارسال های این تاپیک را ندیدم.
برای اینکه در قوانین لینک فرار دهید باید فایل های زبان را ویرایش کنید.
ابتدا از طریق کنترل پنل هاست ، دسترسی فایل inc/languages/persian/member.lang.php را 777 قرار دهید.
سپس به کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> (منوی سمت راست) زبان ها --> پارسی - Persian --> ویرایش متغیر های زبان -->member.lang.php :

کد های HTML مربوط را در بین متن های یکی از سه متغیر agreement_3 ، agreement_2 ، agreement_1
قرار دهید.

سلام ممنونم کوین عزیز ازتون تشکر میکنم

من میخواستم یه متن اضافه کنم و نمیشد چون میخوام در متنی که خودم ایجاد میکنم لینک هم بزارم و ببخشید یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که چطور رنگ متن را تغییر بدم.
بازم ممنونم و اگه چیزی گفتم که شما را آزرده باشه ببخشید

برای اضافه کردن متن هم باید از همان روش استفاده کنید . (متن مورد نظر را به متن های یکی از سه متغیر بالا اضافه کنید.)

برای تغییر رنگ هم از کد های HTML استفاده می شود نمونه ( لینک + متن اضافه + رنگ):
کد:
<b><font color="#FF0000">هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت
شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه
مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می شود ندارد.
</font><font color="#FF0000">این متن اضافه است </font>
<a href="http://www.mybbiran.com/"><font color="#FF0000">لینک مورد نظر</font></a><font color="#FF0000">.</font></b>

پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۲:۱۷:۵۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۴:۵۸:۱۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان