هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوســــــــته جــدیــد royal_sky
سلام به دوستان گلم ...

پوسته ی زیبا و جدید royal_sky رو برای دانلود قرار دادم امید وارم که خوشتون بیاد از یه مدیر درخواست دارم این رو انتقال بدن

اگر انجمنتون زیر انجمن زیاد نداره این قالب رو قرار بدین خیلی زیبا به نظر میرسه

این پوسته با کمی تغییرات برای دانلود قرار گرفته است.

نام پوسته:royal_sky
تهيه کننده:نمــدونم
پارسی کننده: funset 2
تاریخ انتشار : 90/4/1

نمونه : پیوست شده

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   Royal Sky.zip (اندازه: 1,017.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 407)
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۶:۴۵:۵۳ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۷:۵۳:۴۹ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۷:۵۵:۱۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۸:۱۷:۵۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۸:۲۲:۴۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۴/۱، ۲۲:۵۶:۳۷ عصر) ، stetar (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۰:۴۶:۳۵ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۰۶:۰۸ صبح) ، star (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۲:۵۱:۲۳ صبح) ، Aryan (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۲:۵۶:۲۶ صبح) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۹:۱۷:۵۱ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۴، ۱۳:۰۳:۰۴ عصر) ، rend (۱۳۹۰/۴/۷، ۰۴:۱۶:۲۶ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۹:۵۱:۲۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۰۰:۱۴:۵۶ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۱:۳۱:۰۸ صبح) ، 206 (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۸:۵۲:۱۲ عصر) ، saeid.n (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۵:۴۷:۵۰ عصر) ، azadmol (۱۳۹۰/۵/۵، ۰۵:۳۵:۰۲ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۳۱، ۲۳:۴۴:۵۳ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۸:۵۸:۱۸ صبح) ، saniya (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۲۰:۱۳:۰۲ عصر)
funset جان
مرسی
خیلی قشنگه
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۰:۴۶:۵۴ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۰۶:۱۰ صبح) ، saniya (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۲۰:۱۳:۰۶ عصر)
سلام
خسته نباشی
دیدم این قالب قشنگه زحمتشم که کشیدی فارسی کردی
ببینم اصلا نوشته های پارس رو خووندی؟
اون اولش میگه فونت رو عوض کن
منو هم در پنل کاربری داعونه
فقط بلدی نوشته های صفحه اولو بیاری راست بگی فارسیش کردم !؟!؟!
بعدشم کپی رایت خودتو تازه آدرس لوگو رو هم که مال لوگو خودتو داده بودی
پیشنهاد میکنم از این به بعد تمامی پوسته ها چک شن
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۰۰:۵۹:۲۵ صبح) ، saniya (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۲۰:۱۳:۳۴ عصر)
.........
پاسخ
دیدین چه استایلری رو از دست دادیم ؟ حیف باشه !

موفق باشی با وی بی
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۱۶:۲۱ عصر)
الان تیکه بــود ؟!

ببین من حوصله بحث رو ندارم پس ادامه ندین ...

تو کاری که به شما مریوط نیست دخالت نکنین آقای محترم
پاسخ
 سپاس شده توسطsaniya (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۲۰:۱۴:۲۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان