هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران
سلام خدمت شما دوستان عزیز

مطلع شدم توی تالار های وی بی ایران دارن این تالار عزیز رو مسخره میکنن

خواستم اطلاع بدم تا در صورت لزوم مکالماتی صورت بگیره و این نوع صحبتها از جانب اونا دیگه تکرار نشه

نمونه هایی از تمسخر وی بی ها:

نقل‌قول: جالبه که برای یه انجمن ساز رایگان قالب پولی میدن بیرون اونم با تقلید

نقل‌قول: http://community.mybbiran.com/misc.php?page=Supporters
این دیگه آخرشه

نقل‌قول: حرفه ای نیستند دیگه شما ببخشیدشون ، به قول خودمون نابلدن یا خرشون از کرگی دم نداشت کلی از این تقلیدا دیدیم اینم روش وی بی ایران بهترینه فقط

نقل‌قول: خوب باید به کاربراشون بگن که وی بی نال شده هم هست البته اگه بگن دیگه از کجا نون بخورن

متاسفانه اینا فکر میکنن کاربرای ما ساده ان که اومدن رو مای بی بی نمیدونن همه اینجا عاشق مای بی بی اند

نقل‌قول: از سر قصاب خونه ی مش نونوا

و اما ادرس این تاپیک :

http://www.vbiran.ir/thread9943.html

من نمیدونم شاید تاپیک تکراری باشه و بحث قبلا مطرح شده باشه اما از روی تعصب و علاقه ای که به مای بی بی ایران و مدیران عزیز و زحمت کشش دارم نمیتونم اینگونه برخوردها رو تحمل کنم

خواستم خودم وارد عمل بشم گفتم اول شما عزیزان رو مطلع کنم

با ارزوی موفقیت برای مای بی بی ایران

سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۴۸:۱۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۵:۳۸ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۲۰:۲۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۱۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۲:۲۷:۵۸ عصر)
خوب ما هم بریم به اونا بگیم

جواب بدی رو باید با بدی داد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۰:۱۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۲۳ صبح) ، mobin_e (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۶:۳۶:۲۸ عصر)
پس فردا که گونی وی بی اومد پایین خودشون میفهمن Smile

حداقل انقد مرد هستیم که میایم از نسخه رایگان استفاده میکنیم نه اینکه بریم هاست وارز بگیریم که نسخه مفتی یه سیستم پولی رو نصب کنیم Smile
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۳:۴۵ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۳۶ صبح) ، numb11 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۴۷:۵۸ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۳۴:۵۲ عصر)
اصلا وی بی به اندازه ی مای بی بی قشنگ نیست

در کل مزخرفه
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۵:۳۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۴۳ صبح)
از این پس به جای اسم وی بی میگیم چیز Big Grin

این چیزم عجب چیز مزخرفیه ها Big Grin
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۲:۵۹:۳۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۵۰ صبح)
جواب ابلهان خاموشی است.
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۱:۱۶ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۲:۲۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۰۸:۱۳ عصر) ، red_boy (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۱۳:۱۱ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۷:۵۴ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۲:۲۸:۰۹ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۴۴:۴۲ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۱۴:۲۷:۳۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۳:۴۷:۳۲ عصر)
دوستای عزیز اینا فقط از سر حسادت دارن این حرفارو میزنند.

در جواب این مسخره بازی هاشون به زودی قالب هایی براتون میزنیم که عمرا در ویبولتین نتونن رنگشو ببینند.

البته همش رایگان تا حالشون گرفته بشه

منتظر باشید

از نظر من MyBB از خیلی جهات از وی بی نال شده بهتره فقط موارد کمبود یکی ادیتور مناسب بود که حل شد

یکی هم قالب های پیشرفته که به زودی حل میشه

موفق باشیدHeart
 سپاس شده توسطstetar (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۳۱:۴۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۰۲:۱۲ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۳۹:۵۹ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۸:۰۶ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۰:۵۷:۴۶ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۵۱:۰۱ عصر) ، numb11 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۴۹:۰۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۲:۲۸:۱۲ عصر)
مای بی بی خیلی باحالتره!!!
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۴۰:۰۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۸:۰۹ صبح) ، numb11 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۴۹:۱۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۲:۲۸:۱۶ عصر)
جواب بنده رو هم بخونید بهشون:

http://www.vbiran.ir/thread9943-2.html#post75050

Big Grin
 سپاس شده توسطstetar (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۲۳:۳۷:۲۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۰۲:۵۰ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۴۰:۱۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۸:۱۲ صبح) ، numb11 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۴۹:۱۹ عصر)
از قديم گفتن بچه زدن ندارهSmile
اينكه اونا تعيين كنن كي بهتره ملاك نيست
ميزان استفاده ي كاربرا مهمه كه ماي بي بي حداقل 2برابر كاربر داره
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۴۱:۱۱ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۸:۱۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان