هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران
شخصیت آدما نه تو نوع انجمن سازهشونه و نه تو ... شخصیت هر کس رو کلامش معلوم میکنه
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۴۰:۵۷ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۵۶ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۷:۵۴:۵۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۱۴:۱۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۳:۴۱:۳۶ عصر)
فعلا به جای اینکه مشکل وی بی رو بگین مشکل خود مای بی بی رو حل کنین Wink اونا حرفی زدن شما هم بزنین ولی فراموش نکنین که خودمون مشکل هایی داریم .... Smile

موفق باشید Wink
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۴۰:۰۵ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۷:۵۵:۰۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۱۷:۳۳ صبح)
دوستان من نظر شخیه خودم رو میگم . بیبینید هر کس وقتی شروع به صحبت کردن میکنه بعد از چند دقیقه

صحبت معلوم میشه کلاً ایشون چی هست . ایشون حالا هر کسی هم که هست در حد شخصیتش صحبت کرده

دعوا درست نکنیم . بعضی ادمها لایق جروبحث هم نیستن .
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۸:۳۷:۲۱ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۰:۵۲:۰۰ صبح)
این اتفاقات تو ایران زمانی می افته که کسی یا گروهی از پیشرفت کس یا گروه دیگری ناراضی میشن (میسوزن)
پس بذارید بسوزن!!
بسته شد.
 سپاس شده توسطzesht (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۹:۳۷:۴۰ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۰:۲۶:۱۷ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۰:۵۲:۰۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۱۷:۴۶ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۵۵:۵۵ عصر)
جالبه !
دوست عزیز گفتم که نظرات توهین آمیز پاک شد .... شما یکبار اصلاً تاپیک رو از سر تا ته خوندید ببینید هر کسی چی گفته؟
استعفا!
بله خوندم که میگم, شما که میگید ما اولین و بزرگترین تیم وی بی تو ایرانیم پس باید حرفه ای باشین !! این رفتار از یک تیم حرفه ای بعید هست !!
مثلا" هم کاریم....
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۲۸:۲۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۴۶:۳۸ صبح) ، red_boy (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۴۹:۵۳ عصر)
من جدیدا رفتم روی ویبولتن به نظرم مای بی بی بیشتر به دل می چسبه البته از وی بی اسکین ساپورت می گیرم نه وی بی ایران هرچند عضو اونجا هم هستم!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۳۳:۲۴ صبح)
من بازم تاکید میکنم

ما از نسخه ی ارجینال مای بی بی استفاده میکنیم

مثل بعضیا از نسخه ی نال شده استفاده نمیکنیم Big Grin
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۸:۰۷:۳۵ عصر)
این حرف که همکارای مای بی بی حرفه ای نیستن رو قبول ندارم.مثلا مای بی بی هیچ وقت پلاگین گروه اجتماعی نداشت ، هنوزم به جز ایران هیج جای دنیا این پلاگین رو ندارن.این پلاگین توسط همکاران مای بی بی ایران طراحی شده.خوب این خودش نشون میده که همکاران اینجا چقدر حرفه ای هستن.حالا این که این پلاگین پولی هست ، کی حاضره یه چیزی رو که کلی واسش زحمت کشیده و از اول تا آخر کار از خودش بوده رو مفت و مجانی بده بیرون؟
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۴۳:۴۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۴۶:۱۱ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۸:۰۶:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان