هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین کاربران وی بی به مای بی بی ایران
درود.

دوست عزیز هر کسی میتونه نظرش رو درباره هر سایتی بصورت آزاد توی اینترنت بده بنده هم نظر خودم رو توی تاپیک دادم ..
البته برخی پست ها حذف شد .
استعفا!
نظر توهین امیز که ازاد نیست دوست خوب Heart
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۰۱ صبح)
بهتره اين بحث همينجا تموم بشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۰۴ صبح)
جو مدیریت گرفتت ( شوخی )

ببین آقای وی بی

توهین توهینه ما هم بلدیم اما شما دارین به خودتون اجازه میدین که هر چی خواستین به کاربران مای بی بی بگین و ما اجازه نمیدیم
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۱۵ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۵۲:۳۰ عصر)
شما ميتوني اينجوري فكر كني
دليلي نداره آرامش اينجا بخاطر صحبتاي يه عده بهم بخوره
شما هم اگه خيلي دوس داري دعوا كني تشريف ببر همون تاپيكي كه توي وي بي زدن خودتو خالي كن
اگر هم با من مشكل داري بيا ياهو
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۲۲ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۰۶:۳۸ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۵۲:۳۲ عصر)
جناب مدیر فان هاب مگه داریم چکار میکنیم که دیگه همینجا تموم بشه

تو وی بی هیچ کدوم از مدیراشون جلوشون رو نگرفتن ولی اینجا داره جلوی این کار گرفته میشه

به هر حال من دوست ندارم در کادر مدیریت مای بی بی ایران دخالت کنم هر طور صلاح میدونید

ولی فراموش نکنید که اگر جلوی یه توهین رو نگیرید گسترش پیدا میکنه

به قول حامد بهداد تو دانشگاه شیراز: اگه یکی تو خیابون زد تو گوشت بزنن تو گوشش چون اگر نزنی تو راه انقد میزننت که جون بدی

من که به شدت نسبت به حرفای زده شده راجع به تالار مای بی بی ایران و تمسخر بخش حامیان مالی اعتراض دارم و دوست دارم این اعتراض پیگیری بشه و با وی بی ایران برخورد جدی بشه
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۸:۳۹ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۱:۲۳ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۲۸ صبح)
با تو که آره ولی حیفه که وقت با ارشم رو با تو صرف کنم ...
ارزشش رو نداره ...

حوصله کلکل با این وی بی ها هم ندارم
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۱:۳۴ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۳۵ صبح)
اونجا حرف زدن برين همونجا جواب بدين ميخواين بزنين تو گوششون اينجا جواب نميده برين همونجا بزنين كه 4 نفر از خودشون هم ببينن. اينجا به اندازه كافي بحث و درگيري هست خودتون كه شاهد هستين

سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۳۹ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۱:۰۷:۲۷ صبح)
من این تاپیک رو زدم که بریم حال وی بی ها رو بگیریم نه با هم دعوا کنیم که Huh
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۹:۳۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۴۳ صبح)
(۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۱:۰۱:۱۷ صبح)kavian نوشته است: من این تاپیک رو زدم که بریم حال وی بی ها رو بگیریم نه با هم دعوا کنیم که Huh

داداش الان مشکل وی بی نیست ! مشکل جای دیگس !!!!
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۶:۳۹:۴۸ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۷:۵۴:۴۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان