هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری فوری ... خواهش میکنم کمک کنید
سلام

دوستان انجمن ما نمیدونم به چه دلیلی ..... شده و ما داریم انجمن رو به یک هاست دیگر انتقال میدهیم اما هاست حال حاظرمون ویستا پنل هست که رایگان هست و هاست دوم که قرار است به اون انتقال دهیم دایرکت ادمین است.

از دوستان خواهشمندم که یک اموزش مختصر بدهند که بشه از ویستا پنل بکاپ گرفت طوری که هر چی توی اولین سایت بود توی دومی هم بیاد و هیچ کم و کاستی نداشته باشه.

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۱:۴۲:۵۴ صبح)
برو تو دیتابیست بعد نوشته بک آپ اونو بزن یه بک آپ بگیر بعد برو تو انجمن مایبیبی از اونجا همیه بک آپ بگیر همین تموم شد منیه بار اینطوری گرفتم کار هم کرده
بازم نظر دوستان چی هست اونا هم بگن
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۱:۴۲:۵۷ صبح)
من از دتابیس که بکاپ میگیرم و وقتی هم میریزم توی هاست دوم هیچی نمیاد فقط انجمن و کاربراش و موضوعات و هدر میاد و باید همه چیز رو از اول نصب کنم در حالیکه من میخوام انجمن درسته بیاد توی هاست دوم !
پاسخ
قربانت گردم اگر به گفته من توجه کنی گفتم اینکار رو بلدم و انجام دادم اما فقط مطالب و کاربران و هدر اومدن و پلاگین ها و قالب و غیره نیومدن و یکی به من گفت که باید فایل اصلی رو هم دانلود کنم ولی من هر چه میگردم جایی برای دانلود پیدا نمیکنم !
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۰۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad کمک فوری کمکم کنید ebrahim_vaker 1 1,257 ۱۳۹۲/۸/۱۷، ۱۱:۵۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: صالح غلامیان
  خواهش میکنم کمکم کنید next2 4 2,062 ۱۳۹۲/۵/۲۸، ۰۰:۳۶:۴۹ صبح
آخرین ارسال: next2
Exclamation خواهش میکنم کمک _ مشکل در بارگزاری اطلاعات دیتابیس ahora7 3 1,895 ۱۳۹۱/۱/۱۶، ۲۳:۱۴:۴۸ عصر
آخرین ارسال: ahora7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان