هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مشکل در مورد تصویر گروه کاربری!
(۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۶:۵۹:۱۰ عصر)mamaly12h نوشته است: خب الان كه چك كردم درسته.
كه ظاهراً درستش كرديد.

احتمالاً مشكل استايل نام كاربري و تصوير گروه كاربري از جدول گروه هاي كاربري بود كه يا آپديت نميشد يا درست نمايش نميداد اطلاعات رو يا ... !!!

آقا یک دنیا ممنون.

راست می گید استایل نام کاربری هم خیلی وقته درست کردم ( 20 روزه ) ولی نشون نمی داد ولی الان که با راهنمایی شما عکس را جای دیگه آپلود کردم هر دو تا مشکل درست شد.

یعنی توی گلوش گیر کرده بود؟!

----------------------------------------------

هر چی هست به همین قسمت گروه کاربران پنل ادمین بر می گرده :

کلا توی پنا ادمین با تغییر 2 مورد زیر مشکل دارم و خطای زیر داده میشه و فقط فقط از طریق phpmyadmin میشه برای مدیر سایت و مدیرارشد انجمن تغییرات را اعمال کرد.

( جالبه با بقیه گروه ها بغیر از این 2 مشکلی نیست )

[تصویر:  f9yznyemqnkd932j9kmk.gif]

[تصویر:  s5oyhdsnrevsr26lts2v.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسطhichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۲۱:۵۳:۵۲ عصر)
دوستان من در انجمنم تصاویر گروه های کاربری رو این جوری گذاشتم ولی تصویر مدیر ارشد که این شکلی باشه رو گیر نیو وردم اگر کسی داره لطفاغ بذاره ممنون....Big Grin
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1...982714.png

http://www.google.com/imgres?q=%D9%85%D8...0,s:0,i:84

مدیر ارشد ؟!....Huh
پاسخ
دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟!...Huh
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۵، ۱۳:۳۷:۲۵ عصر)arminmonfared نوشته است: دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟!...Huh
از اینجا بگیر
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1...506175.png
پاسخ
 سپاس شده توسطarminmonfared (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۷:۰۵:۴۶ عصر)
ممنونم ....Big Grin
ولی حالا که علامتارو گذاشتم خیلی دیر باز میشه بعضی وقتا هم اصلا باز نمیشن آخه من اونارو تویک سایت آپلود عکس آپلود کردم فکر کنم برای همین باشه نمیشه کاری کرد که درست بشه؟Huh
باید جای دیگه آپلودشون کنم .... آخه شنیدم که میگن باید تو خود سایت آپلودشون کنم.....Huh
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم......Big Grin
پاسخ
بهتر هست توی سایت خودتون آپلود کنید که لودش هم سریعتر باشه
myavarahmadi سابق
پاسخ
چجوری باید این کارو بکنم ..... آخه هرچی گشتم قسمت آپلود نداره .... اگر میشه جاشو بهم بگین ....Big Grin
پاسخ
آدرس انجمنتون رو به درستی در امضاتون قرار بدید، چرا که "انجمن هم صدا" مشکلی برای تصویر گروه کاربری نداره !!
اما جواب سؤالتون اینه که همونطوری که فایلهای مای بی بی رو روی هاستون آپلود کردید این عکسا رو هم آپلود کنید و آدرس درون هاستیش رو به این صورت بذارید توی فیلد مربوط به تصویر گروه کاربری در قسمت ویرایش گروه های کاربری
کد php:
images/g2.png 
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطarminmonfared (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۴:۲۳:۴۰ عصر)
بفرمایید آدرس سایتمو در امضام قرار دادم.......
Hamseda.a-w.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۴:۰۹:۴۲ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۷، ۱۷:۲۲:۲۲ عصر)myavarahmadi نوشته است: اما جواب سؤالتون اینه که همونطوری که فایلهای مای بی بی رو روی هاستون آپلود کردید این عکسا رو هم آپلود کنید و آدرس درون هاستیش رو به این صورت بذارید توی فیلد مربوط به تصویر گروه کاربری در قسمت ویرایش گروه های کاربری
کد php:
images/g2.png 

ببخشید میتونم بپرسم چجوری باید این کارو انجام بدم آخه زیاد در باری کنترل سایت نمی دونم....
Hamseda.a-w.ir
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile تصویر برای گروه های کاربری espad 2 2,424 ۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۵:۵۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: espad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان