هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك قانون # درست يا اشتباه #
سلام

ابتدا از مديريت خوب اين سايت كمال تشكر را دارم چون واقعا پشتيباني اين سايت فوق العاده است و من در چندين سال سابقه كار با اينترنت و سايت هاي مرجع چنين ساپورت و پشتيباني خوبي نديدم

در يك كلام ، كامل و كم نقص

ولي عيبي كه در پشتيباني وجود داره اين قانونه

(۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۱:۳۸:۵۴ صبح)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۳/۲۷، ۰۰:۵۱:۴۸ صبح)xman68 نوشته است: سلام

من هرچي در پيكربندي تلاش براي حذف اين قسمت كردم نشد ميشه كسي بگه توي كدوم قسمته ؟؟

[تصویر:  ffpo8724cjnywih991sa.jpg]

دوست عزيز شما آدرس انجمن خود را در پروفايل و در امضا قرار نداده ايد ، لازمه پشتيباني و مقررات آن وجود لينك انجمن شما در اين 2 قسمت مي باشد ، موفق و پيروز باشيد .

انتقاداتي كه به اين قانون وجود داره اينهاست :
كار بر روي هاست و سايت واقعي مشكلات و خطرات خاص خودش را داره ، اگر ابتدا سايت مراحل آماده سازيش بر روي لوكال هاست انجام بشه و بعد بر روي هاست بارگذاري بشه خيلي خيلي بيشتر عقلاني است

پس اينكه پشتيباني براي كساني است كه فقط سايت داشته باشند اشتباهه به نظر من

احساس من اينه كه قرار دادن سايت در امضا و پروفايل نشانه اين خواهد بود كه طرف سوال كننده حتما داراي سايت هست و شما بخاطر اينكه سوال سركاري نباشه اين قانون را گذاشتيد

ولي به نظر من هيچ آدمي ( حتي بي كارترين فرد هم ) قصد اين را نداره كه وقت خودش و مديران و ساير كاربران را بي خودي تلف كنه
و ضمنا طرح سوال نشانه فعاليت فرد خواهد و هيچ كسي نميتونه يك مرتبه از خودش سوال ابداع كنه در نتيجه كسي كه سوال مطرح ميكنه داره با برنامه كار ميكنه و چون كار ميكنه پس بي كار و بي هدف نيست و سوالش هم سركاري نيست

بازم ممنون

حالا دوستان هم اگه نظري دارند بگند

شايد اين قانون مورد بازنگري قرار بگيره
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۲:۳۸:۵۶ عصر) ، stetar (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۴:۱۹:۰۶ عصر)
لينك بايد تو امضا يا پروفايل باشه تا:
- موقع بروز مشكل از نزديك بيان ببينن و رسيدگي كنن بعضاً‌ ممكنه فقط اون فرد مشكل داشته باشه و دليلش هم مرورگر يا كلي چيز كوچيك ديگه باشه
- شايد از فارسي ساز اينجا استفاده نشده باشه و پشتيباني شامل اون فرد نشه
- ممكنه يه كاربر محروم شده (كه آي پيش رو عوض كرده) باشه كه اين كار به شناساييش كمك ميكنه
و چيزاي ديگه كه مديراي اينجا ميدونن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۹:۰۷:۰۹ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۲:۳۹:۱۰ عصر) ، amin_blog (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۳:۵۰:۴۳ عصر)
اگه شما توجه کنید کسانی که گفتند روی لوکال هست انجمن

دیگه کسی بهشون چیزی نگفته ولی عمده دلیل این قانون رو دوستمون گفت Wink
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۱۸:۲۹:۴۴ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۲:۳۹:۳۸ عصر)
صحبت هاي دوستان درست اما كسي كه داره روي لوكال هاست كار ميكنه بايد چيكار كنه ؟؟؟

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۲:۳۹:۵۹ عصر) ، stetar (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۴:۱۹:۳۵ عصر)
دوستان گفتند که بهشون پشتیبانی داده میشه !!!

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان