هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از آمار گیر در سایت
درود خدمت دوستان،

ابتدا به یکی از آمارگیر ها مراجعه کرده، مراحل ثبت نام و دریافت کد را طی می کنیم.
برای پیدا کردن آمار گیر کافیست در گوگل سرچ کنید.
معروف ترین آن http://webgozar.com می باشد.

سپس به "کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > Footer Templates" رفته و کد داده شده را به پایین ترین قسمت اضافه کن. (یا هر قسمتی که دوست داری نمایش داده بشه اضافه کن)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطmihankid (۱۳۸۸/۷/۸، ۲۳:۳۲:۴۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۰۱:۱۰:۳۰ صبح) ، nariman248 (۱۳۸۸/۸/۱۳، ۱۶:۴۴:۰۶ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۵، ۱۷:۰۸:۳۹ عصر) ، majidsoftware (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۲:۱۰:۵۲ عصر) ، p30d30 (۱۳۸۹/۱/۲۳، ۱۲:۴۲:۳۹ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۸:۲۸:۰۸ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۴/۸، ۱۱:۴۹:۵۰ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۰۰:۱۹:۵۰ صبح) ، milad_0261 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۰۰:۴۲:۳۶ صبح) ، swastika (۱۳۸۹/۷/۲۹، ۲۱:۴۴:۵۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۲۲:۱۳:۰۶ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۶:۳۰:۱۷ عصر) ، *Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۷:۵۴:۵۳ صبح) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۲:۴۱:۲۳ عصر) ، naderfar (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۰۰:۲۴:۰۳ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۵، ۰۰:۰۴:۲۱ صبح) ، mahm_439 (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۴:۲۳:۴۸ صبح) ، oktay (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۵:۳۳:۰۶ صبح) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۵/۲۶، ۲۲:۰۶:۳۰ عصر)
من این کار رو کردم ولی همش error زیر رو میده
Please make sure you have all the input required to edit this template (tid and sid)
جواب من رو نمیدین؟
دوست عزيز شما از فارسي ساز با نام جعلي FARSI استفاده مي كنيد ابتدا فارسي ساز انجمن ماي بي بي ايران رو دريافت كرده
فايل دانلود و اموزش استفاده تو سردرد انجمن موجود هست

براي اون ارور هم كد ها رو از وب گذار دريافت كرديد ؟
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطpouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۱:۴۲:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۲:۳۲:۴۲ عصر)
من از mybbiran استفاده کردم از سایت دیگه ای نگرفتم. بله از وبگذر گرفتم
plus جان شما همیشه کمک کردی.الان هم من رو یاری کن Big Grin
منظور فارسی سازی است که استفاده می کنید.
برای ما Persian Translation by MyBBIran.com - Ver 3.0 می باشد.
نام فارسی ساز ما Persian است. اما نام فارسی ساز فعلی شما، نام جعلی Farsi را دارد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطpouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۳:۴۷:۰۲ عصر)
اگه كد ها رو درست در جاي كه گفته شده بزاريد البته هر جاي ديگه بزاريد فرق نمي كنه نبايد اين ارور رو بده شما اين كدهاي امارگير منو قرار بديد ببينيد باز ارور ميده البته اين كدهارو اول در نوت پت كپي پست كنيد بعد از اونجا برداريد و قالب قرار دهيد

کد:
<!-- Begin WebGozar.com Counter code -->
<script type="text/javascript" language="javascript" src="http://www.webgozar.ir/c.aspx?Code=1473684&amp;t=counter" ></script>
<noscript><a href="http://www.webgozar.com/counter/stats.aspx?code=1473684" target="_blank">آمار</a></noscript>
<!-- End WebGozar.com Counter code -->

و مسير زير رو درست طي كنيد

"کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر(قالبي كه داريد هم اكنون از اون استفاده مي كنيد) > Footer Templates
پل های ارتباطی : 
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۲:۳۸:۲۰ عصر) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۳:۴۵:۲۴ عصر)
مشکل کپی نکردن تو نت پد بود.مرسی از کمکتون. من نمیدونستم که farsi با persian فرق داره . حالا که نصب کردم میشه عوض کرد به persianHuh
بله ميشه از اموزشي كه تو انجمن هست استفاده كنيد 5 دقيقه طول نمي كشه Wink

http://community.mybbiran.com/thread-2292.html
پل های ارتباطی : 
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۵، ۰۰:۲۷:۵۵ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۵، ۱۰:۲۴:۵۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۲۲:۱۴:۰۷ عصر)
سلام
نمی دانم چرا مدتی است امارگیر من در تالار حذف شده. کدها سرجاشون هستند اما آمارگیر دیگه نشان داده نمیشود!!!Sad
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان