هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از یک دیتابیس برای دو فروم با با دو دامنه
سلام

من دو تا دامنه دارم و یک فروم که میخواستم برای اون یکی از دامنه ام هم همین فروم رو با همین دیتابیس داشته باشم آیا امکانش هست من خیلی سعی کردم نشد. لطفاً راهنمائیم کنید.Shy
[تصویر:  logo.png]
پاسخ
یه سوال!
من cpanelام همه چیزش نا محدوده اما این اد نمیدونم چی 1 دونه بیشتر اجازه ندارم بسازم!!
به چه دردی میخوره؟
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
من منظورم این نبود که الیاس تعریف کنیم . من دو تا دامنه مجزا دارم که هر کدوم برای یک کاری طراحی شده اما میخوام فروم من یکی باشه نه دو تا . فقط فروم . پس لازم هست که از یک دیتابیس استفاده بشه . اما من هر کاری کردم که بتونم تنظیمات setting رو در فایل inc تغییر بدم نشد. اگه از مدیرها کسی بتونه بگه که چطور میتونم این تغییر رو بدم ممنون میشم . من بصورت دستی این فایل رو تغییر می دم اما توی کنترل پنل عمل نمیشه و باز هم تنظیمات قبلی ست هستش . Confused
یکی به من بگه چطور می تونم مسیر کوکی ها رو بصورت دستی عوض کنم . فکر کنم با این کار درست بشه. البته مطمئن نیستم .
پاسخ
یه کار دیگه کن
برو دیتا بیس یکی از انجمن هاتو تو اون یکی ایمپورت کن
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
لابد برای اینکه محتویات دیتابیس و کاربرانم هم یکی باشه باید هر روز این کار رو بکنم. نه؟! تو رو خدا یک راه عملی به من پیشنهاد بدید. یکی به من بگه که چطوری پارامترهای تنظیمات کلی رو از طریق پنل ادمین فروم تغییر بدم . من فایل setting رو تغییر می دم توی inc اما تست کردم دیدم اگه نباشه باز هم فروم کار می کنه !!! .پس این فایل ستتیگ چه کاره است؟! چرا تو پنل ادمین مقادیر تغییر نمیکنه. از مدیر این انجمن خواهش می کنم کمکم کنه .
پاسخ
واقعاً کسی نیست بتونه جواب من رو بده ؟!
پاسخ
نمیشود آخه هیججوری بک آپ اینو تو اونم بزن بعد هر روز بک آپارو درست کن اونی که تو میخوای منم میخواستم ولی نمیشد
پاسخ
براي سايت اول يك ديتابيس ايجاد كنيد . براي سايت دوم ديتابيس رو با ريموت به ديتابيس اول متصل كنيد .

البته اين روش زماني جواب ميده كه : 1 = مدير سرور ريموت به ديتابيس رو نبسته باشه . 2 = اسكريپتها يكي باشن

براي بدست آوردن اطلاعات بيشتر تو گوگل سرچ كنيد .
I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۳/۲۵، ۱۸:۴۰:۱۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان