هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد بخشی با دسترسی محدود
درود به دوستان عزیز .

من میخوام بخشی ایجاد کنم که کاربران فعال با ارسال مثلا50 به بالا و مدیران بتونن بخونن و مطلب بگزارند . باید چه کنم ؟؟؟

ممنون و سپاسگذارم .
پاسخ
برای مدیران و گروه های مختلف باید از قسمت ویرایش دسترسی های انجمن اقدام کنید !

اما نمیدونم امکان پذیر هست که بر حسب تعداد پست بتونن ببینن انجمنی رو یا نه !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
یه گروه بسازین و یه ترفیع ایجاد کنین بر مبنای +50 پست. بعد امکان مشاهده و ارسال پست رو برای گروهی که ساختین و مدیرا باز بذارین و دسترسی بقیه رو ببندین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
ممنون . قسمت دوم رو متوجه شدم /.

اما چه جوری ترفیع ایجاد کنم و مبنای پست ها رو 50 به بالا بزارم ؟؟ ممنون میشم توضیح بدین .
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-499...l#pid40731
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
ممنون از راهنمائی .

من میخوم یه بخش داشته باشم که فقط کاربرایی که من تعیین می کنم بتونند ببینند و مطلب زارن مثلا چند تا از مدیرا و چند تا از کاربرا .

با ترفیع چون همه کاربران مصلا بالای 100 ارسال می تونند ببینند اما من میخوام کاربرایی رو اونجا راه بدم که خودم میخاوم مثلا طرف 10 ارساغل داره یکی دیگه 300 تا . یا از مدیران تعداد خاصی رو اونجا راه بدم .

اگر راهی داره ممنون میشم راهنمائیم کنید . ممنون
پاسخ
یه انجمن جدید بسازین
کاربرای مورد نظرتون رو به یه گروه انتقال بدین
بعد دسترسی ها رو فقط برای این گروه جدید و مدیرا باز بذارین

پاسخ
 سپاس شده توسطkhalvat (۱۳۹۰/۳/۲۴، ۰۷:۳۲:۵۸ صبح)
تشکر .

با این روش میشه مثلا بدون اینکه تغییری در عنوان مثلا مدیران و کاربران و ناظمین چند تاشون رو به انتخاب خودم اونجا راه بدام طوری که بقیه زیاد متوجه نشن . ؟!!
پاسخ
بله دوست من.گروه مورد نظرتون رو بسازین و اون افرادی که میخواین انجمن ها رو ببینن ، گروه ساخته شده رو بعنوان گروه فرعیشون قرار بدین
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطkhalvat (۱۳۹۰/۳/۲۴، ۰۷:۳۲:۵۲ صبح)
ممنون از لطف شما دوست عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان