هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین ارسال ایمیل
سلام به همه دوستان

من دنبال پلاگینی هستم که هر زمان که خواستم به کل اعضا سایتم یک متن را که میخوام ایمیل یکجا بزنم
ولی ایمیل های من در Spam نره

واین که در spam نره فقط به این صورت است که ایمیل ها را دونه دونه بزنه نه یکجا برای همه ارسال بشه

نمیدونم همچین پلاگینی وجود دارد یا نه
[تصویر:  blue.jpg]

گروه آبی آی تی
گروه تخصصی اینترنت و شبکه
http://forum.blueitco.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۳۹:۱۹ صبح)
نقل‌قول: من دنبال پلاگینی هستم که هر زمان که خواستم به کل اعضا سایتم یک متن را که میخوام ایمیل یکجا بزنم
ولی ایمیل های من در Spam نره
ارسال ایمیل و پیام خصوصی به کاربران از امکانات داخل مدیریت مای بی بی هست و میتونید از داخل مدیریت ایمیل ارسال کنید .....

-------------------------------------------

نقل‌قول: واین که در spam نره فقط به این صورت است که ایمیل ها را دونه دونه بزنه نه یکجا برای همه ارسال بشه

نمیدونم همچین پلاگینی وجود دارد یا نه
پلاگینش رو من ندیدم ... ولی نرم افزار و اسکریپت ارسال ایمیل گروهی هست ...

--------------------------------

راههای دیگری هم برای ارسال گروهی هست از جمله گروههای گوگل . گروه یاهو ... که واقعا تاثیر خیلی زیادی در جذب بازدید کننده و ارسال پیام گروهی دارن
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۲۸، ۲۳:۱۵:۳۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۰۰:۲۱:۴۱ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۴۰:۱۶ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۰۷:۴۰:۳۹ صبح)
ببخشید که تاپیک جداگانه ایجاد نکردم چون موضوع مرتبط با همین موضوع بود

آیا ارسال ایمیل از انجمن محدودیت تعداد داره؟
من حدود 3200 تا کاربر دارم که می خوام برای همشون ایمیل بفرستم، اما برای بعضی از کاربران ارسال نمیشه و برای بعضی میشه. اونایی که ارسال نمیشه دلیوری میاد.
مثلا جیمیل روزی 500 تا میفرسته، آیا میشه کاریش کرد که یه جا همه رو در یه تاریخ مشخص بفرسته؟ بدون محدودیت؟
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست سورس کد ارسال ایمیل به زبان ویژوال بیسیک farshad0 0 1,518 ۱۳۹۴/۳/۱، ۱۹:۳۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: farshad0
Exclamation مشکل ارسال ایمیل گروهی-درخواست اموزش mosafer 2 3,132 ۱۳۹۱/۸/۲۵، ۰۰:۴۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: mhmodroz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان