هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سری مشکل با چند پلاگین
Exclamation 
سلام.
1. برای مخفی کردن لینک و عکس و ... از دید مهمانان از پلاگین SCD Hide From Groups استفاده کردم ولی نتیجه ای نداشت؛ اگر ممکنه دقیقا توضیح بدید تو تنظیمات باید چی بنویسم که مهمونا رو محروم کنه.

2. بعد از نصب پلاگین یادداشت در پروفایل (Profile Comments) وقتی تو صفحه اصلی روی عناوین تاپیک ها کلیک می کنم که به آخرین پست بره (یعنی کلا صفحاتی که آدرسشون اینجوریه: hamnavardan.ir/thread-X-lastpost.html) بجای تاپیک یه صفحه سفید میاد و وقتی پلاگین رو غیر فعال می کنم مشکل حل میشه. مشکل از کجاست؟

3. تو پلاگین لیست دوستان (Profile Buddies) در پروفایل چیکار کنم که آواتار همه دوستان تو پروفایل ما هم اندازه بشن، مثلا همشون 100×100 بشن!؟
همنوردان؛ انجمن اینترنتی کوهنوردان ایران
hamnavardan.ir
پاسخ
Huh
(۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۲:۴۴:۲۸ عصر)hamnavardan نوشته است: 1. برای مخفی کردن لینک و عکس و ... از دید مهمانان از پلاگین SCD Hide From Groups استفاده کردم ولی نتیجه ای نداشت؛ اگر ممکنه دقیقا توضیح بدید تو تنظیمات باید چی بنویسم که مهمونا رو محروم کنه.

اینو خودم کشف کردم! تو "پیکربندی>تنظیمات>پنهان کردن برای گروه ها>لیست گروه هایی که می خواهید محتوای کد ها برای آن ها پنهان باشد" باید کد گروه ها رو بذاریم، نه اسمشون رو! مثلا به طور پیشفرض برای مهمون ها شماره 1 باید درج بشه.
همنوردان؛ انجمن اینترنتی کوهنوردان ایران
hamnavardan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان