هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش اضافه کردن دکمه Google +1 به موضوعات
سلام
من کلید پلاس رو انداختم اما می ره آخر تاپیک می افته .
من می خوام تو هر پست یه دونه بیافته اونم درست کنار کلید گزارش (عین همین انجمن مای بیبی)
حالا کسی هست که بگه کد رو باید دقیقا تو کجا اضافه کنم؟ آیا باید تو پست بیت بندازم؟ کجاش؟
پاسخ
به این میگن پشتیبانی آخه؟؟

خداییش جای حامد اینجا خالیه
من که میرم سوالامو توی پشتیبانی hamed.ramzi بپرسم

هرکی خواست بیاد http://www.mybbcenter.ir/
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۹، ۱۴:۱۷:۴۵ عصر)saeid.n نوشته است: به این میگن پشتیبانی آخه؟؟

خداییش جای حامد اینجا خالیه
من که میرم سوالامو توی پشتیبانی hamed.ramzi بپرسم

هرکی خواست بیاد http://www.mybbcenter.ir/

خسته نباشید Tongue
مگه اشکالی داره ؟! هر دو جا عضو شو ! هر دو جا سوال بپرس و از هر دو کمک بگیر Big Grin
ولی نیازی نیست که بگی اینجا بده یا اونجا بده !
ولی کاش میشد همه با هم جمع بودن - اینطور پشتیبانی بهتر میبود !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
تو سایت بخواهیم قرار دهیم چه باید کرد ؟
پاسخ
نیاز به راهنمایی:
من فرومم در حالت عادی تنظیم کردم وقتی باز بشه آخر اسم دامین /index.php رو نشون نده و خیلی ساده باشه.
اما وقتی که توی خود فروم دکمه صفحه اصلی یا کلیک روی لوگو و خلاصه هر روش دیگه ای که به صفحه اصلی ختم بشه رو بزنیم در نام دامین کلمه index.php هم لود میشه.
حالا مشکل من این هست که دکمه Google +1 هر حالت رو به صورت یه صفحه جداگانه در نظر میگیره.
یعنی مثلا forum.domain.com یه صفحه هست و +1 های خودش رو داره و forum.domain.com/index.php هم +1 های جداگانه ای رو داره.
چطور میتونم به گوگل بفهمونم که اینا با هم فرق دارن.
در واقع میخوام ببینم چه طوری میشه یه دکمه +1 در بالای انجمن تعریف کرد که کل فروم رو در بر بگیره. نه اینکه برای هر پست به صورت جداگانه این دکمه رو داشته باشم.
میخوام هر جا +1 در قسمت Header صفحه نشون داده میشد با زدن اون دکمه آدرس اصلی فروم forum.domain.com لایک بشه.
(آدرس فروم مثال بود)

ممنونم
پاسخ
همچین چیزی ممکن نیست. برای اینکه تو همه صفحات بیاد باید تو header یا footer قرار بدین که در اینصورت +1 برای همون صفحه این که هستین محاسبه میشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
من بعضی سایتها رو دیدم (البته غیر از mybb) که این کار رو کردن. یه دکمه +۱ برای پستها وجود داره که فقط اون پست رو رای میده و یه دکمه +۱ هم کنار لوگو یا هدر سایتشون قرار میدن که همه جا ثابته و خود دامین اصلی رو +۱ میکنه.
اون مشکلی که index.php رو نشون میده چطور میتونم حل کنم؟ میخوام هر جا که قرار بود به صفحه اول برگردونده بشه دامین اصلی باز بشه بدون index.php
پاسخ
ببخشید اولین کد تو showthread خط چندمه؟
پاسخ
[font=Arial]آقا من نصب کردم ولی نشون نمیده متاسفانه.

ABCD

We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
دوستان گرامی من این کُد رو اضافه کردم به قسمت مورد نظر ولی هرگز ظاهر نشد.
مشکل از کجاست؟
مطمئن هستم که کُد رو درست و در جای مناسبی وارد کردم

راستی منظور شما از قرار دادن کُد جاوا در فوتر در کجاست؟
برای بهم نخوردن تنظمیات برای اوناییکه از ادیتور پیشرفته استفاده میکنن منظورم هست
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart اضافه کردن دکمه به ادیتور SCEditor مای بی بی 1.8.4 میدوری 6 5,313 ۱۳۹۵/۵/۱۶، ۱۱:۱۶:۲۱ صبح
آخرین ارسال: میدوری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان