هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه منو را مانند این انجمن در آورد ؟
راهی برای اضافه کردن منو به صورت دستی هست ؟؟؟

اگر هست چطوری

چطری از هم فاصله بدمشون ؟؟؟
اگه بخواهيم يك منوي جديد در منو ها اضافه كنيم بايد چيكار كنيم البته در پنجره جديد هم باز بشه ؟؟؟
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
كد هدرتو بده با ادرسي كه ميخاي اضاف كني
(۱۳۹۰/۵/۹، ۱۰:۱۵:۵۹ صبح)Low Battery نوشته است: كد هدرتو بده با ادرسي كه ميخاي اضاف كني
کد:
<div id="topmenu">
<ul>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><span>دهكده</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/forumdisplay.php?fid=43"><span>كتابخانه دهكده</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/img.php"><span>عكسدوني دهكده</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php"><span>بيابيد</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help"><span>راهنمايي</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php"><span>تقويم</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php"><span>ليست ده نشين ها</span></a></li>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}"><span>خروج</span></a></a></li>

</ul></div>

<br /><br />

<div id="panel">

<span style="float:left;">{$lang->welcome_current_time}</span>            
{$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
                <span class="links">
                    <a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 350, 350);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a>
                </span>
                <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}

</div>
من ميخام منو هاي زير در پنجره جديد باز بشند
كتابخانه دهكده
عكسدوني دهكده

كسي كمك ميكنه ConfusedConfusedConfused

لینکاتون رو به این شکل در بیارین:

کد:
<a href="LINK" target="_blank" title="ONVAN"></a>
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۱:۴۳:۱۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۲:۴۰:۲۹ عصر)
کانسر جان تمام کارهایی که گفتی رو به دقت انجام دادم ولی نه تنها کادری ظاهر نشد بلکه حتی عکس های اون چهار تا گزینه هم ظاهر نشد
یه کمکی به من برسون.
البته این قالب جدیدی هست که نصب کردم ولی بصورت پیشرفرض نیست و کسی جز خودم استفاده نمیکنه ازش

.jpg   12.JPG (اندازه: 3.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 71)
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
یه دسترسی درست و حسابی بده بیام چک کنم. مثه قبلی نشه وراد نمی شدا
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۵:۲۹:۲۸ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۶:۵۷:۰۸ صبح)
کانسر جان چی شد
دسترسی رو برات فرستادم
اگه بازم مشکل لاگین داشتی بگو حتماً
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
1000 بار گفتم از روی قالب اینجا کپی نکنید,خجالت بکشید.
بسته شد.
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۱۰:۲۹:۴۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان