هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات و نصب چند پلاگین
با سلام به همه
برای ایجاد تغییرات و نصب چند پلاگین و نصب لوگو برای انجمن مای بی بی نیاز به کمک دارم
پاسخ
سلام
برای اعتبار، ضامن معتبر با چک کارمندی مورد قبولهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۵:۵۵:۲۹ عصر)
آخه بگو اول باید چه پلاگینی نصب کنیم و در لوگو چه تغییراتی ایجاد کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۵:۵۵:۳۶ عصر)
اول میخواهم پلاگین تشکر رااضافه نمایم ، و بالای صفحه انجمن ( هدر ) عکس قرار بدهم ، و رنگ ستاره ها را برای کاربران مشخص نمایم که هر گروهی رنگ خاصی داشته باشد . و مثل همین انجمن یک جایی برای تبلیغات داشته باشد.و بدانم چگونه باید اخبار و تیتر روز را بصورت حرکتی در صفحه اصلی انجمن قرار دهم.
هم راه اندازی شود و بگویید که بعد ها اگر قرار باشد تغییراتی در عکس و تبلیغات بدهم چگونه خودم انجام بدهم ، فکر کنم باید حضوری این کار انجام شود ،
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۰۸:۴۴:۱۷ صبح) ، gerashboys (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۳:۰۸:۲۳ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۵:۵۹:۳۷ عصر)sheikhlar13 نوشته است: اول میخواهم پلاگین تشکر رااضافه نمایم ، و بالای صفحه انجمن ( هدر ) عکس قرار بدهم ، و رنگ ستاره ها را برای کاربران مشخص نمایم که هر گروهی رنگ خاصی داشته باشد . و مثل همین انجمن یک جایی برای تبلیغات داشته باشد.و بدانم چگونه باید اخبار و تیتر روز را بصورت حرکتی در صفحه اصلی انجمن قرار دهم.
هم راه اندازی شود و بگویید که بعد ها اگر قرار باشد تغییراتی در عکس و تبلیغات بدهم چگونه خودم انجام بدهم ، فکر کنم باید حضوری این کار انجام شود ،

دوست من، همه این چیزایی که می خوای در همین انجمن هست، دقیقا با همین عناوین. مثلا پلاگین سپاس یا پلاگین تشکر، پلاگین تبلیغات، پلاگین آخرین پست ها و ....
بهتره خودت انجام بدی و یاد بگیری، خیلی راحته
اگه کمک خواستی بگو تا جائیکه بتونم راهنمائیت کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۰:۴۹:۲۱ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۵۶:۰۲ عصر)
ممنون از لطف شما با کمک کاربر محترم zoorasna تا حدودی هم یاد گرفتم و مشکل حل شد ، مهم همان استارت اویه بود که این دوست عزیز راهنمایی کاملی کرد ، که باز همین جا از ایشان تشکر مینمایم.
پاسخ
شما فقط آدرس انجمنت رو اگر رو لوکال نیست بذار در امضات
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۰۱:۱۲:۴۵ صبح)
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۵۸:۰۳ عصر)sheikhlar13 نوشته است: ممنون از لطف شما با کمک کاربر محترم zoorasna تا حدودی هم یاد گرفتم و مشکل حل شد ، مهم همان استارت اویه بود که این دوست عزیز راهنمایی کاملی کرد ، که باز همین جا از ایشان تشکر مینمایم.

خوشحالم
موفق باشی Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۰۱:۱۱:۵۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان