هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل حذف خودکار کاربران
با سلام
از زمانی که من انجمن mybb رو نصب کردم یه مشکل دائما گریبان گیر من بوده و البته هنوز هم هست که الان با اوج گرفتن فعالیت فرومم این مشکل هم داره حاد تر میشه . مشکل از این قراره که کاربران انجمن ( کاربران و نه مدیران ) که تازه ثبت نام می کنند تقریبا چند روز بعد خود به خود حذف میشن . اوایل فکر می کردم که شاید مال سرور و دیتابیس باشه ولی بعدا متوجه شدم که فقط کاربرا حذف میشن و پست هایی که توی انجمن گذاشته شده به هیچ عنوان تا حالا پاک نشدن . پس مشکل از دیتابیس نیست .
از چندتا از مدیران انجمن هم قبلا پرسیدم که راهنمایی هایی مثل بازسازی کش و یا استفاده از ابزارالات تعمیر و نگهداری رو مطرح کردند که هیچ یک نتونست مفید واقع بشه .
حالا از دوستانی که می تونند کمک کنند تقاضا دارم که در صورت امکان یه کمکی بکنند این انجمن ما از این مشکل خلاصی پیدا کنه که شدیدا پای آبرو در میونه .
اصلا تا حالا کسی همچین مشکلی نداشته ؟؟

آرزویی در سر نمی شکفد مگر توان برآوردنش به تو اعطا شده باشد . اما آرزومند را کوشش ها باید.
[تصویر:  favicon.gif]

www.mokhs.com
پاسخ
درود
مشکل قابل توصیفی نیست.
مدیری نیست که کاربر ها را خودش حذف کند؟
شاید هم ویروسی در دیتابیس شما وجود دارد!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۲، ۲۳:۴۲:۴۶ عصر)Pars نوشته است: درود
مشکل قابل توصیفی نیست.
مدیری نیست که کاربر ها را خودش حذف کند؟
شاید هم ویروسی در دیتابیس شما وجود دارد!

ممنون از توجهتون
ولی از بابت مدیر که اطمینان دارم . کسی حذف نمی کنه . اون ویروس رو هم نمی دونم. از کجا باید متوجه بشم ؟ و اگه باشه احتمالا از طرف سروره دیگه ؟ کاری که از دست من بر نمیاد . میاد؟
آرزویی در سر نمی شکفد مگر توان برآوردنش به تو اعطا شده باشد . اما آرزومند را کوشش ها باید.

www.mokhs.com
پاسخ
آقا بالاخره مشکل منم حل شد !
البته این رو به دوستانی می گم که اطلاعات کاملی در مورد این سیستم ندارند و نه تنها کمک نمی کنند بلکه با راهنمای های اشتباهشون ملت رو گیج می کنند .
دوستان اگه کسی این مشکل رو داره کافیه توی کنترل پنل مدیر کل توی قسمت پیکربندی ---> تنظمیات بره و تنظمیات User Pruning رو که توی همین صفحه هست رو کلا غیر فعال کنه . یعنی هرچی دید که نوشته " بله " رو تغییر بده به " خیــر " .
همین !
نه اشکال از دیتابیس بود نه از کش سیستم و نه از ....
فقط مشکل این بود که بنده زبان انگلیسیم یکم نم کشیده نمی خواستم به خودم زحمت بدم از انجمن مادر مای بی بی سوال کنم . بندگون خدا 1 ساعت طول نشکید جواب دادن . و البته جواب درست !
می تونید جواب اونها رو هم در این قسمت مشاهده کنید .
نقل‌قول: Do you have User Pruning enabled?
Go to ACP > Configuration > Settings > User Pruning. And check if "Enable user pruning?" is On or Off. If it is On, your users probably got pruned because, they are either inactive, the never posted, etc ...
Set it to Off, if you don't want this to happen.

www.mokhs.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۴:۴۰:۴۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۸:۱۱:۲۳ عصر) ، tokkistar (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۸:۰۷:۴۳ عصر) ، rahapish (۱۳۹۲/۱/۲۸، ۲۳:۰۰:۲۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان