هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین تغییر مسیر انجمن MyRedirect
درود خدمت دوستان عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پلاگین تغییر مسیر انجمن MyRedirect
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: ahmadb
[تصویر:  d.png] معرفی: 13th May 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: --
[تصویر:  info.png] عملکرد: تغییر مسیر صفحه به صفحه ی انجمنهای چند آدرسه به یک آدرس ، بدون از دست رفت لینکها
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق پنل مدیریت ، سپس تنظیم پلاگین از طریق پیکربندی
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده
[تصویر:  name.png] دانلود:
.zip   MyRedirect.zip (اندازه: 1.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 138)
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: --

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۴:۵۷:۴۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۵:۴۲:۲۸ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۵:۵۹:۵۷ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۶:۲۵:۲۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۶:۳۱:۱۹ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۶:۵۲:۳۰ عصر) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۸:۲۵:۳۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۸:۳۷:۱۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۰:۱۷:۰۵ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۱:۴۷:۵۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۴:۴۳:۲۶ عصر) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۵۱ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۲۱:۳۵:۰۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۲:۰۴:۲۰ عصر) ، jojome (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۲:۱۰:۰۵ عصر) ، میدوری (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۰۳:۲۹:۱۰ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۹/۱۷، ۲۲:۰۷:۴۳ عصر) ، arsham (۱۳۹۳/۹/۱۱، ۱۱:۳۷:۱۳ صبح)
سلام ، ممنون از لطفت ولی رو انجمن من مشکل داره

فکر میکنم بخاطر اینه که انجمن من تو پوشه forum هستش

مثلا این ادرس
www.tarane-soraha.ir/forum/index.php

و اینجوری میشه
http://www.forum.tarane-soraha.com/forum/index.php

البته با ادرسی که بهش دادم هم انجمن باز نمیشه
http://www.forum.tarane-soraha.com

غیر فعال کردمش

من این پلاگین غیر فعال کردم ، حذف هم کردم بازم داره کار میکنه

نقل‌قول: مثلا این ادرس
http://www.tarane-soraha.ir/forum/index.php

و اینجوری میشه
http://www.forum.tarane-soraha.com/forum/index.php

Huh
به نظرم واسه این که کارایی این پلاگین بهتر بشه و مشکل من هم حل بشه ، باید چند تا قسمت دیگه هم اضافه واسه درج ادرس هایی که میخواییم تغییر کنند.

مثلا من بهش آدرس
tarane-soraha.com/forum
tarane-soraha.ir/forum

بهش بدم بعد این پلاگین مثله قسمت فلترینگ مای بی بی ، با کلمه جدید (دومین) جایگزین کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۸:۵۰:۲۵ عصر) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۹ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۶:۴۵:۰۱ عصر)ms83 نوشته است: من این پلاگین غیر فعال کردم ، حذف هم کردم بازم داره کار میکنه

شما مطمئنی ؟ الان که ریدایرکت روی فرومتون انجام نمیشه !

به هر حال ، من تغییرات خواسته شده رو روی پلاگین انجام دادم و میتونید نسخه اصلاح شده رو از پست اول مجدد دانلود کنید . Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۰:۱۸:۱۱ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۰:۴۴:۳۲ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۴:۴۴:۳۷ عصر) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۷ عصر)
نقل‌قول: شما مطمئنی ؟ الان که ریدایرکت روی فرومتون انجام نمیشه !

اون مشکل هم از کوکی ها بودSmile

دستت طلا خیلی عالی شده مشکلم کاملا بر طرف شدHeart

کارت عالیهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۱:۱۱:۲۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۴:۴۴:۳۲ عصر) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۶ عصر)
یه مشکل دیگه هم هست که تازه متوجه شدمUndecided

وقتی پلاگین فعال میشه لینک انجمن ها درست کار نمیکنه ، یعنی وقتی رو لینکش و کلیک میکنم وارد صفحه سرچ گوگل میشم ، البته لینک ارسال ها و بقیه لینک ها مشکلی ندارن!

فعلا غیر فعالش کردمHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطmohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۵ عصر)
سلام
اول به خاطر این تأخیر توی پاسخ جدا منو ببخشید ، چند تا امتحان داشتم که به خاطر اونا اصلا نتونستم بیام سایت . ShyShy

دوست عزیز اگه ممکنه آدرس کاملی که با کلیک روی لینک انجمن به اون منتقل میشید رو برای من بفرستید تا چک بکنم مشکلش چیه و برطرفش کنم

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۲۳:۴۵:۲۹ عصر) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۴ عصر) ، arsham (۱۳۹۳/۹/۱۱، ۱۱:۴۶:۵۸ صبح)
سلام
خواهش میشهSmile

بازم مرام شماBig Grin

راستش آدرس مشکلی نداره!!! ولی وقتی پلاگین فعاله با اون ادرس باز نمیشه انگار همچین ادرس وجود نداره!!

الان هستید
من آی دیم اینه ms83ms83

هر وقت گفتی فعالش میکنم تست کن

پاسخ
 سپاس شده توسطmohsen20 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۳:۴۰:۴۲ عصر)
امید وارم مشکلی نداشته باشه دارم دارم دانلود میکنم

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان