هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوان ترین و پیرترین
کس هایی که فکر می کنند جوان ترین یا پیر ترین فروم نویس تو mybbiran هستند سنی که شروع به انجمن نوشتن کردند رو بگن؟
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۱:۵۴:۳۹ صبح) ، KingTech (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۹:۴۹:۲۰ عصر)
12سالم بود اومدم نت Big Grin
اما 13 سالم شد اومد توی کار های فروم و ....
14 سالم شد اومدم توی تالار گفتمان وی سی پی و الان یکی از ادمین هاش هستم Big Grin
و الان 15 سالمه دارم یه تالاره تخصصی پی سی میزنم Big Grin
سوالی هست ؟CoolTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۴:۵۲:۰۵ عصر) ، KingTech (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۹:۴۹:۱۸ عصر)
من 12بودم نت اومدم از 14 فروم نویسی کردم الان 16 سالمه و هنوزم دارم فروم مینویسم همشونم مای بیبی هستن در ضمن من در انجمن دانلودینا مدیرم تالار هستم در انجمن ایران انجمن هم مدیر تالار هستم در انجمن ایران پارکور هم مدیر هستم
پاسخ
ببخشید، من virus مدیر انجمن ایران پارکور هستم.
رسما اطلاع میدم که همچین مدیری نداریمDodgy شما هم لطفا خالی نبندAngry
شما این مطلبتو توی تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۱ نوشتی و توی اون تاریخ شما مدیر نبودی (قبلش هم نبودی و بعدش هم نیستی)

ببخشید که مطلبم مربوط به موضوع نمیشد. مجبور بودم اینو اینجا بگم که بعدا واسه انجمنمون داستان نشه.
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۸، ۱۸:۰۷:۲۳ عصر)virus-hs نوشته است: ببخشید، من virus مدیر انجمن ایران پارکور هستم.
رسما اطلاع میدم که همچین مدیری نداریمDodgy شما هم لطفا خالی نبندAngry
شما این مطلبتو توی تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۱ نوشتی و توی اون تاریخ شما مدیر نبودی (قبلش هم نبودی و بعدش هم نیستی)

ببخشید که مطلبم مربوط به موضوع نمیشد. مجبور بودم اینو اینجا بگم که بعدا واسه انجمنمون داستان نشه.

حالا از این مسئله و نیز از تاپیک زیرخاکی بیرون کشیدن هم که بگذریم Smile
یه پیشنهاد دارم دوست عزیز ، اون هم اینکه بنظرم اگر مطالبتون توی صفحه ی اصلی انجمنتون نمایان و قابل رؤیت باشه خیلی بهتر هست ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۷/۹، ۱۴:۴۵:۰۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان