هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پست ها
سلام
در انجمن ما اخیرا مشکلی مشاهده شده که وقتی تعداد پست ها به ده تا می رسد و باید پست جدید در صفحه بعدی بنمایش درآید، اتفاقی نمی افتد. البته پست پابلیش می شود و یوزر و ادمین می توانند آن را در صفحه جدید ببینند اما سایر کاربران و بازدیدکنندگان چنین پستی را نمی بینند. به محض ارسال یک پست دیگر و رسیدن تعداد مطالب صفحه جدید به 2 دیگر هر دو پست دیده می شوند.
بنظر شما مشکل از کجاست؟
من از آخرین نسخه انجمن 1.6.5 و پلاگینهای گوگل سئو و جلالی هم استفاده می کنم. آیا قسمتی از تنظیمات را باید تغییر بدهم؟
ممنون
پاسخ
سلام
من حین ارسال پست به این مشکل بر خوردم لطفا کمک کنید
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (45)
Error Message:
The data cache directory (cache/) needs to exist and be writable by the web server. Change its permissions so that it is writable (777 on Unix based servers).

پاسخ
دسنرسی دایرکتوری cache رو 777 بذارید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
سلام دوستان ببخشید چندتا سوال داشتم اومد تاپیک بزنم اجازه نداد

1-وقتی میخوام یک موضوع جدید ایجاد کنم این ارور رو میده :

Fatal error: Call to undefined function relatedThreads::injectNewthread() in /home/u107859017/public_html/inc/class_plugins.php on line 101

2-من تمام کارهایی که برای ساخت پست بیت بود رو انجام دادم (آموزش اقای عبدالهی) حالت پست مثل همونه ولی اصلا کادر نداره گفتا باید کش رو حذف کنم کدوم کش رو کش مرورگر یا انجمن؟

ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین
پاسخ
خواهشا در اين مورد بمن هم كمك كنيد..هرچي گشتم چيزي مربوط به درست كردن اين ندارم...
پاسخ سريع سايت من بهم ريخته.بعد از اينكه پاسخ سريع رو ميزنيم نمياد زير مطلب قبلي عكسشو ميذارم بهتر منظورمو رسونده باشم
[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

[تصویر:  3.jpg]

الان مطالب ارسال شده ام ميرن زير اين قسمت "پیام‌های داخل این موضوع"
لطفا كمك كنيد هرچي هم گشتم هيچي نديدم..كلافه شدم Huh
پاسخ
حالت موضوعی | حالت خطی
این دوتا گزینه رو تغییر بدید فک کنم الان تو حالت خطی هست باید به حالت موضوعی برگردونید
برای اینکه پاسخ سریع هم مثل اینجا باشه پلاگین پاسخ سریع پیشرفته رو نصب کنید Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
سلام

میخوام یه کار کنم که وقتی اعضا پشت سر هم 2 تا پست میزنن باهم یکی نشه.....

میشه کمک کنین؟Huh
پاسخ
در قسمت تنظیمات ، post merge و post flood رو 0 قرار بدین

موفق باشین
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۱۲:۲۸:۲۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۵:۱۱:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان