هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت تخصصی ترین فروم مای بی بی
سلام به تمامی وبمستران عزیز

تمایل به ساخت یک انجمن کاملا کاملا کاملا تخصصی دارم ، یعنی چی ؟! یعنی اینکه فروم مربوطه دارای چندین بخش هست که هر بخش توسط یک وبمستر که دارای یک انجمن تخصصی هست اداره میشه

توضیح بیشتر اینکه فروم مربوطه دارای بخش های تخصصی اعم از موبایل ، کامپیوتر ، اینترنت ، دانشجو ، اقتصاد ، گرافیک و ... که اداره هر بخش توسط یک وبمستر که خودش تخصص بخش رو داره است

نمیدونم کامل تونستم منظورم رو برسونم یا خیر ، اداره فروم بر عهده هر کسی نخواهد بود ، هر فردی که تخصصش حداقل در بخش مربوطه بالای 80 درصد باشه و دارای فروم در همون زمینه تخصصی است عهده دار خواهد شد و ...

این پروژه یعنی بزرگترین فروم تخصصی مای بی بی که هر بخشش توسط متخصصین اداره میشه که به زبان ساده آپدیت ترین فروم ایرانی (مای بی بی)

اگر دیدم اوکی هست که یا علی میدیم و فروم و ... رو با هزینه خودم راه اندازی میکنیم و هزینه های بعدی (درآمد حاصل از سایت) براساس قرارداد بین مدیران پخش خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۰:۵۶:۵۴ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۱:۰۱:۴۷ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۲:۳۷:۵۶ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۳۴:۲۱ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۷:۴۲:۵۹ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۹:۱۶:۳۵ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۴:۵۸:۵۹ عصر) ، k.z (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۵۷:۵۸ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۱/۵، ۱۷:۳۳:۲۴ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۵، ۲۳:۱۰:۱۱ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۹، ۱۲:۵۲:۰۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۵۲:۱۰ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۰۱:۲۹:۵۰ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۰:۳۴:۵۹ صبح)funset نوشته است: سلام به تمامی وبمستران عزیز

تمایل به ساخت یک انجمن کاملا کاملا کاملا تخصصی دارم ، یعنی چی ؟! یعنی اینکه فروم مربوطه دارای چندین بخش هست که هر بخش توسط یک وبمستر که دارای یک انجمن تخصصی هست اداره میشه

توضیح بیشتر اینکه فروم مربوطه دارای بخش های تخصصی اعم از موبایل ، کامپیوتر ، اینترنت ، دانشجو ، اقتصاد ، گرافیک و ... که اداره هر بخش توسط یک وبمستر که خودش تخصص بخش رو داره است

نمیدونم کامل تونستم منظورم رو برسونم یا خیر ، اداره فروم بر عهده هر کسی نخواهد بود ، هر فردی که تخصصش حداقل در بخش مربوطه بالای 80 درصد باشه و دارای فروم در همون زمینه تخصصی است عهده دار خواهد شد و ...

این پروژه یعنی بزرگترین فروم تخصصی مای بی بی که هر بخشش توسط متخصصین اداره میشه که به زبان ساده آپدیت ترین فروم ایرانی (مای بی بی)

اگر دیدم اوکی هست که یا علی میدیم و فروم و ... رو با هزینه خودم راه اندازی میکنیم و هزینه های بعدی (درآمد حاصل از سایت) براساس قرارداد بین مدیران پخش خواهد شد

فروم پشتیبانی مای بی بی یا فروم ساخته شده با مای بی بی>؟
پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۰:۵۵:۳۲ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۱۰:۴۰ عصر)
يعني چند انجمن (هر كدام با يه موضوع تخصصي) در ساب دامين هاي فانست كه همه ماي بي بي هستن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۱۰:۳۳ عصر)
چند ماه پیشم فکر کنم ارکستر بود یه همچین تاپیکی زد چند صفحه هم پیش رفت خیلیا هم اعلام امادگی کردن اخرش سرکاری بودTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۱۰:۲۳ عصر)
فروم پشتیبانی که متعلق به پارس هست و هرگونه پشتیبانی دیگر با اجازه علیرضا امکان پیذره که البته هیچ نیازی هم به پشتیبانی دیگه نیست

منظور بنده یک فروم هست ، یک فروم با چندین انجمن (بخش) تخصصی ، یعنی این فروم سرگرمی و تفریحی نیست یک فروم کاملا تخصصی که هر بخشش توسط افرادی که تخصص دارند اداره میشه ، یعنی یک فرومی با چندین admin

اگر همه موافق باشند مطمئن باشید راه اندازی خواهد شد ، در دنیای نت هر فرومی تخصص یک چیز خاص رو داره و کمتر مکان هایی هستند که در تمامی زمینه ها به صورت کاملا حرفه ایی فعالیت کنند

البته قبلا هم گفتم افرادی که واقعا تخصص دارند میتونن بخش رو اداره کنند

نظر ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۷:۴۳:۲۲ عصر) ، k.z (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۵۹:۳۰ صبح)
اها
همون چيزي كه ali hidden ميخواست راه بندازه و واسه دامنش دنبال اسم ميگشت.
ايده خوبيه ولي نياز به يه كار گروهي خيلي خوب و هماهنگ داره چيزي كه به من ثابت شده تو ايران كسي نميتونه درست انجامش بده.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۳۰:۳۵ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۷:۴۳:۳۶ عصر)
اگر حدود 80 درصد که مورد نیاز فروم هست اعلام آمادگی کردند که یا علی اگرم نه که هیچی

این برای وبمسترهایی خوبه که فروم خودشون بازدید کننده نداره و اندر خم چند کاربر تلاش میکنن ، میشه یه پلی برای پیشرفت فروم خودشون

البته این رو بگم که قطعا فروم تکی خواهد شد از هر لحاظ ، اگر افرادی چنین فرومی رو دیدن اطلاع بدن اما فکر نکنم به انگشتان یک دست هم برسه
پاسخ
 سپاس شده توسطk.z (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۵۹:۳۴ صبح)
پیشنهاد خوبیه که دقیقا همزمان با این تاپیک یک تاپیک دیگه هم داره روش بحث میکنه Big Grin

اما تعداد تشکر ها از پست اول و کسانی که نظر دادن در این مورد فکر کنم بیشتر از 3-4 نفر نباشه !

من به صورت تخصصی نمی تونم فعالیت کنم ! اما اگر کمکی از دست منم بر میاد منم هستم

یک سوال هم بپرسم ستاد ساماندهی به دانلود فایل گیر میده ؟ یعنی برای انجمن مشکل ایجاد می کنه ؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۴۱:۲۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۰۱:۲۸:۳۵ صبح)
اگر نشه که چیزی از بنده کم نمیشه
این یه پیشنهاده برای مطرح کردن خودتون
تا کی میخواین فروم تخصصی تون رو با چندین کاربر دلخوش کنید ؟!

دانلود موزیک ، کلیپ و فیلم و قرار دادن لینک های غیرمجاز و دزدی متخلف محسوب میشه
هر فایلی هم قرار داده بشه باید از خود نویسنده باشه یا از لینک اصلی (سایت اصلی - چه ایرانی چه خارجی) که مشکلی نداره

البته قطعا یه آپلودر قوی هم طراحی خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسطk.z (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۵۹:۳۶ صبح)
سلام
ببینید نمیدونم چقدر استقبال می کنند دوستان اما اولین سوالی که پیش میاد و اولین فکر برای هر کسی اینه:

چی به ما میرسه؟
چرا تو بزنی ما نزنیم؟

در پاسخ سوال اول اگر تبلیغات برای وبمستر هایی که میخوان همکاری کنند آزاد باشه خوب حتما" استقبال میشه و اینکه یه لینک باکس از فروم های افرادی که همکاری میکنن ایجاد بشه.
و دیگه اینکه بخش وی آی پی اون انجمن بشه فروم شخصی مدیر اون بخش
مثلا" من بیام بخش وردپرس رو بگیرم. 10 تا مطلب میزنم توی فروم و میگم این یکی دیگه خیلی ارزشش زیاده و بیاید توی انجمن خودم بگیریدش.

در پاسخ سوال دوم هم میشهگفت فرقی نداره کی بزنه چون هر کسی بزنه بدون حضور وبمستر ها و افراد حرفه ای معنایی نداره فروم.
یعنی اگر روزی روزگاری رفت بالای همه ی فروم ها شخصی که فروم رو زده نیاد بگه دیگه بهتون نیاز ندارم. چون همگی خواهند رفت.
پس میشه گفت این دو سوال جواب های عاقلانه ای دارن.

بزنید آقا اما آدرس نباید روی سایت کسی باشه! و کاملا" جدید باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۶:۰۹:۵۹ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۶:۴۸:۳۷ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۸:۴۴:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان