هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر متن یا غیر فعال کردن ایمیل فعال سازی عضویت
سلام خسته نباشید من می خواستم دوستانی که در سایتم عضو میشوند ایمیل فعال سازی برای انها ارسال نشود و خود به خود فعال باشند و یک متن تبریک هم بد نیست اگر برای انها ارسال شود لطفا راهنمایی بکنید

ممنون
پاسخ
دوست عزیز به فول وحید عصمتی : السرچ و من الایمان

اولی : پنل ادمین >> پیکربندی >> User Registration and Profile Options بعد Registration Method رو instant activation قرار بده !

دومی هم پلاگین داره !!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۲/۱۳، ۲۲:۳۷:۵۱ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۱۳، ۲۲:۴۹:۴۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۴، ۰۱:۲۴:۳۲ صبح) ، mohsen20 (۱۳۹۰/۲/۱۴، ۱۰:۲۶:۴۶ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۴، ۱۶:۵۶:۴۶ عصر) ، cloobpc (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۱:۴۱:۵۰ عصر) ، mat2010 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۱۴:۴۰:۱۷ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۲:۴۲:۵۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۰:۵۴:۳۶ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۴:۰۶:۰۱ عصر) ، khforum (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۵:۰۲:۱۹ عصر)
خیلی گلی فدات ممنون از راهنمایی
پاسخ
سلام

من این کارو کردم ولی نشد ؟

یه سوال دیگه .
چه جوری میشه متن پیغام ایمیل فعال سازی رو عوض کرد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل پلاگین انتقال به لینک مورد نظر بعد از فعال کردن حساب کاربری 0000MILAD 5 3,305 ۱۳۹۳/۸/۹، ۱۱:۱۵:۰۴ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  نحوه داخلی غیر فعال کردن پلاگین firstboy000 2 2,226 ۱۳۹۲/۱۰/۹، ۱۰:۳۵:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  غیر فعال کردن گفتگوی خصوصی green seven 10 4,702 ۱۳۹۲/۷/۲۳، ۱۴:۳۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  مشکل در فعال سازی پلاگین افراد انلاین 24 ساعت گذشته p2m 11 7,353 ۱۳۹۲/۵/۳، ۰۲:۰۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: navidahanj
  خطای فعال کردن پلاگین ها maneoo 2 1,872 ۱۳۹۲/۱/۲۳، ۰۱:۰۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: MyBulletian
Question سوال در مورد غیر فعال کردن پلاگین ها hichki 1 1,581 ۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۳:۲۵:۵۹ عصر
آخرین ارسال: hichki
  سپید شدن صفحه بعد از فعال سازی پلاگین تاریخ شمسی memare-ahvaz 4 2,779 ۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۴:۲۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: memare-ahvaz
Information فعال و غیر فعال سازی همه پلاگینها در یک زمان golbazi 4 2,910 ۱۳۹۱/۳/۲۸، ۰۴:۰۴:۰۲ صبح
آخرین ارسال: reza536
  خطا هنگام فعال کردن پلاگین moosa 2 2,248 ۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۲:۱۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Behr☺uz
  غیر فعال کردن دستی پلاگین hks 4 3,783 ۱۳۸۹/۶/۹، ۰۵:۱۸:۰۳ صبح
آخرین ارسال: hks

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان