هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب انجمن های اینترنتی ایران
سلام دوست عزیز من واسم یه سوال بزرگ پیش اومده ، این کتاب قرار زیر نظر کدام ارگان به چاپ برسه؟!

تا اونجایی که من در جریان چاپ کتاب چند تا از دوستانم بودم ، هزینه هزار جلد کتاب صد صفحه ای چیزی حدود یک ملیون تومن آب میخوره ، که اونم تقریبا صد تاش و ارشاد بر میداره تا بذل و بخشش کنه!
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۱:۱۰:۱۷ صبح)ms83 نوشته است: سلام دوست عزیز من واسم یه سوال بزرگ پیش اومده ، این کتاب قرار زیر نظر کدام ارگان به چاپ برسه؟!

تا اونجایی که من در جریان چاپ کتاب چند تا از دوستانم بودم ، هزینه هزار جلد کتاب صد صفحه ای چیزی حدود یک ملیون تومن آب میخوره ، که اونم تقریبا صد تاش و ارشاد بر میداره تا بذل و بخشش کنه!

دوست عزیز ما نیاز به مجوز نداریم و یا بهتره بگم مجوز های لازم را گرفتیم . ما هزینه این کار 2 میلیون تومان براورد می شود که از چند اسپانسر و ساید اخذ م یکنیم .

به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۰۲:۱۳:۰۱ صبح)
Star 
دوستان سلام . سایت خود را در کتاب جامع لینک دایرکتوری ایران ثبت و چاپ نمایید !!!
برای اولین بار در ایران
سایت خود را در همه کتاب خانه ها معرفی کنید !!!
فعلا رایگان است پس هر چه سریع تر ثبت نام کنید
www.9kte.com
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۲۰:۲۱:۱۸ عصر)
دوستان توجه داشته باشید که باید کد را در فوتر سایت خودتون قرار بدید تا آمار سایت شما کاملا محاسبه شود . اگر با قرار دادن کد مشکل دارید همین الان بگویید تا آموزش دهم
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۲۰:۲۱:۲۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان