هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول زرین پال برای مای بی بی
با سلام . با توجه به اینکه زرین پال امکانات خوبی برای وب مستران و فروشگاه ها دارد ، خواهشمندم مدیران مای بی بی ماژول زرین پال را برای این سیستم بنویسند تا کاربر پس از پرداخت پول بلافاصله بتواند به بخش vip دسترسی داشته باشد . همچنین اگر بتوانید ممای کد فروش محصولات را نیز مهیا کنید خوب است . مثلا کابران یک قست خاص بتوانند مقالات خود رادر تاپیک ها به فروش برسانند و توسط زرین پال تراکنش ها انجام شود و این تراکنش ها و ... در امتیازان آنها ثبت شود مثلا سایت دارای یک بانک باشد که اگر کاربران نسبت به فعالیتشان در حسابشان پول بود بتوانند مقاله بخرند و دانلود کنند .

وقتشه که دستبکار بشید . وی بی این امکان را داره ببینید : https://www.zarinpal.com/pages/labs/vBulletin-module/
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
خیلی وقته تو فکرشیم، حامد عزیز داره روش کار میکنه.
پاسخ
دوستان عزیز سلام
باور کنید نیم تونم خوشحالی خودم را بیان کنم . بالا خره زرین پال برای مای بی بی هم ماژول ارائه داد . البته با کمک حامد عزیز

توسط این پلاگین شما م یتوانید در فروم خود پرداخت آنلاین داشته باشید و کاربران به صورت آنلاین از شما خرید کنند و پول واریز نمایند .

ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید و در روت هاست خود انتقال دهید .
سپس فایل دیتابیس موجود در آن را در پی اچ پی مای ادمین phpmyadmin هاست خود اینپورت کنید .

همین دیگر هیچ کاری لازم نیست انجام دهید . فقط هنگام نوشتن مطلب یه آیکون در ادیتور شما ایجاد شده که روی آن کلیک کنید م یتونید طبق فرمت خاصی قیمت و نوع جنس و شماره حساب زرین پال خود را وارد کنید .

توجه برای استفاده از این پلاگین باید عضو رزین پال شوید و سطح تایید خود را به نقره ای برسانید . باید مشخصات و کارت شناسایی و کارت بانکی خود را برای آنها ارسال کنید ( تیکت بدید )

برای عضویت به سایت زرین پال بروید :
www.zarinpal.com

دانلود پلاگین پرداخت آنلاین زرین پال برای کلیه اعضا

پس از دانلود فایل بالا و اینپورت کردن دیتابیس باید هنگام نوشتن مطلب کد زیر را برای نمایش پرداخت آنلاین وارد کنید :

[shop]test-1-50000-zp.11465[/shop]

به جای عدد 50000 شما باید مبلغ را به تومان بنویسید
به جای test باید نام و یا کد محصول خود را بنویسید .

سپس مطلب را ارسال کنید تا در سایت نمایش داده شود . و کاربران با کلیک روی تصویر پرداخت آنلاین آن محصول را از شما بخرند .

به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
خوب شما برو انجمنشون با خودشون صحبت کن. aryan-translators.ir
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماژول پرداخت آنلاین زرین پال only-only 7 3,130 ۱۳۹۱/۴/۸، ۰۲:۱۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: only-only

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان