هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه کارهای مختلف برای افزایش بازدید
این روز ها ساختن سایت و راه اندازی انجمن کار بسیار ساده ای شده به طوری که شما {حتی اگه چیزی از مراحل کار ندونید} میتونید با مبلغ کمی صاحب یک سایت و انجمن بشید .
اما یک سایت یا انجمن بدون بازدید کننده بدرد هیچ چیز نمیخورد و در واقع این تعداد باز دید کنندگان هستند که اینده سایت شما را رقم میزنند .
سایتی که دارای باز دید بالا باشد ( مثلا بالای 2000 هزار بازدید در روز ) میتواند درامد زا باشد .
راه های زیادی برای کسب درامد از سایت وجود داره ، مثلا راه اندازی فروشگاه یا ایجاد تبلیغات در سایت از راه های کسب درامد هستند .
در زیر من نکاتی رو که برای بیشتر شدن بازدید از سایت میدونم نوشتم ، اگه شما هم نکته ای یا اموزشی دارید اضافه کنید .

1- سایت تخصصی به جای سایت چند کاره :
بهتره بجای ساخت انجمن با 50 موضوع ، یک انجمن با یک موضوع بسازید .
بدون شک بحث بر روی موضوعات تخصصی ، مانند موضوعات برنامه نویسی ، موضوعات خانوادگی و اجتماعی ، موضوعات مهندسی و.... بازدیدی کنندکان بیشتری را به سمت سایت شما میکشاند .
چون انجمن شما روی یک موضوع بحث میکند ، شما و سایر مدیران میتوانید به سرعت ان را پر کنید ، وجود مطالب گوناگون ، بحث بر سر موضوعات مختلف و.... باعث جذب کاربران زیادی خواهد شد ، کاربرانی که در موضوع سایت شما سوال یا مشکلی دارند ، یا میخواهند مطلبی را به اشتراک بگزاند .
>>>>>>>>>>در عوض پر کردن یک انجمن با چندین تالار مختلف ، نیازمند زمان زیادی میباشد ، وقتی که کاربری از تالار های خالی انجمن شما بازدید میکند . پیش خود چه فکری خواهد کرد ؟ ایا دوباره یه سایت شما باز میگردد؟ او به یک انجمن دیگر (که دارای بازدید زیادی است )میرود و در انجا فعالیت خود را شروع میکند.

2- عدم استفاده از تبلیغات در ابتدای کار :
استفاده از اگهی های تبلیغاتی مانند اوکساین و.... فقط باعث دیر باز شدن سایت شما میشود .

3-جدا کردن بخش دانلود از بخش انجمن :
اخرین مقاله ها و نرم افزار ها و... مربوط به موضوع انجمن خود را در اختیار تمامی بازدید کنندگان قرار دهید . این کار باعث معروف شدن سایت شما خواهد شد .
نرم افزار ها و... دیگر موارد را بر روی هاست خود اپلود کنید و لینک ان را در انجمن های پر بازدید قرار دهید " استفاده از عبارت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx " مراجعه کنید بسیار مفید خواهد بود .

4- تکه تکه کردن مطالب و قرار دادن انها در یک دوره زمانی :
در صورتی که مشغول اماده کردن اموزش یا ... برای قرار دادن بر روی سایت هستید ، ان را به چند قسمت تقسیم کنید و هر روز یا هر هفته یک قسمت را قراردهید ، کاربری که قسمت اول را دانلود کرده ، برای دنلود قسمت های بعدی باز میگردد و دیگر مطالب جدید را مشاهده میکند
توجه داشته باشید که مطالب که هر بار برای دانلود قرار میدهید باید کامل باشد . مثلا "اموزش نصب انجمن ساز mybb بر روی هاست ، در قسمت بعدی، نحوه اجرای تنظیمات توضیح داده میشود "

5- گذاشتن لینک ثبت نام سریع و دادن فضا و اختیار کامل به کاربر
معمولا گزوهی از کاربران تمایلی به ثبت نام در یک سایت ندارند ( مخصوصا اگر به چیزی نیاز نداشته باشند ) با قراردان پلاگین ثبت نام سریع میتوانید این گروه را نیز به عضویت سایت خود در اورید ، به کاربران خود مقداری فضا بدهید . همچنین به انها اجازه ویرایش و حذف ارسال هایش ان را بدهید ، این کار باعث ارامش کاربر میشود .

6-استفاده از هاست ها قدرتمند ، برای داشتن سرعت بارگزاری بالا
دیر باز شدن سایت ها یکی دیگر از مشکلات عدم بازدید میباشد ، معمولا سرعت اینتر نت در اکثر مناطق ایران پایین میباشد . بنابراین از درج اگهی و تصویر و... در صفحه اول سایت خود داری کنید ، همچنین از یک هاست خوب استفاده نمایید

7-ثبت سایت در تمامی موتور های جستوجو و تبادل لینک با سایت های معروف
یکی از مهمترین کارهای که باید برای افزایش بازدید انجام دهید ثبت سایت در موتور های جستوجو میباشد ، شما میتوانید سایت خود را در سایت های اگهی و... نیز ثبت بنمایید ، کتاب ها و مطالب و مقالات خود را به نام سایت خود در کتاب خانه های مجازی و... به اشتراک بگزارید .

8-عدم کپی کردن مطالب دیگر سایت
کپی کردن مطالب سایت های دیگر هیچ تاثیری در افزایش بازدید از سایت شما ندارد .
خود را به جای کاربری بگذارید که یک مطلب را دانلد میکند و میفهمد که تکراری است ....

و....

موراد دیگری نیز برای افزایش تعداد اعضا وجود دارد :
1- مخفی کردن لینک ها ، عدم اجازه وردی کاربران مهمان به سایت و....، ایجاد خبر نامه ، ارسال جدید ترین مطالب به ایمیل کاربر ، ایجاد چت روم .

به هیچ وجه فکر نکنید در کار خود موفق هستید ، سایت های زیادی با موضوع انجمن شما وجود دارد .
مدت زیادی از شروع به کار این سایت ها میگزرد ، انها دارای اعضایی زیادی هستند (بعضی وقت ها تا 60000 نفر ) . مجموع ارسال های انها معمولا بالای 10000 عدد میباشد ، بازدید روزانه انها بالای 10000 نفر است . در این سایت ها جواب تمامی پرسش ها داده میشود و تقریبا در مورد تمامی موضوعات بحث شده است .
بنابراین از همین امروز شروع به درج مطالب مفید ، انواع اموزش ها ، مقالات و در کل چیز های که در دیگر سایت ها وجود ندارد ، در سایت خود کنید .

من خودم مطالب بالا رو تا حدودی رعایت کردم ، بحث تالار من فقط در مورد الکترونیک هست ، من تمامی نرم افزار ها و کتاب ها و ... مربوطه رو با لینک مستقیم برای دانلود قرار دادم ، و تونستم بازدید روزانه رو از متوسط 30 نفر به 600 نفر برسونم که این روند در حال افزایش هست .
همچنین تعداد اعضا از 40 نفر در ماه قبل به 1300 نفر در این ماه رسید . (با توجه به فصل امتحانات )
موفق و موئد باشید

منبع: http://community.mybbsupport.ir/thread-1669.html

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطپسرک (۱۳۸۸/۷/۳، ۰۰:۱۹:۰۷ صبح) ، S-ARM (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۰:۵۰:۵۸ صبح) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۶، ۰۴:۲۲:۳۸ صبح) ، K@M@L (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۲:۲۹:۰۲ صبح) ، shaabani (۱۳۸۹/۷/۸، ۱۷:۱۰:۵۵ عصر) ، Germanizer (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۱:۲۵:۵۴ صبح) ، bizinesman (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۰۲:۱۶:۳۷ صبح) ، bikalac (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۲۰:۴۶:۰۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۰۰:۱۰:۲۰ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۱:۱۹:۲۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۴:۰۱:۴۵ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۶:۰۵ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۲۲:۰۶:۱۹ عصر) ، sadraman (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۱۶:۲۹:۱۱ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۸:۴۱:۳۸ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۹:۳۲:۰۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۳:۰۷:۰۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۳:۰۸:۵۸ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۴/۵، ۱۱:۴۷:۴۰ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۵:۲۷:۳۳ عصر) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۱:۵۳:۵۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۰:۳۵:۲۸ صبح) ، umzst (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۷:۴۳:۲۳ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۰:۴۷:۰۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۵، ۱۸:۰۹:۰۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۶/۱۳، ۰۱:۱۴:۴۴ صبح) ، sajjadgame (۱۳۹۰/۶/۱۳، ۰۱:۵۵:۰۰ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۸/۲، ۱۳:۳۵:۳۸ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۴:۰۵:۴۰ صبح) ، shayan93 (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۷:۵۳:۳۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۱:۳۵:۰۴ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۴:۵۲:۴۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۷:۰۸:۲۶ صبح) ، akspix (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۷:۱۰:۲۲ صبح) ، b.ghadaksaz (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۱۴:۵۴:۳۱ عصر) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۵:۴۹:۲۳ صبح) ، quester (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۹:۳۸:۰۲ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۷:۳۷:۴۰ عصر)
ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۳:۰۹:۰۰ عصر)
طراحی یک انجمن آسونه اما پشتیبانی و ارسال مطلب خیلی سخته ، مخصوصا اینکه آدم خودش کار کنه و دانشجو هم باشه و تنها به فکر طراحی یک انجمن باشه (با این حال من سعی کردم بهترین ها رو به کابرام بگذارم اما تعداد کاربر کمی که دارم و بعضی از اون ها به جای تشکر مطالب غیر اخلاقی و به دور از شان یک انجمن و شخص خاصی میان و می نویسند و به جای اینکه همکاری داشته باشند من شب و روز باید به دنبال این کاربرا باشم و مطالبشون رو از سطح انجمن حذف کنم تا زحماتم به باد نره و سایت مسدود نشه ، حالا برای روزهای اول که بود و قرار شد تا خرداد 90 تبلیغات رایگان باشه (چه متنی و چه تصویری) کسی که استقبال نکرد هیچ میومدند و خصوصی دری وری میگفتند که آره شما میخواید فلان کنید و از این حرف ها ... حالا خدا رو شکر میکنم که تنها شروع کردم و رتبه الکسا هم با این حال و تازه تاسیس بودم 210,584 هست و بیشتر مطالب با این حال مال خودم هست .
واقعا الان به این فکر میکنم که pars عزیز و دیگر مدیران این انجمن چه سختی هایی کشیدند برای بوجود آمدن بهترین پشتیبان Mybb که دیگران بیایند و یک چیزهای چرت و پرت در موردش بزنند و برند ، این افراد خودشون رو تو چند ماه اخیر نشون دادند .

در اینجا یک تشکر خالصانه از Pars عزیز دارم که واقعا زحمات بسیاری برای اعضا کشیدند .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۱۴:۴۳:۰۰ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۳:۰۹:۰۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۷:۰۹:۰۸ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۷:۳۷:۵۶ عصر)
سلام

منم همه صحبتها را قبول دارم البته بدون خوندن این مطالب من تقریبا همه را رعایت کردم بجز اینکه((نرم افزار ها و... دیگر موارد را بر روی هاست خود اپلود کنید و لینک ان را در انجمن های پر بازدید قرار دهید " استفاده از عبارت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx " مراجعه کنید بسیار مفید خواهد بود .))

نمی دونم موفق بودم یانه ولی از 4 اسفند که افتتاحش کردم متوسط بازدیدم 1000 بوده و تا امروز 256 کاربر دارم ودلیل اصلی آن یک ایده جدید در اینترنت و بحث درس خوندن بود(فایل mp3درسهای کارشناسی ارشد شهرسازی که خودم آماده کردم)

بحث را طولانی نمی کنم ولی از همین امشب در سایت های پربازدید مطالب با لینک انجمنم میزارم وفکر میکنم خیلی موثره.

موفق باشید امیدوارم تونسته باشم مطلب مفیدی ارایه دهم دوستتون دارم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۱:۲۶:۴۲ عصر) ، sadraman (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۰۱:۳۸:۵۲ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۳:۰۹:۵۶ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۲۹:۲۲ عصر) ، king_yekta (۱۳۹۰/۸/۲، ۱۳:۳۴:۰۴ عصر)
واقعا خیلی عالیه ، از 4 اسفند تا حالا این بازدید و کاربر رو من به شخصا ندیدم ، من 10/25 افتتاح کردم که تقریبا از اواخر اسفند (اول فروردین) شروع کار کردم و پست گذاشتم و به جذب کاربر پرداختم که تا الان 20 کاربر دارم و متوسط بازدید 400 تا در روز هست و بالاترین بازدید 1390 تا بوده .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۲:۵۷:۲۴ عصر)
ممنون دوست عزیز

فکر میکردم موفق نبودم ولی با پیام شما امیدم بیشتر شد سایت شما هم طراحیش عالیه

دوستتون دارم وهمیشه موفق باشید
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۳:۲۲:۱۷ عصر)
سلام
کسی درباره نرم افزار زیر اطلاعات فنی داره؟

شما میتوانید با استفاده از E-Rank Booster بازدید سایت خود را زیاد کرده و رتبه آن را بهبود ببخشید.
E-Rank Booster بازدید کننده هایی از سراسر جهان به سایت شما می آورد و به شما کمک میکند تا سایت خود را بهسازی کنید.

مشخصات کلیدی E-Rank Booster :
-سازگاری کامل با IE و نرمافزار بر اساس آن.
-سرور پرو ک سی داخلی.
-پشتیبانی از انواع کانکشین ها مانند LAN،dialupو…
-ایجاد ترافیک واقعی از سراسر جهان.
-تست سرعت ابزار اینترنتی
-ابزاری هایی برای مدیریت فضای وب دارد.
-و…

وب سایت رسمی نرم افزار
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
من اين رو دانلود مي كنم بعدا ، اما فكر نمي كنم به اين دقت هم كار خودش رو انجام بده ، يعني باز ديد كننده رايگان براي سايت شما بفرسته ، ولي مي شه گفت يك چيزي شبيه به وب سايت هاي افزايش بازديد هست كه به صورت نرم افزار در اومده و به سرور خودش در خواست مي فرسته و اون سرور هم از چند سرور با IP هاي مختلف به سمت وب سايت شما ميان و بازديد براي سايت شما حساب مي شه كه بايد واقعا مواظب باشيد جون امكان لورفتن اين كار به گوگل يا الكسا هست و پايين آمدن رنك سايت تو گوگل و صفحه هاي ايندكس شده رو به همراه داره .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۳۰:۲۷ عصر)
سلام

ممنون واقعا عالي بود

جالب بود برام من خيلي از اين كارا رو انجام ميد م .

شايد دليلش اين باشه كه مدت هاست كاربر انجمن هاي مختلف بودم .

باز ممنون

پاسخ
وقت بخير
دوستان آشنا به اين امورات بزرگواري بفرمايند و بگن اين وب سايت واقعاً‌درست مدعي شده يانه؟

http://WWW.RANKWEB.IR
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سایت افزایش بازدید ، افزایش ترافیک وب سایت mohsen8750 4 3,503 ۱۳۹۳/۱۰/۳، ۱۲:۱۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: vahidvm

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان