هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی پلاگینهای مشکل ساز
سلام دوستان

بعضی پلاگین ها هستند که پس از استفاده مشکلاتی ایجاد میکنند شما شاید اون لحظه اول ندونید بعدا که با انجمنتون کار میکنید میبینید یه جاییش ناقص هست در اینجا به برخی از این پلاگین های مورد دار اشاره میکنم:

1- مدیریت موضوع های من

مشکلی که ایجاد میکند: پس از استفاده IP کاربر در ارسالات را نمیتوانید ببینید و با صفحه عدم دسترسی مواجه خواهید شد

2- پلاگین Advanced Quick Reply Form

مشکلی که ایجاد میکند: یک اسکرول افقی به پایین صفحات سایت اضافه میکند

3- پلاگین اطلاع از پیام خصوصی بصورت آژاکس

مشکلی که ایجاد میکند: در برخی فروم ها هنگام کار با سایت مدام با ارور Max user مواجه میشوید

4- پلاگین Goodbye Spammer

مشکلی که ایجاد میکند: در قسمت شکلکها روی گزینه شکلکهای بیشتر کلیک کنید با صفحه ارور مواجه خواهید شد

5- پلاگین Multi Attach (آپلود چند فایل همزمان)

مشکلی که ایجاد میکند: در صورت استفاده بعضی مواقع فایل پس از پیوست دیده نمیشود و همچنین پس از ویرایش ارسالی که فایل پیوست داشته باشد فایل نامرئی میشود !

6- پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن

مشکلی که ایجاد میکند: در برخی فروم ها هنگام کار با سایت مدام با ارور Max user مواجه میشوید

این تعدادی از پلاگین هایی بود که پس از تست و استفاده مورد داشتند ...
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۱:۲۳:۳۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۱:۲۸:۱۳ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۱۸:۳۶:۲۹ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۵/۹، ۱۲:۱۷:۱۰ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۳۳:۴۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۴۲:۲۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۱۱:۰۵:۴۴ صبح) ، moohiol (۱۳۹۰/۷/۲۸، ۰۴:۴۴:۱۸ صبح) ، nokte (۱۳۹۰/۸/۷، ۱۳:۴۶:۳۰ عصر) ، armin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۰۵:۰۶:۵۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۸، ۱۱:۵۵:۵۵ صبح)
Max user که مشکل پلاگین نیست. ضعف هاست است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۱۸:۳۶:۴۱ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۳۳:۴۹ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۰:۲۵:۲۴ صبح) ، moohiol (۱۳۹۰/۷/۲۸، ۰۴:۴۴:۲۱ صبح)
پلاگین یادداشت پروفایل و بوکمارک و فکتیلیس هم باعث رافتن عکس امنیتی و سفید شدن ایندکس میشه
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۱۸:۳۷:۰۴ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۳۳:۵۶ صبح) ، mr-m (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۸:۵۷:۰۵ عصر)

پلاگین ثبت نام سریع

باعث غیر فعال شدن کد امنیتی هنگام ثبت نام

پلاگین نمایش گروه ها

باعث غیر فعال شدن پلاگین " هشدار پیام خصوصی آژاکس "

پاسخ
پلاگین امتیازها Newpoints

باعث ارور در هنگام کلیک روی دکمه تشکر می شود.
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۹:۵۹:۱۱ عصر)scarce نوشته است: پلاگین ثبت نام سریع

باعث غیر فعال شدن کد امنیتی هنگام ثبت نام

پلاگین نمایش گروه ها

باعث غیر فعال شدن پلاگین " هشدار پیام خصوصی آژاکس "

دوست من هرکی ثبت نام سریع رو بزاره دیگه نیازی به تصویر امنیتی نیست شایدم باشه Rolleyes
من از نمایش گروه ها و پیام خصوصی به صورت آجاکس هم استفاده میکنم مشکلی هم نیستCool
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
معرفی اینجور پلاگینهایی که مشکل دارن خوبه و بهتر اونه که یکی این مشکلاتشون رو هم حل کنه بعضیها واقعاً ضروری هستند
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۱:۳۳:۲۷ صبح)
پلاگين " هشدار پیام خصوصی آژاکس " باعث جلوگيري از نمايش نوار زرد رنگ پيام خصوصي ميشه Smile
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۱:۱۱:۳۶ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: سلام دوستان

بعضی پلاگین ها هستند که پس از استفاده مشکلاتی ایجاد میکنند شما شاید اون لحظه اول ندونید بعدا که با انجمنتون کار میکنید میبینید یه جاییش ناقص هست در اینجا به برخی از این پلاگین های مورد دار اشاره میکنم:

1- مدیریت موضوع های من

مشکلی که ایجاد میکند: پس از استفاده IP کاربر در ارسالات را نمیتوانید ببینید و با صفحه عدم دسترسی مواجه خواهید شد

2- پلاگین Advanced Quick Reply Form

مشکلی که ایجاد میکند: یک اسکرول افقی به پایین صفحات سایت اضافه میکند

3- پلاگین اطلاع از پیام خصوصی بصورت آژاکس

4- پلاگین Goodbye Spammer

مشکلی که ایجاد میکند: در قسمت شکلکها روی گزینه شکلکهای بیشتر کلیک کنید با صفحه ارور مواجه خواهید شد

5- پلاگین Multi Attach (آپلود چند فایل همزمان)

مشکلی که ایجاد میکند: در صورت استفاده بعضی مواقع فایل پس از پیوست دیده نمیشود و همچنین پس از ویرایش ارسالی که فایل پیوست داشته باشد فایل نامرئی میشود !

6- پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن

این تعدادی از پلاگین هایی بود که پس از تست و استفاده مورد داشتند ...

هیچ کدام از این ارورها منبع مشخصی ندارد لطفا علمی تر مسایل را بررسی کنید و کاربران را به اشتباه نیندازید
ارور Max user هیچ ربطی به پلاگینها ندارد
پاسخ
نمیدونم چرا پلاگین ساده ای مثل تشکر باید مشکل داشته باشه.این پلاگین با خیلی از پلاگین ها همخونی نداره.نمیشه یه کاریش کرد که انقدر کدهاش شبیه بقیه پلاگین ها نباشه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان