هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۳:۱۶:۴۳ عصر)rizesh نوشته است: منم بگم دیگه سرچ
مشکل از پلاگین هاست
باید ببینید کودوم مشکل ساز هست و غیر فعالش کنید
منم بگم دیگه سرچ
مشکل از پلاگین هاست
باید ببینید کودوم مشکل ساز هست و غیر فعالش کنید

عزیز من گشتم نبود ، والا اگه اسم خاصی داره میتونید بگید تا سرچ کنم یا شما لینک اون تاپیک رو به من بدید ممنون میشم عزیز Heart
پاسخ
چی شد پس ؟Undecided راهنمایی ؟Huh

تو هر قالبی هم که چک کردم مشکل داشت حتی قالب دیفالت ، حالا میتونید راهنمایی کنید ؟Huh
پاسخ
[color=#FF0000][size=medium]sسلام من از انجمن ساز مای بی بی استفاده میکنم ولی میخواستم کمکم کنید که بتونم آواتار عضوهای سایتو سمت راست نشون بده نه بال (مثل v.bultin)
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۵:۳۱:۴۵ عصر)ASHKAN7 نوشته است:
[color=#FF0000][size=medium]sسلام من از انجمن ساز مای بی بی استفاده میکنم ولی میخواستم کمکم کنید که بتونم آواتار عضوهای سایتو سمت راست نشون بده نه بال (مثل v.bultin)

http://community.mybbiran.com/thread-90.html
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۲۲:۳۹:۲۲ عصر) ، shnoit (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۱۴:۳۲:۲۳ عصر)
عالبه فقط یه مشکل داره اونم اینه که با پلاگین پرواستس کار نمی کنه یعنی نشون نمیده اگه محلنمایش پلاگین رو عوص کنی یعنی ببری بالا نشونمیده ولی پایین نشون نمیده لطفا راهمنایی کنیدHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۹۰/۲/۲، ۰۱:۳۹:۱۰ صبح) ، saxon (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۳:۱۴:۲۹ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۸:۲۸:۲۸ عصر)
می دونید چیه ؟
تازه متوجه شدم من پست رو اشتباها تو یه تاپیک دیگه نوشتم
من سراغ چپ چین این پوسته بودم
ممنونم وحید جان
اگر دوستی از نسخه چپ چین 1.6 این پوسته سراغ داره ما رو محروم نکنه Heart
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱، ۱۸:۳۰:۲۲ عصر)mahdi6132 نوشته است: عالبه فقط یه مشکل داره اونم اینه که با پلاگین پرواستس کار نمی کنه یعنی نشون نمیده اگه محلنمایش پلاگین رو عوص کنی یعنی ببری بالا نشونمیده ولی پایین نشون نمیده لطفا راهمنایی کنیدHuhHuhHuhHuh

دوست عزیز من به یکی دیگه راهنمایی کردم و مشکلش حل شد Wink

پلاگین رو نمایش در هیدر بزن و متغیر که اونجا هست آخرش footere اون رو به header تغییر بده Wink

سرچ میکردی پیدا می شد مشکل پوسته لیان پرتال Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۸:۲۸:۴۹ عصر)
من خواستم از این پوسته استفاده کنم ، اما عکس هاش رو نشون نمیده ... Confused

اصلاح : نه ، درست شد .... اما به نظرم زیاد شکیل و زیبا نیست ... کسی یه قالب گرافیکی سراغ نداره ؟
[تصویر:  woohoo.gif]
[تصویر:  Ghalamu-AD.gif]

اگر کسی توانایی مدیریت ( داخلی ) در انجمن های مختلف را دارد ، لطفا پیام خصوصی بده ...
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۲/۸، ۱۹:۰۵:۳۳ عصر)
آپ کردین عکس ها رو کامل؟
پاسخ
سلام
راستش من تازه كار هستم و سوالي داشتم.

بعد از نصب قالب، دو فايل UserTitiles-Majidonline و PSD-Title رو چطوري و كجا نصب كنم؟

ممنون ميشم اگر دوستان پاسخ بدن
morteza.pr از August 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان